این مطلب ۱۹۲ بار خوانده شده

برگزاری مراسم شب اربعین حسینی در حسینه جماران/ انتقال نهضت حسینی به جهان با پیاده روی اربعین

یاسر صادق در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی(علیه السلام) اظهارداشت: حرکت پیاده روی اربعین و مناسبت های مذهبی ودینی باعث روشنگری و انتقال نهضت حسینی(علیه السلام) به سراسر جهان و عموم مردم خواهد بود.

این مطلب ۲۰۲ بار خوانده شده

برگزاری عزاداری رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص)وشهادت امام حسن(ع) بامداحی حاج رضا نبوی

محمد رضا صادق در گفتگو خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با تسلیت ایام رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) ، و شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) و امام رضا(علیه السلام) با اشاره به برگزاری برنامه های دهه اخر صفر اظهارداشت: مراسم رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام)با حضور عموم مردم برگزار خواهدشد.

وی گفت: این مراسم جمعه ۲۰آذر ماه در حسینه جماران بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور عموم مردم برگزار می شود.

این مطلب ۱۳۵ بار خوانده شده

برگزاری همایش «مداح طراز انقلاب اسلامی» در بیرجند

محمدرضا صادق در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با گرامی داشته هفته بسیج و شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت: بسیج بزرگترین یادگار امام خمینی(ره) است که توانسته نقش اساسی در دفاع از دستاوردها، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی با حرکت در مسیر ولایت داشته باشد.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان با اشاره به برنامه های بسیج مداحان در سراسر استان گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج و ایام عزاداری و سوگواری امام حسین(علیه السلام) و یارانشان همایش مداح طراز اول انقلاب با همکاری قرارگاه فرهنگی ولی عصر(عج) برگزار خواهدشد.

این مطلب ۱۳۹ بار خوانده شده

برگزاری مراسم شب های قدر با حضور سخنرانان کشوری

یاسر صادق در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، از برگزاری مراسم احیای شب های قدر و شهادت امام علی(علیه السلام) در حسینیه جماران خبر داد و اظهارداشت: این مراسم با حضور سخنرانان و مداحان برجسته کشوری برگزارخواهد شد.
مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی برگزار می شود.

این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

جشن میلاد کوثر با حضور آیت الله سلیمانی در بیرجند برگزار می شود

یاسر صادق در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: جشن میلاد کوثر با حضور آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در بیرجند برگزار خواهد شد.

وی افزود: جشن کوثر با حضور عموم مردم روز یکشنبه ۲۳ فروردین، ساعت ۱۹:۳۰ بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه جماران برگزار می شود.

این مطلب ۱۴۶ بار خوانده شده

اعزام ۳۳ مداح از استان برای دیدار با رهبری همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه(س)

حجت الاسلام احمد رضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: همه ساله همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه(س) مداحان سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب دیدار می کنند که امسال بیش از ۲۰۰۰ مداح از سراسر کشور در این دیدار حضور می یابند.

وی تصریح کرد: از خراسان جنوبی هم ۳۳ مداح با عنوان کاروان مشتاقان دیدار یار برای دیدار با رهبر معظم انقلاب به تهران اعزام می شوند.

این مطلب ۱۴۹ بار خوانده شده

مهمترین وظیفه مداح اهل بیت(ع) ولایت مداری است

مهدی سبزه کار در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) در خراسان جنوبی با اشاره به معیارها و ویژگی های هیئت های عزاداری حسینی اظهارداشت: متاسفانه گاهی مدیریت صحیحی در هیئت های عزاداری انجام نمی شود.
وی افزود: اخلاص، تجربه هیئت داری، آشنایی با آیین عزاداری خوب و ولایت مداری از ویژگی های مسئولین هیئت های مذهبی است.
این مداح بیرجندی با اشاره به اینکه شهادت امام حسین(ع) برای احیای فریضه امر به معروف ونهی از منکر و هدف یاران ایشان ولایت پذیری محض از امام خود بود گفت: این یکی از اصول مهم هیئات عزاداری است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

این مطلب ۱۵۴ بار خوانده شده

قرائت دعای کمیل این هفته توسط حاج مهدی منصوری

یاسر صادق در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، گفت: مراسم دعای کمیل بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه جماران قرائت می شود.
وی با بیان اینکه سخنران این مراسم هم شهید زنده، حجت الاسلام والمسلمین صادق سرایانی خواهد بود افزود: این مراسم از شبکه خاوران پخش خواهد شد.

این مطلب ۱۵۴ بار خوانده شده

برگزاری دوره آموزش تخصصی کوتاه مدت مداحان خراسان جنوبی

این مطلب ۱۳۷ بار خوانده شده

حضور حاج مهدی منصوری در دهه اول محرم در بیرجند

یاسر صادق در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دهه اول محرم را برگزاری ده شب مراسم عزاداری در حسینیه جماران بیرجند عنوان کرد.
وی با بیان اینکه سخنران و مداح این ده شب کشوری هستند، افزود: حجت الاسلام والمسلمین صادقی سرایانی به عنوان سخنران و حاج مهدی منصوری به عنوان مداح حضور خواهند یافت.

صفحات