این مطلب ۱۶۰ بار خوانده شده

ارائه خدمات پزشکی گروه جهادی به ۱۲۰ نفر از اهالی روستای مرک

 

دکتر محمدرضا فخر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خراسان جنوبی اظهارداشت: گروه جهادی پزشکی ۱۵ نفره متشکل از پزشک عمومی، دندان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به روستای مرک جهت ارائه خدمات پزشكي اعزام شده است.

وی عنوان کرد: بسیج جامعه پزشکی وبسیج دانشجویی باهمکاری دانشجویان واساتید دانشکده دندانپزشکی ومعاونت بهداشتی دانشگاه ومرکز بهداشت شهرستان بيرجند

این مطلب ۱۳۱ بار خوانده شده

اعزام و خدمت رسانی بیش از ۲۰۰پزشک به محرومین دراردوهای جهادی سال جاری

محمدرضا فخر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) با اشاره به گروه های جهادی میهمان در سال جاری اظهارداشت: گروه های جهادی که وارد استان می شوند در عرصه های مختلف مشغول فعالیت هستند اما تاثیرگزارترین بخش آن در عرصه بهداشت و درمان است.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: پشتیبانی و حمایت بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی از گروه های جهادی ضرورت دارد که آنان بتوانند خدمات خود را به خوبی ارائه دهند.

این مطلب ۱۴۴ بار خوانده شده

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی خبر داد:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی دکتر محمد رضا فخر صبح امروز در نشست خبری ضمن تسلیت اربعین حسینی اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای تخته جان بیمارستان صحرایی شهدای وحدت از سوم تا ششم آذر ماه به مدت چهار روز در روستای تخته جان درمیان راه اندازی شد.

وی عنوان کرد: در این طرح که با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار شد؛ با اعزام تیم های پزشکی بیماران ۲۷ روستا ویزیت رایگان شدند یا برای معالجه به بیمارستان صحرایی ارجاع داده شدند.

این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی به عنوان پزشک نمونه کشوری انتخاب شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، بر اساس روال هر ساله به مناسبت گرامیداشت روز پزشک تعدادی از پزشکان عمومی و متخصص به پیشنهاد هیئت مدیره نظام پزشکی استان به سازمان نظام پزشکی کشور معرفی می شوند.


امسال از استان ما دو نفر پزشک متخصص و یک نفر پزشک عمومی به عنوان پزشکان نمونه از طرف ریاست سازمان نظام پزشکی کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

این مطلب ۱۳۵ بار خوانده شده

اقتصاد مقاومتی راه کسب درآمد را برای محرومین باز می کند/ روستاییان نیاز به بهداشت و درمان دارند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، بسیج جامعه پزشکی استان با همکاری بسیج خواهران سربیشه اقدام به ویزیت رایگان روستاهای نرگسک و قنبر از توابع این شهرستان کردند.


یکی از جهادگران در این تیم پزشکی به عنوان خبرنگار افتخاری بسیج گزارشی از این اردو به شرح زیر تهیه کرده است:
به همراه فرمانده حوزه حضرت فاطمه الزهرا(س)، دکتر جامی رئیس مرکز بهداشت مهرشهر و خانم عبداللهی مدیر بیمارستان والیعصر(عج) بیرجند برای ویزیت رایگان راهی روستاهای نرگسک و قنبر شهرستان سربیشه شدیم.

این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم نهبندان؛ به مناسبت هفته سلامت

دکتر فریدهاشمی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، اظهارداشت: به مناسبت هفته سلامت تیم های پزشکی جامعه بسیج پزشکی به مناطق محروم شهرستان نهبندان اعزام می شوند.

وی افزود: این تیم ها در طول هفته سلامت که از یکم تا هفتم اردیبهشت ادامه دارد به سه روستای منطقه دهک عربخانه با هدف محرومیت زدایی و کمک به سطح بهداشت مردم محروم اعزام خواهند شد.

این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

به مناسبت هفته سلامت؛ کارکنان نواحی سپاه استان پایش سلامت شدند

دکتر فخر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با بیان اینکه هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت سال جاری با شعار «ایمنی غذا، از مزرعه تا سفره» ادامه دارد، اظهارداشت: به مناسبت آغاز هفته سلامت، در نواحی سپاه شهرستان ها ایستگاه سلامت بر پا شد و کارکنان، بسیجیان و سربازان پایش سلامت شدند.

وی افزود: در این ایستگاه قد، وزن، فشارخون و قند کارکنان و بسیجیان بررسی و کنترل شد.

این مطلب ۱۳۷ بار خوانده شده

گروه جهادی پزشکی دانشگاه آزاد به مردم روستای سرند خدمت رسانی می کنند

محسن آخوندی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، اظهارداشت: یک گروه جهادی پرستاری از دانشگاه آزاد فردوس به روستای محروم سرند این شهرستان اعزام شده اند و در حال خدمت رسانی بهداشتی، آموزشی و فرهنگی به این مردم هستند.

وی افزود: این گروه جهادی متشکل از ۱۸ دانشجوی خواهر است که از ۲۲ فروردین ماه اعزام شده اند و تا شنبه یا یکشنبه آینده در منطقه حضور خواهند داشت.

این مطلب ۱۴۱ بار خوانده شده

به مناسبت روز پرستار؛ از بخش های پرستاری بیمارستان های سراسر استان بازدید می شود

دکتر فخر در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار؛ بسیج جامعه پزشکی استان امروز از بخش های پرستاری بیمارستان های سراسر استان بازدید خواهد کرد.
وی افزود: در بیرجند هم با حضور حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی؛ نماینده ولی فقیه و قاسمی معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) استان به طور نمادین از بخش های پرستاری سه بیمارستان ولیعصر(عج)، تامین اجتماعی و امام رضا(ع) بازدید خواهد شد.

صفحات