این مطلب ۴۹۳ بار خوانده شده

به دنبال گسترش کار و برندی به نام پوشاک بیرجند هستم /تضاد پوشاک غربی با فرهنگ ایرانی اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی؛ استفاده درست و بهینه از منابع  و نیروی انسانی هر جامعه  موجب پیشرفت و توسعه آن جامعه است و در این میان جوانان نقش اساسی و ویژه در توسعه هر کشوری دارند و نیروی محرک آن جامعه محسوب می شوند.

جوانان محوری‌ترین سرمایه انسانی جامعه تلقی می‌شوند و این موضوع نقش و جایگاه آنها را درجامعه نمایان و در رفع موانع درون و بیرون و مدیریت بر بحران‌ها مهم می باشد.

اشتغال نه نفر توسط جوان ۳۰ساله بیرجندی

این مطلب ۲۹۳ بار خوانده شده

حمایت نکردن از تولیدکنندگان استانی فقراقتصادی را به دنبال دارد / مبلغ ۴هزار میلیارد تومان پس انداز های مردم استان در بانکها به استانهای دیگر برای سرمایه گذاری برده می شود

مرتضی یزدانشناس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: نمایشگاه تولیدات داخلی، نوشت افزار ها با همکاری جبهه فرهنگی ولی عصر(عج) در شهریورماه برگزارو ومورد استقبال مردم نیز قرار گرفت.

رئیس اتاق اصناق خراسان جنوبی گفت: برای حمایت از تولیدات داخلی و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی  نمایشگاه پاییزه از ۲۱شهریورماه الی ۲۷ شهریورماه در حال برگزاری وهدف ما این است که کالاهای ایرانی اسلامی، لوازم التحریر، پوشاک، کیف و کفش و مواد غذایی تنظیم بازار در این نمایشگاه عرضه می شود.

برگزاری نمایشگاه پوشاک ایرانی اسلامی در آینده نزدیک در بیرجند

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

یادواره ۲۱ شهید صنف نانوایان شهرستان قاین در چهارم شهریورماه جاری

امیرآبادیزاده مسئول سازمان بسیج اصناف خراسان جنوبی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی از برگزاری یادواره ۲۱شهید صنف نانوایان شهرستان قاین خبر داد و اظهارداشت: این همایش در روز پنج شنبه چهارم شهریورماه ساعت هشت صبح در محل هیئت رزمندگان این شهرستان برگزارخواهدشد.

وی با بیان اینکه خانواده های شهداء، ایثارگران و جانبازان میهمانان ویژه این مراسم هستند،گفت: سخنران اصلی این مراسم آیت الله احدی از اساتید حوزه علمیه قم می باشند.

این مطلب ۱۵۱ بار خوانده شده

همایش بزرگ اصناف و بازاریان با سخنرانی آیت الله احدی در بیرجند

امیرآبادیزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی از برگزاری همایش بزرگ اصناف و بازاریان بیرجند خبر داد و اظهارداشت: این همایش به مناسبت روز بسیج اصناف در سالروز شهادت شهید حاج مهدی عراقی برگزار خواهدشد.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: این همایش چهارشنبه سوم شهریورماه جاری بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد الرسول بازار بیرجند با سخنرانی آیت الله احدی از اساتید حوزه علمیه قم برگزار خواهدشد.

 

 

این مطلب ۱۵۲ بار خوانده شده

همایش اصل حجاب برتر با حضور اصناف و بازاریان بیرجند

علی امیر آبادی زاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب همایش در همین خصوص برای کلیه اصناف و بازاریان در محل مسجد محمد رسول الله(ص)بازار بیرجند برگزارشد.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی هدف از برگزاری این همایش را اصل حجاب برتر عنوان و گفت: بررسی علل و آسیب های عفاف و حجاب در بازار، فروش البسه اسلامی و ایرانی،نقش جوانان در بازار، احترام گذاشتن بازاریان به بانوان با حجاب بخصوص چادری بود.

این مطلب ۱۵۷ بار خوانده شده

رئیس مجمع بسیج اصناف خراسان جنوبی:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی، یزدانشناس رئیس مجمع بسیج اصناف خراسان جنوبی صبح امروز در اجلاس عمومی شوراهای بسیج اصناف استان با تبریک دهه فجر اظهارداشت: بسیج اصناف به عنوان یک قشر راهبردی در کشور بخصوص در حوزه اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه اقتصاد ستون فقرات یک جامعه است، گفت: اگر تلاش کنیم به دلیل ارتباطی که اصناف با مردم دارند موفق خواهیم شد .

این مطلب ۱۶۱ بار خوانده شده

سردار غیاثی:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی، سردار سیدهاشم غیاثی صبح امروز در اجلاس عمومی مجمع سالانه شوراهای بسیج اصناف استان با گرامیداشت دهه فجر اظهارداشت: در ابتدای انقلاب امام خمینی(ره) فرمودند "جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم ونه یک کلمه زیاد" و هر چه از عمر انقلاب اسلامی می گذرد این جمله امام (ره) را بیشتر درک می کنیم.

این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده

۳۰درصد پوشاک استان از راه قاچاق وارد می شود/ رسانه ها پوشش ایرانی اسلامی را تبلیغ کنند

سید علی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ، با اشاره به نفوذ دشمن در همه عرصه های زندگی مردم مسلمان ایران اسلامی اظهارداشت: پوشش ما بر گزفته از فرهنگ و احکام اسلامی و دستورات خداوند در قرآن کریم است.

 

مسئول اتحادیه پوشاک بیرجند با بیان اینکه تمام هجمه های دشمن بر روی لباس است، گفت: کشورهایی مانند امریکا و انگلیس و فرانسه برای تبلیغ شیطان پرستی از نمادها و برند هابر روی لباس ها استفاده می کنند تا جایی که شیطان پرستی در جوامع غربی بخصوص در این سه کشور عیب نیست.

 

این مطلب ۱۳۲ بار خوانده شده

شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج اصناف شهرستان اسدیه برگزارشد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با حضور مسئول بسیج اصناف سپاه انصارالرضا(علیه السلام) استان جلسه شورای پایگاه وشورای امربه معروف ونهی ازمنکر پایگاه شهیدناصری اصناف اسدیه برگزارشد.


امیرآبادی مسئول بسیج اصناف استان به دوره احکام فقه تجارت بازار، ترویج سبک زندگی اسلامی اشاره و گفت: نمازاول وقت دراصناف وکسبه شهرستان باید نهادینه و به آن توجه شود.

این مطلب ۱۴۷ بار خوانده شده

فضای مساجد طبق سلیقه جوانان آراسته شود

محمدعلی گنجی فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه حضور مردم بخصوص بازاریان منحصر به وقت ماه مبارک رمضان نیست و باید در تمام طول سال برای حضور اقشار مختلف مردم برای اقامه نماز اول وقت در مسجد برنامه ریزی و کارهای مناسبی انجام شود.
دبیر انجمن اسلامی بازاریان استان با بیان اینکه جلسات متعددی برای جذب جوانان به مساجد گرفته شده است، افزود: نقش امام جماعت و متولیان مساجد در برخورد با جوانان و نوجوانان برای حضور آنها در نماز جماعت باید حساب شده و اسلامی باشد.

صفحات