این مطلب ۲۹۶ بار خوانده شده

لزوم اتحاد و همدلی برای خدمت به مردم فارغ از هرگونه گرایش سیاسی/ ضرورت ترویج ورزش اخلاق‌مدار در جامعه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی سردار داوود آذرنوش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس در بیرجند مردم خراسان‌جنوبی را مردمی ولایتمدار، بافرهنگ، تحصیلکرده‌ و سخت‌کوش دانست و گفت: سرمایه‌های عظیم و منابع انسانی بسیار خوبی در استان وجود دارد.

وی از فعالیت‌های قابل‌توجه و شایسته سازمان بسیج ورزشکاران خراسان‌جنوبی به نیکی یاد کرد و افزود: اعضای شورای عالی بسیج ورزشکاران استان منحصربه‌فرد بوده و به لحاظ ساختار حقیقی و حقوقی از ظرفیت و توانمندی بسیار خوبی برخوردار است.

این مطلب ۱۴۸ بار خوانده شده

شرکت ۲۲بسیجی بیرجندی در همایش ملی اقتدار بسیجیان

غلامرضا دهنوی در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت، همایش اقتدار ملی بسیجیان در تهران برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه انصارالرضا(علیه السلام) گفت: از خراسان جنوبی شهرستان بیرجند  ۲۲ نفر از اعضای گردان های بیت المقدس حوزه مقاومت حضرت ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج بیرجند  به مدت ۴ روز از هفتم تا یازدهم دی ماه در این مسابقات شرکت کردند.

این مطلب ۱۱۹ بار خوانده شده

حضور پر شور جامعه ورزشکاران و جوانان در روز جهانی قدس

این مطلب ۱۴۰ بار خوانده شده

اختتامیه مسابقات والیبال جام فجر خضری دشت بیاض برگزار شد

عقیقی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، اظهار داشت: اختتامیه مسابقات والیبال جام فجر بخش نیم بلوک بعد از ۳۶بازی با حضور مسئولان بسیجی شهرستان قاینات وخضری دشت بیاض برگزار شد.
وی افزود: در این مسابقات ۱۲تیم طی ۲۳شب و در قالب ۳۶ مسابقه با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مسئول نمایندگی ورزش وجوانان بخش نیم بلوک گفت: در این دوره از مسابقات تیم اداره بهزیستی، تیم بارانی و تیم پایگاه بسیج شهدای خضری دشت بیاض به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

این مطلب ۱۱۹ بار خوانده شده

پیشرفت های مادی و معنوی ام را حاصل مانوس شدن با قرآن می دانم

جواد سبزبان جوان نخبه و برگزیده بسیجی در رشته های قرآنی، تواشیح و ورزشی در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیهم السلام) خراسان جنوبی، اظهارداشت: کسب مقام برتر قرآنی در نه سالگی باعث شد که به قرآن روی بیاورم .

این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

معرفی و حمایت از جوانان اسوه ورزشکار، منش پهلوانی را نهادینه می کند

غلامرضا خمری در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیهم السلام) خراسان جنوبی، با بیان اینکه آقای سبزبان جوان ورزشکار به عنوان بسیجی برگزیده در بسیج جامعه ورزشکاران استان و الگویی برای همه جوانان جامعه ورزشی ما انتخاب شده است، اظهار داشت: تواضع، فروتنی، اخلاق مداری و احترام به والدین و مسئولین از مهمترین امتیازات یک ورزشکار است که اینها در این جوان ورزشی و قرآنی استان وجود دارد.

این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

۹ دی ملت ایران جواب کوبنده ای به عوامل فتنه دادند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، علی قاسمی شب گذشته در جمع جامعه ورزشی بیرجند با گرامیداشت نه دی اظهارداشت: نه دی پاسخ مردم به تمام حرمت‌شکنی‌هایی بود که در روز عاشورا اتفاق افتاد و بساط فتنه بر چیده شد.

وی با بیان اینکه این روز برای همیشه در حافظ تاریخ بشریت به ثبت رسیده است، افزود: یکی از مهمترین سیاست‌های خصمانه دشمنان در طول سال‌های گذشته ایجاد اختلاف بین اقشار مختلف در ایران بوده است.

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

۹ دی روز تجدید میثاق دوباره جامعه ورزشی خراسان جنوبی با مقام عظمای ولایت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان جنوبی، شورای بسیج ورزشکاران خراسان جنوبی در آستانه فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی در پیامی با اشاره به مایوس شدن دشمنان داخلی و خارجی در به انزوا کشاندن نظام، به بصیرت‌ورزی و حضور در صحنه تاکید کرده است.
متن بیانیه بسیج ورزشکاران به مناسبت سالروز ۹ دی به شرح زیر است:

این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده

جشنواره آواها و نواهای فرهنگ پهلوانی و مرشد خوانی در بیرجند برگزار شد

غلامرضا خمری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) اظهارداشت: بهره گیری از کارکردهای فرهنگی جشنواره ورزشی ـ هنری آواها و نواهای پهلوانی با حضور ۱۶ مرشد خوان با همکاری هیئت پهلوانی و باستانی، هفته بسیج در مرکز استان برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را رشد و توسعه فرهنگ مذهبی در ورزش عنوان کرد و افزود: احیاء و ترویج فرهنگ پهلوانی، بازنمایی کهن آیین جوانمردی برگرفته از مضامین قرآن و اهل بیت(ع) از دیگر اهداف این جشنواره است.

صفحات