این مطلب ۵۲۵ بار خوانده شده

آغاز اعزام راهیان نور نوروز ۹۷ از ۲۵ اسفند ماه سال جاری

محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت:  حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس از مهمترین اهداف اردوهای راهیان نور است.

 مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: از ۲۶ اسفندماه جاری اعزام کاروان های راهیان نور آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان این سفر معنوی در ایام نوروز ۹۷ برای ثبت نام می توانند به معاونت اردویی نواحی مقاومت بسیج شهرستان،  پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

این مطلب ۱۷۷ بار خوانده شده

اعزام بیش از ۴۰۰۰هزار نفر از زائرین محروم بالای ۴۰سال سراسر استان به مشهد مقدس

حاجی علی جلالی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: برای اولین بار و از سال گذشته برابر سهمیه ایی که از طریق مرکز به استانها داده میشود افرادی که تا کنون برای زیارت امام هشتم علی ابن موسی الرضا(علیه السلام)مشرف نشده اند برای زیارت این امام به مشهد مقدس اعزام می شودند.

این مطلب ۱۳۱ بار خوانده شده

جلسه برنامه ریزی راهیان نور در استانداری برگزار شد

حاجی علی جلالی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: شب گذشته (۲۷دی ماه)جلسه برنامه ریری  برای هر چه بهتر برگزار شدن  راهیان نور با حضور سردار فضلی جانشین بسیج مستضعفین کشورو مسئولین ادارات و نهادهای استان در استانداری برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: این جلسه با محوریت راهیان نور و تقویت، هماهنگی و همکاری ادارات و نهادها برای هر چه بهتر برگزار شدن راهیان نور بود.

این مطلب ۱۴۶ بار خوانده شده

بازیدی بیش از ۶۵۰۰نفر از دانش اموزان و دانشجویان استان از مناطق عملیاتی جنوب

حاجی علی جلالی در گفتگوبا خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی  با اشاره به اعزام دانش آموزان ، دانشجویان و اقشار مردمی از محلات به مناطق هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اظهارداشت: راهیان نور یک کار فرهنگی بزرگ، موثر و اثرگذار در بین اقشار مختلف بخصوص  دانشجویان و دانش آموزان است.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: وقتی دانش آموزان و دانشجویان در فضای تاثیر گذار و مناطق هشت سال دفاع مقدس قرار می گیرند تاثیرات شگرفی در روحیه آنها رخ می دهد.

این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

اجرای طرح مهر درخشان در سازمان اردویی بسیج از امسال

حاجی علی جلالی مسئول اردویی بسیج درگفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی اظهارداشت: سالانه حدود ۱۵ تا ۱۶برنامه به سازمان اردویی بسیج ابلاغ می شود که مهم ترین آن برگزاری اردوهای راهیان نوربه مناطق جنوب وغرب کشوراست.

مسئول اردویی بسیج بازسازی واقعه غدیر را از جمله وظایف این سازمان دانست و افزود: این طرح یک کارشاخص فرهنگی است که همه ساله دراکثرشهرستان های استان برگزار می شود و به دلیل اهمیت و تاثیر معنوی بالایی که برمخاطب دارد بازدید کننده های زیادی دارد.

این مطلب ۱۴۴ بار خوانده شده

اعزام زائرین کاروان های راهیان نور غرب از ۳۰تیر ماه سال جاری

حاجی علی جلالی مسئول سازمان بسیج اردویی گردشگری خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام ) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ثبت نام از زائران اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور آغاز شده و تا شهریور ماه ادامه دارد، اظهارداشت: اعزام به راهیان نور غرب و شمال غرب کشور از ۳۰ تیرماه جاری آغاز می شود و تا نیمه شهریور ادامه دارد و تاریخ اعزام در هر شهرستان متفاوت است.

این مطلب ۱۵۹ بار خوانده شده

مسئول سازمان اردویی گردشگری سپاه انصارالرضا(ع):

حاجی علی جلالی مسئول سازمان اردویی گردشگری سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار داشت: یادمانها و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب و غرب وشمال غرب کشور هیچ گاه برای زائرین تکراری نیست بلکه به یاد ماندترین مناطق برای زائرین شهدا محسوب می شود.

 

وی با اشاره به اعزام راهیان نور دانش آموزی گفت: در سال ۹۴ اعزام اردوهای راهیان نور در قشر دانش آموزی(مقطع دبیرستان) از ۱۲ مهر ماه شروع و تا ۱۵ اسفند ماه جاری در سراسر استان ادامه داشت.

 

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

فرامین رهبرمعظم انقلاب اسلامی سدی دربرابر نفوذ دشمن

حاجی علی جلالی به مناسبت هفته بسیج در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی، بسیج درباه نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس گفت: نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست و یکی از موفقیت های اصلی در بحث دفاع و همچنین پیروزی هایی که رزمندگان به دست می آوردند به دلیل وجود بسیج بوده است.

این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

اعزام بیش از ۱۵۰۰ نفر به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور

حاجی علی جلالی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حضور اقشار مختلف مردم را در اردوهای راهیان‌نور سازنده و مهم دانست و اظهار داشت: اردوی راهیان نور یکی از مهمترین برنامه‌های فرهنگی در سطح کشور با هدف شناساندن جنگ هشت ساله دفاع مقدس ایران با عراق و الگوگیری از سیره رزمندگان و شهدا است.


وی ادامه داد: این زائران از اقشار مختلف بسیج از جمله محلات، دانشجویی و خانوادگی اعزام می‌شوند.

این مطلب ۱۴۲ بار خوانده شده

اعزام بیش از ۱۵۰۰ نفر از خراسان جنوبی به مناطق عملیاتی غرب

حاجی علی جلالی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، حضور اقشار مختلف مردم را در اردوهای راهیان نور سازنده و مهم دانست و اظهار داشت: اردوی راهیان نور یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی در سطح کشور با هدف شناساندن جنگ هشت ساله دفاع مقدس ایران با عراق و الگوگیری از سیره رزمند گان و شهداء است.

صفحات