این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده

نیت صالح در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حسنعلی امینی داورناظر مسابقات بسیج هنرمندان در حاشیه جشنواره هنرهای تجسمی بسیج هنرمندان خراسان جنوبی، اظهار کرد: بهترین راهکار جلوگیری از خسران در زندگی افراد، توصیه به صبر است که باید جدی گرفته شود و بر اساس آیات و روایات قرآنی نیز، انسانها درحال خسران و ضرر هستند

وی متذکر شد: یک هنرمند باید یاد بگیرد که در کار هنری اش، به خلق اثری بپردازد که درجامعه فرهنگی قابل هضم باشد.

این مطلب ۱۷۸ بار خوانده شده

شورای عالی بسیج فرهنگیان می تواند کمک موثری در برابر برخی اتفاقات به آموزش و پرورش انجام دهد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی، سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) در جلسه شورای عالی بسیج فرهنگیان استان اظهار داشت: اهمیت تعلیم و تربیت و علم آموزی در دین مبین اسلام سفارش زیادی شده است.

وی عنوان کرد: در قرآن اشاره شده که تعلیم و تربیت ثوابش برابر فضیلت تقواست البته علمی که قرب به خدا دست دهد و علم جهت داری که به رشد تعالی انسان کمک بکند و معتقدیم رشد و تعالی انسانها در جوامع در گرو تعلیم و تربیت است البته تربیت هدفدار، تربیتی است که منجر به انسانهای مجاهد می شود.

این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالرضا(ع):

 

 

 

قاسمی پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار کرد: یادواره ۲۲ شهید فرهنگی شهرستان بیرجند چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه در مجتمع غدیر برگزار می شود.

وی عنوان کرد: جشنواره علمی ـ پژوهشی فرهنگیان بسیجی با همکاری بسیج دانشجویی به صورت مشترک در سالن شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند صبح پنج شنبه ۱۵ بهمن ماه برگزار می شود.

این مطلب ۱۶۴ بار خوانده شده

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور :

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، عباس مطهری صبح امروز در مجمع عالی بسیج فرهنگیان استان در جمع اعضای این مجمع و نخبگان فرهنگی استان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش آموز اظهارداشت: خراسان جنوبی در عین مظلومیت، مردمی با افکار بلند و اندیشه های ناب، انقلابی و مومنانه دارد.

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

رئیس کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، موسوی کیا صبح امروز در مجمع عالی بسیج فرهنگیان استان با بیان اینکه خراسان جنوبی یکی از استانهای فرهنگی و با ارزش کشور است، اظهارداشت: این استان علارقم مرزی بودن چهار شهرستان با افغانستان مرزمستقیم دارند.

رئیس کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان استان با اشاره به اینکه خراسان جنوبی بیشترین نقش را در طول انقلاب اسلامی داشته است، عنوان کرد: شهیدرحیمی، شهید کاوره وشهید ناصری از نخبگان و شهدای این استان می باشند.

این مطلب ۱۳۷ بار خوانده شده

پاسخگویی شبهات دینی دانش آموزان با مطالعه آثار شهید مطهری/

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار سید هاشم غیاثی در جمع فرهنگیان بسیجی با بیان اینکه امام خامنه ای (حفظه الله) در حضور اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر، اظهارداشت: حوزه مسئولان را مهم ترین حوزه در این خصوص یاد کردند و فرمودند" اگر آمر باشیم فرهنگ سازی نیز صورت می‌گیرد".

این مطلب ۱۲۳ بار خوانده شده

امروزه در عرصه سیاست، دیپلماسی بر روحیه انقلابی غلبه دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام حاجی صادقی در نشست بصیرتی اقشار مختلف بسیج استان اظهار کرد: بین روحیه بسیجی و فرهنگ عاشورا رابطه نزدیک و تفاهم وجود دارد.

وی گفت: یکی از بزرگترین هدایت ها و نعمت های خدا به امام (ره) که در بین تمام کارهای امام برجسته است؛ راه اندازی نهاد و فرهنگ بسیجی است.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه بسیج نهادی برای بقا انقلاب است افزود: مقام معظم رهبری دراین باره می فرمایند "عظیم ترین و ماندگارترین یادگار آن امام بزرگوار همین بسیج مردمی است که در همه جا حضور دارد."

این مطلب ۱۱۸ بار خوانده شده

برگزاری نشست بصیرتی ـ سیاسی در دانشگاه فرهنگیان بیرجند

حسین قاسمی پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی از برگزاری نشست بصیرتی ـ سیاسی در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر خبر داد.


وی ادامه داد: حجت الاسلام و المسلمین عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی سخنران ویژه این برنامه است.


مسئول بسیج فرهنگیان استان افزود: این مراسم به مناسبت هفته معلم و با حضور فرهنگیان و مسئولین استانی فردا صبح ساعت ۱۰ برگزار می شود.

این مطلب ۱۲۵ بار خوانده شده

دریافت نکردن حق نوار مرزی و محرومیت در روستاها مهمترین مشکلات معلمان است

قاسمی پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با بیان اینکه ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم و بسیج فرهنگیان نامیده شده که این روز برای ما درس آموز است، اظهارداشت: یعنی عظمت کار تعلیم و تربیت در آن حدی است که آمیخته از کار فکری و عملی و حضور در میدان های اساسی زندگی آن چنانی که در حیات شهید مطهری مشهود بود نقطه مطلوب این شغل شریف و این کار بزرگ است.

اندیشه شهید مطهری برگرفته از اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) است

این مطلب ۱۲۴ بار خوانده شده

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره علمی و پژوهشی فرهنگیان بسیجی

قاسمی پناه مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: در مجموع ۸۲ مقاله به دبیرخانه جشنواره علمی و پژوهشی فرهنگیان بسیجی ارسال شده است که از این تعداد ۱۳ مقاله در چهار محور فرهنگ و اقتصاد، مدیریت جهادی، تحول بنیادین در آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت قدرت نرم انقلاب اسلامی حائز رتبه های برتر استانی شده اند.

وی ادامه داد: از بین این ۱۳ مقاله تعداد ۸ مقاله به مرحله کشوری راه پیدا کرده اند.

صفحات