این مطلب ۲۱۳ بار خوانده شده

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور طلاب بسیجی

حجت السلام علی خوش رفتار در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با گرامی داشت دهه فجر اظهارداشت: به مناسبت دهه فجر برنامه های بصیرتی، ورزشی، فرهنگی و ورزشی در حوزه های علمیه با حضور طلاب بسیجی خواهر و برادر برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: محفل انس با قرآن در مدرسه علمیه رضویه بیرجند، نشست بصیرتی طلاب، محفل خاطره گویی توسط یکی از جانبازان مدافع حرم از مشهد مقدس است.

این مطلب ۳۳۷ بار خوانده شده

وحدت حوزه و دانشگاه زمینه‌ساز پیشرفت کشور/ جدایی این دونهاد توطئه استکبار است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) به نقل از خاورستان حجت الاسلام علی خوشرفتار، مسئول بسیج طلاب، اساتید و روحانیون خراسان جنوبی اظهار کرد: ۲۷ آذر ماه سالروز شهادت بزرگ مردی است که در راه پیوند حوزه و دانشگاه تردید نکرد و در این مسیر زحمات بی شائبه ای کشید؛ سالروز شهادت آیت الله محمد مفتح که یک چهره دانشگاهی و حوزه ای بودند را روز وحدت حوزه و دانشگاه نامیده اند و طرح این موضوع نیز از طرف خود ایشان مطرح شد که هم نیاز آن زمان و هم زمان حال و آینده خواهد بود.

 

این مطلب ۱۸۵ بار خوانده شده

ریاست با طعم گرد و خاک/ جهادگرانی که برای خدمت به مردم پست و مقام نمی‌شناسند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) به نقل ازخبرگزاری فارس در بیرجند، وقتی صحبت از اردوهای جهادی می‌شود، اذهان همه به سمت دانشجویان می‌رود در صورتی که اردوهای جهادی همه اقشار جامعه را دربرگرفته و روزبروز گسترده‌تر می‌شود.
خدمت به مردم دکتر، مهندس، مدیر و دانشجو نمی‌شناسد هر فردی در هر قشری می‌تواند به این امر بپردازد که مهمترین مؤلفه‌اش عشق بی‌منت برای شادکردن مردم است، مردمی که شاید از نیازهای اولیه زندگی بی‌نصیب‌ هستند.
در این مجال قرار است به روایت اردویی بپردازیم که متفاوت‌تر از گذشته است؛ خدمت بی‌منتی که همراه با مفاهیم دین و اسلام است.

این مطلب ۱۳۸ بار خوانده شده

برگزاری جلسه شورای قشر بسیج طلاب خراسان جنوبی

حجت الاسلام والمسلمین علی خوش رفتار مسئول بسیج طلاب و روحانیون خراسان جنوبی  در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  اظهار داشت: صبح فردا جلسه شورای قشر بسیج طلاب و روحانیون استان با حضور اعضا و آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان در مدرسه علمیه تخصصی امیرالمومنین(ع) بیرجند برگزار می شود.

وی با اشاره به موضوعات این جلسه عنوان کرد: ملاک های انقلابی گری، دوم آذر روز قشر بسیج طلاب و روحانیون، ۲۷ آذر روز وحدت حوزه و دانشگاه و نیز پیرامون تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر قشر طلاب تبادل نظر و بحث می شود.

این مطلب ۱۵۵ بار خوانده شده

اعزام طلاب بسیجی در قالب اردوهای جهادی سفیران هدایت به مناطق مرزی استان

حجت السلام والمسلمین محمد رضا توکلی راد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی از حضور بسیجیان طلاب دراردوهای جهادی خبر داد و اظهارداشت: گروه جهادی سفیران هدایت آخر هر هفته به روستاهای محروم ومرزی شهرستانهای نهبندان، سربیشه بخش دروح، خوسف و درمیان اعزام می شوند.

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: این جهادگران به صورت اکیپ های پنج نفره و با وسایل شخصی در روستا ها حضور پیدا می کنند.

این مطلب ۱۴۰ بار خوانده شده

اعزام ۸۰ نفر از طلاب وروحانیون بسیجی به مرقد امام(ره)

حجت السلام والمسلمین محمد رضا توکلی راد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) درخراسان جنوبی با تبریک اعیاد شعبانیه اظهارداشت: به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) ۸۰ نفر از طلاب وروحانیون در قالب دو دستگاه اتوبوس اعزام خواهندشد.

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: این طلاب همزمان با مراسم سالگرد امام خمینی (ره) در مراسمی که هر ساله حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار می شود شرکت خواهند کرد

این مطلب ۱۵۴ بار خوانده شده

اعزام طلاب بسیجی به اردوهای جهادی سفیران هدایت به مناطق مرزی استان

حجت السلام والمسلمین محمد رضا توکلی راد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی از حضور بسیجیان طلاب دراردوهای جهادی خبر داد و اظهارداشت: گروه جهادی سفیران هدایت آخر هر هفته به روستاهای محروم ومرزی شهرستانهای نهبندان، سربیشه بخش دروح، خوسف و درمیان اعزام می شوند.

مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: این جهادگران به صورت اکیپ های پنج نفره و با وسایل شخصی در روستا ها حضور پیدا می کنند.

این مطلب ۱۵۲ بار خوانده شده

مسئول سازمان بسیج طلاب خراسان جنوبی:

حجت السلام والمسلمین محمد رضا توکلی راد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با اشاره به جریان تاریخی ۲۶ دی ماه ۵۷ روز فرار شاه از ایران اظهارداشت: این فرار به حول قوه الهی و توجهات وجود امام زمان(عج) و اهل بیت(علیه السلام) و به همت بزرگ مرد تاریخ معاصر، امام خمینی(ره) بود که بعد از فرار شاه انقلابی در ایران بوجود آمد.

 

این مطلب ۱۵۸ بار خوانده شده

مسئول سازمان بسیج طلاب خراسان جنوبی :

حجت الاسلام محمد رضا توکلی راد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی، با اشاره به ۲۸آذرماه روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهارداشت: حضورچهره به چهره  روحانیون و طلاب در دانشگاه و از طرفی حضور دانشجویان در حوزه های علمیه بیشتر اتفاق بیفتد و محافل مشترک بیشتر با همدیگر برگزار کنند طلبه در دانشگاه و دانشجو در حوزه سبب وحدت بیشتری در این دو قشر خواهدشد.

مسئول سازمان بسیج طلاب خراسان جنوبی با بیان اینکه شهید مطهری فرمود" حضور علماء در دانشگاه نشان وحدت است ، گفت: در هر می تواند مباحث علمی، فقهی، فرهنگی و معنوی باشد.

این مطلب ۱۴۲ بار خوانده شده

تفکر وروحیه بسیجی سب جلوگیری از نفوذ دشمن است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، شفائی در همایش زینبیون معاصر در جمع طلاب خواهر حوزه علمیه نرجس(سلام الله علیه ها)با تبریک هفته بسیج اظهارداشت:در اوایل سال ۴۲ که امام (ره) پیام آزادی را اعلام کردندکه تفکر بسیجی پشتوانه نهضت بزرگ امام قرار گرفت.

صفحات