این مطلب ۱۴۵ بار خوانده شده

اعزام یک گروه جهادی حقوقی به مناطق محروم بخش القورات بیرجند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ محمود سموئي اظهارداشت: يك گروه جهادي حقوقي از بيرجند هشتم و نهم شهريور ماه جاري در روستاهاي منطقه القورات شهرستان بيرجند همراه جهادگران حوزه وليعصر اعزام شدند.

وي عنوان كرد: گروه پنج نفره متشكل از وكلا، مشاور خانواده و اساتيد دانشگاه در اين اردو در زمينه حقوقي، پاسخ به سوالات، راهنمايي و مشاوره به مردم خدمات رساني كردند.

این مطلب ۱۵۲ بار خوانده شده

برگزاری محفل انس با قران کریم با حضور کارکنان و قاریان برجسته

محمد عسکری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با بیان اینکه همه داشته های ما از قرآن و عترت است، اظهارداشت: می توان با استفاده ازآموزه های قرآن ومعارف اهل بیت(علیه السلام) به مراتب کمال رسید.

مسئول روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: قرآن کریم الگویی کامل برای جامعه ما است که در صورت آشنایی همه اقشار جامعه با قرآن و سیره اهل بیت(علیه السلام) ما را در برابر ظلم استکبار مصون خواهیم بود.

این مطلب ۱۶۲ بار خوانده شده

همکاری بسیج و دادگستری در رسیدگی به پرونده های خانواده

سموئی مسئول بسیج حقوقدانان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری از جامعه حقوق دانان در زمینه اتاله دادرسی و تنقیح مقررات در زمینه طلاق توافقی بیان کرد: بسیج حقوق دانان در خصوص رسیدگی به این موارد برنامه ها و کارگروه هایی با موضوعات مختلف با همکاری دادگاه خانواده برگزار کرده است.

این مطلب ۱۷۰ بار خوانده شده

آگاهسازی و روشنگری آسیب های طلاق در دانشگاه ها و مدارس انجام می شود

محمود سموئی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی مهمترین تهدید علیه بنیان خانواده ها را طلاق دانست و اظهار داشت: طلاق آشیانه کودکان را در هم می کوبد، قامت زن را می شکند و مرد را به زانو در می آورد.
فردگرایی و کمرنگ شدن انس و الفت خانواده ها محصول طلاق است

این مطلب ۱۴۵ بار خوانده شده

برگزاری جلسات مشاوره ای مقابله با آسیب های طلاق با حضور وکلا در بین دانشجویان و دانش آموزان

محمود سموئی در گفتگو با خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه مهمترین تهدیدی علیه بنیان خانواده ها را طلاق دانست و اظهارداشت: طلاق آشیان کودکان را در هم می کوبد و قامت زن را می شکند و مرد را به زانو در می آورد.
پیشرفت کردن فردگرایی وکمرنگ شدن انس و الفت خانواده ها

این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

برگزاری جلسات مشاوره ای مقابله با آسیب های طلاق با حضور وکلا در بین دانشجویان و دانش آموزان

محمود سموئی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه مهمترین تهدیدی علیه بنیان خانواده ها را طلاق دانست و اظهارداشت: طلاق آشیان کودکان را در هم می کوبد و قامت زن را می شکند و مرد را به زانو در می آورد.
 

این مطلب ۱۴۳ بار خوانده شده

مشاوره حقوقی رایگان بسیجیان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مسئول بسیج حقوقدانان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، اظهار داشت: این مشاوره های حقوقی به طور رایگان برای بسیجیان و عموم مردم در شهرستان های بیرجند، قاین، فردوس و طبس ارائه می شود.
وی شرکت حلقه های صالحین بسیج حقوقدانان در مراسم غبارروبی گلزار شهدا و شرکت در نماز جمعه را از دیگر برنامه های بسیج حقوقدانان در هفته دفاع مقدس دانست.

این مطلب ۱۴۲ بار خوانده شده

رفع اطاله دادرسی از مهم‌ترین برنامه‌های بسیج حقوقدانان استان است

مسئول بسیج حقوقدانان سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، مهم‌ترین منکر در قشر حقوقدانان استان را اطاله دادرسی در دادگاه‌ها برشمرد و اظهار داشت: اطاله دادرسی سبب طولانی شدن پرونده‌های مردم در دادگاه‌ها شده است.
وی افزود: مهم‌ترین معروف برزمین مانده این قشر رفع اطاله دادرسی است که در سخنان اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با سران قوه قضائیه به مناسبت هفته قوه قضائیه بر این موضوع تاکید داشتند.

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

بسیج حلقه اتصالی برای تحقق منویات رهبری است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع) از فردوس، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بابایی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح کانون بسیج حقوقدانان فردوس اظهار کرد: باید کانون‌های بسیج را در همه اقشار، ادارات، کارخانجات، حوزه‌های علمیه، مدارس و همه تشکل‌ها داشته باشیم.

وی افزود: در شهرستان فردوس کمتر قشری وجود دارد که در آن بسیج تشکیل نشده باشد و همه اقشار از جمله جامعه پزشکی، هنرمندان، فرهنگیان و دانشجویان و دانش‌‌آموزان دارای کانون‌های بسیج هستند.

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

سومين گردهمايي بزرگ حقوقدانان بسيجي سراسر كشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع) به نقل ازبسيج : روابط عمومي سازمان بسيج حقوقدانان كشور، سومين گردهمايي بزرگ سازمان بسيج حقوقدانان با حضور ۵۰۰ نفر از حقوقدانان بسيجي، مسئولين حقوقدانان سراسر كشور و جمعي از مسئولين كشوري و لشكري برگزار مي شود.

بنابراين گزارش اين گردهمايي به منظور گراميداشت روز بسيج حقوقدانان، تبيين نقش حقوقدانان در صيانت از منافع ملي و ارتقاء كارآمدي حقوقي- تخصصي نظام جمهوري اسلامي ۲۸ ديم اه ۹۱ در مجتمع امام خميني(ره) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي برگزار مي گردد.

صفحات