این مطلب ۲۱۵ بار خوانده شده

آثار شهید مطهری منظومه اطلاعات و تغذیه فکری جوانان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، مطهری فر صبح امروز در افتتاحیه دوره آموزشی تربیت مربی بینش مطهر در جمع دانشجویان اظهارداشت: ۴۰ سال گذشته در پیروزی انقلاب اسلامی مولفه های زیادی تاثیرگذار بودند که یکی از مهمترین مولفه ها حضور نیروهای خودجوش مردمی و انقلابی بود که کار را بر پایه مبانی دینی و اعتقادی انجام دادند.

وی با بیان اینکه کارهای برزمین مانده امروز در جامعه نیز با حضور مردمی امکان پذیر است عنوان کرد: خداوند اعضا و جوارحی در اختیار بشر قرار داده که در کنار یکدیگر می توانند موثر باشند.

این مطلب ۲۳۲ بار خوانده شده

اولین دوره آموزشی بینش مطهر با حضور ۷۰ دانشجو در بیرجند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، ابوذر صلاحی صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره آموزشی تربیت مربی بینش مطهر در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ۷۰ نفر از دانشجویان که سرگروه حلقه صالحین بسیج دانشجویی هستند در این دوره حضور دارند.

 

وی عنوان کرد: دانشجویان با حضور در دوره آموزشی تربیت مربی بینش مطهر به مدت سه روز با شیوه و روش آموزش نوین آثار شهید مطهری آشنا می شوند و آثار این استاد شهید را بین دانشجویان در حلقه های صالحین ترویج می کنند.

 

این مطلب ۱۴۰ بار خوانده شده

آمریکا همیشه در حال توطئه برای براندازی جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی کامران غضنفری شامگاه یکشنبه در نشستی با موضوع جنبش دانشجویی و استکبار ستیزی در دانشگاه صنعتی بیرجند اظهارداشت: واقعه ۱۶ آذر ماه سال ۱۳۳۲ که منجر به شهادت سه تن از دانشجویان دانشگاه تهران شد، نقطه شروع جنبش های دانشجویی بود.

این مطلب ۱۵۱ بار خوانده شده

وظیفه شناسی وانقلابی عمل کردن توصیه رهبری به دانشجویان / دانشجویان بسیجی، جلودار اطاعت از ولایت

حجت الاسلام والسلمین علی خوش رفتار در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به بیانات امام خامنه ای(حفظه الله) ۱۲ تیر ماه در جمع تشکل های دانشجویی اظهار داشت: در گذشته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) اهتمام خاصی به دانشگاه و دانشجویان داشتند و فرمودند " اگر دانشگاه را سست بگیریم و از دست برود همه داشته هایمان از دست رفته است و یا اینکه حضرت امام (ره) دانشگاه را مبدا همه تحولات معرفی می نمایند".

این مطلب ۱۵۶ بار خوانده شده

اعزام ۹گروه جهادی در ماه مبارک رمضان به مناطق محروم سراسر استان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، علی قاسمی ظهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امام خامنه ای(حفظه الله)  در دیدار جمعی از جهادگران بسیجی اردوهای جهادی را این چنین توصیف فرمودند " این یک حرکت خودجوش مردمی است ، درست مثل جهاد سازندگی در آغاز انقلاب ، جهاد سازندگی هم همین جور بود ، اول خود جوان ها شروع کردند ، بسیج سازندگی و این اردوهای هجرت را قدر بدانید ، این کار اردوهای هجرت و حرکت عظیم بسیج سازندگی یکی از برکاتش خدمت رسانی است که میلیون ها نفر از این خدمت شما به صورت مستقیم بهره مند می شوند".

این مطلب ۱۵۹ بار خوانده شده

حفظ ولایت و حکومت اسلامی از واجب ترین واجبات است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی؛ در هشتمین دوره خط امام (ره) استانی طرح ولایت و در جمع دانشجویان سراسر استان با تبریک ماه رجب اظهارداشت: استعداد های انسان نا متنهای  هست و این جامعه است که انسان را پرورش می دهد ووجود جامعه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

استاد حوزه و خلاق حوزه علمیه گفت: تعلیم و تعلم در دین خدا واجب است که انسان باید یاد بگیرد و همانطور که در تکوین ضرورت دارد در تشریع هم ضرورت دارد. 

این مطلب ۱۳۰ بار خوانده شده

آغاز اولین بخش از دوره طرح ولایت استانی با شرکت ۱۵۰ دانشجو

علی قاسمی در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار داشت: اولین بخش از دوره استانی طرح ولایت دانشجویی هشتم، نهم و دهم اردیبهشت ماه سال جاری به مدت سه روز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه امسال طرح ولایت استانی در چند بخش برگزار می شود افزود: در اولین بخش از این دوره ۱۵۰ نفر از دانشجویان بسیجی خواهر و برادر از سراسر استان شرکت دارند.

این مطلب ۱۵۰ بار خوانده شده

آزاده هشت سال دفاع مقدس:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، رضایی آزاده هشت سال دفاع مقدس در یادواره ۱۷۵شهید غواص در دانشگاه پیام نور بیرجند اظهار داشت: شهدا همیشه با توسل به امام زمان(عج) و حضرت زهرا(س) یاری می جستند.

وی با طرح این سوال که برای چه ما از زندگی و اصل انقلاب فاصله گرفتیم و کمتر نام و یاد خدا را در زندگی حس می کنیم، اظهارداشت: متاسفانه امروزه تجملات و تحصیلات جای خیلی از چیزها را برای ما گرفته است.

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

حجت الاسلام عبادی :

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی صبح امروز در یادواره ۱۷۵شهید غواص در دانشگاه پیام نور بیرجند با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) اظهارداشت: خداوند همه موجودات را برای راه و روشی خلق کرده است.

کارشناس مذهبی بیان داشت: انسانها گاهی طغیان می کند و بودند کسانی که در زمان پیامبر اسلام علم داشتند ولی پیامبر اسلام را انکار کردند.

این مطلب ۱۶۳ بار خوانده شده

مسئول کانون بسیج هنرمندان طبس:

سمیه الهی مسئول کانون بسیج هنرمندان طبس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار کرد: دولت معتقد است اگر تفنگ، پول، قدرت، روزنامه، سایت و تبلیغات در یک جا جمع شود حتما دچار فساد می شود لذا سپردن کارهای اقتصادی به سپاه که دارای امکانات و پشتوانه های فراوان است و کارنامه درخشانی در این زمینه دارد را موجب فساد می داند که اساس و پایه این تفکر اشتباه است.

صفحات