این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

مهم ترین خواسته رهبری از رسانه ها انقلاب در عرصه فضای مجازی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان جنوبی، روح الله مومن نسب در همایش بسیج و رسانه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز امید دشمنان جمهوری اسلامی به دنبال فتنه سازی در فضای مجازی جدیدهستند تا ما را غافلگیر کنند، اظهار داشت: رهبر معظم در راه اندازی شورای عالی فضای مجازی۴۰ دستور بسیار مهم را در استفاده از فضای مجازی ذکر کرده اند که اگر این دستورات محقق می شد نه تنها افضای مجازی ایران حفظ می شد بلکه فضای مجازی جهان را هم تحت تاثیر قرار می داد.

این مطلب ۱۶۲ بار خوانده شده

خبرنگار روزنامه آوای خراسان جنوبی: داشتن تفکر بسیجی در رسانه اطلاعات درست و بی‌غرضی را به جامعه تزریق می‌کند

خبرنگار روزنامه آوای خراسان جنوبی در حاشیه همایش بسیج رسانه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام؛ اظهار داشت: رسانه به‌عنوان یک تغذیه کننده اندیشه و خرد نقش بی‌بدیعی در زندگی فردی و اجتماعی افراد جامعه دارد.
رسانه‌ها بیش‌ترین تأثیر را در نگرش و شیوه زندگی افراد دارند

این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

بسیج رسانه ملی انیمیشن سبک زندگی ایرانی اسلامی می‌سازد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا (ع) به نقل از فارس : علی‌اصغر جعفری رئیس بسیج سازمان صدا و سیما اظهار داشت: رویکرد و مأموریت بسیج رسانه ملی به عنوان یکی از اقشار بسیج مستضعفین در حوزه رسانه و مقابله با تهدیدات نرم دشمن بوده و در عرصه‌های برنامه‌سازی، تلویزیون، رادیو و سایبر فعال است.

وی ادامه داد: بسیج رسانه ملی در حوزه تلویزیون از سال ۱۳۹۱ فعالیت‌های تولیدی را در قالب‌های متعدد شروع کرد و در حال حاضر ۲۱ سریال الف در مراحل مطالعه، آماده‌سازی، تولید و آماده پخش دارد.

این مطلب ۱۴۸ بار خوانده شده

نمایش دو فیلم سینمایی 'قلاده‌های طلا' و 'گشت ارشاد' در سبد اکران نوروز ۹۱

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) استان البرز، سرتیپی از تلاش این موسسه برای نمایش دو فیلم سینمایی 'قلاده‌های طلا' و 'گشت ارشاد' در سبد اکران نوروز ۹۱ خبر داد.

سرتیپی در ادامه درباره صحبت با سرگروه‌های سینمایی و سینماداران درباره اکران فیلم‌ها، گفت: هنوز صحبت‌های قطعی صورت نگرفته و قراردادی نیز با گروه‌های سینمایی منعقد نشده است.

وی درباره اکران فیلم "تهران ۱۵۰۰" نیز توضیح داد: این فیلم در اولویت اکران نوروز دفتر پخش فیلمیران قرار ندارد و تلاش می‌کنیم تا اکران مناسبی برای فیلم در نظر بگیریم.