این مطلب ۱۳۶ بار خوانده شده

جسم توانمند منهای تربیت اسلامی موجب افول و نابودی انسان و جامعه است

به گزارش خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی) حجت الا سلام حسین معصومی در مراسم نهمین یادواره ۴۷ شهید ورزشکار استان که به مناسبت روز قشر بسیج ورزشکاران برگزار شده بود در جمع ورزشکاران و خانواده های شهداء اظهارداشت: لازمه هر مسئولیتی، قدرتمندی جسمی و توانمندی علمی با محوریت خدایی است که می‌تواند موجب رشد و بالندگی اجتماعی شود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینکه اسلام به تربیت بدنی و سلامتی جسم توجه ویژه‌ای دارد ، گفت:

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

ورزشکاران اخلاق و جوانمردی را از شهداء بیاموزند

به گزارش خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، بهرام عزیززاده مقدم در نهمین یادواره شهدای ورزشکار استان،که به همت سازمان بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی برگزار شده بود، اظهارداشت: خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران قشری ارزشمند برای مردم، نظام و انقلاب اسلامی هستند که خدمت به آنان برای همه افتخاری بزرگ و توفیقی الهی است.

این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

جشنواره ورزشی وحدت در روستای مرزی چاه الله داد زیرکوه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، مسئول بسیج طلاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) در این مراسم که به همت موسسه خیریه الزهرا (س) جشنواره ورزشی وحدت در شهرستان زیرکوه و به میزبانی روستای مرزی چاه الله داد برگزار شد اظهار داشت: حضرت علی(ع) تنها شخصیتی است که هم در خانه خدا تولد یافت و هم در خانه خدا به شهادت رسید و بر ما جوانان و نوجوانان واجب است خود را به آن حضرت متصل کنند.

این مطلب ۱۳۰ بار خوانده شده

امشب؛ اولین یادواره ۴۰ شهید ورزشکار بیرجند برگزار می شود

سرهنگ غلامرضا خمری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، اظهار داشت: اولین یادواره ۴۰ شهید ورزشکار بیرجند، امشب ساعت ۱۸:۳۰ در مجتمع غدیر- سالن همایش های امام علی(ع) برگزار می شود.
مسئول بسیج ورزشکاران خراسان جنوبی افزود: این یادواره با حضور جامعه ورزشکار بیرجند برگزار می شود ومرشدخوانی و مداحی از جمله برنامه های آن خواهد بود.

این مطلب ۱۵۱ بار خوانده شده

برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان در نیمه دوم بهمن ماه

غلامرضا خمری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های محوری انجام شده در نه ماهه اول سال جاری اظهارداشت: تهیه کتاب کار ۹۳ و توجیه برنامه های مسئولین کانونهای بسیج ورزشکاران شهرستانها، برگزاری سومین مجمع استانی بسیج ورزشکاران با حضور سردار آذرنوش مسئول بسیج ورزشکاران کشور و ۹۷ نفر از نخبگان ورزشی شوراهای استان از جمله فعالیت های انجام شده است.

این مطلب ۱۴۶ بار خوانده شده

قهرمان مسابقات فوتسال جام فجر مود مشخص شد+ تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی؛ در گروه الف تیم‌های پایگاه مقاومت بسیج شهید عادلخواه چهکند مود، پایگاه مقاومت بسیج شهید غلامرضا شواکندی، شهرداری مود و تیم فجر مود حضور داشتند و در گروه ب نیز تیم‌های یاوران شهسوار چنشت، پایگاه مقاومت سید حامدعلوی چنشت، فداییان رهبر و تیم پرتوافروز بودند.

این مطلب ۱۴۳ بار خوانده شده

اختتامیه مسابقات ورزشی جام فجر در آرین شهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی؛ طی جلسه ای که با حضور مسئولان و اعضای تیم های ورزشی و سرپرستان و مربیان در سالن آدینه آرین شهر برگزار شد، جوایز نفرات و تیم های برتر توسط مسئولین اهدا شد.

در این مراسم بنی اسدی بخشدار سده درخصوص کارکردهای فردی و اجتماعی ورزش مطالبی بیان کرد.

این مطلب ۱۳۵ بار خوانده شده

جشن بزرگ افتتاحیه مسابقات ورزشی جام فجر در آرین شهر+تصاویر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان جنوبی در این جشن باشکوه امام جمعه آرین شهر در خصوص اهمیت گرامیداشت دهه فجر سخنانی ایراد نمود و بر اهمیت ورزش تاکید کرد .
گفتنی است اجرای کاراته ، ایروبیک ، رقص محلی ، تئاتر ورزشی ازبرنامه های این جشن بود .

این مطلب ۱۳۶ بار خوانده شده

۴۳ شهید ورزشکار در خراسان جنوبی شناسایی شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصالرضاعلیه السلام خراسان جنوبی؛ مسئول بسیج ورزشکاران سپاه انصار الرضا(ع) ظهر امروز در جلسه شورای بسیج ورزشکاران شهرستان نهبندان اظهار داشت: شورای بسیج ورزشکاران باید تأثیرگذار در برنامه‌ریزی‌های ورزش شهرستان باشد.
وی افزود: شورای ورزشکاران به عنوان اتاق فکر کانون ورزشکاران معرفی می‌شود که با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی در طول سال چند نوبت برگزار می‌شود.

این مطلب ۱۲۷ بار خوانده شده

برگزاری مسابقات ورزشی جام رمضان در سپاه انصارالرضا علیه السلام

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، وی اظهار داشت: این مسابقات شامل کشتی و جودو می باشد که برای افراد زیر ۱۶ سال استان برگزار گردید و نفرات برتر انتخاب و به مسابقات کشوری راه یافتند.

مسئول تربیت بدنی سپاه انصارالرضا علیه السلام در ادامه افزود: مسابقات جام رمضان درتربیت بدنی ناحیه بیرجند در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد که در رشته فوتسال برادران ۸ تیم شرکت کردند و پایگاه مقاومت جماران رتبه اول را به خود اختصاص داد و مسابقات بین ۴ تیم نوجوانان در حال برگزاری است.

صفحات