این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

از ۱۷ خانواده پیشکسوت بسیجی سرکشی شد

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با حضور فرمانده ناحیه طبس و به همت کانون بازنشستگان ناحیه از ۱۷ خانواده پیشکسوت طبسی سرکشی شد.

در این بازدید ها ضمن اهدای کارت هدیه به خانواده های پیشکسوت، مشکلات آنان از نزدیک بررسی و برای پیگیری آنها قول مساعد داده شد.

این مطلب ۱۴۴ بار خوانده شده

مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان قاین برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی، رئیس سازمان زندان‌های کشور در این مراسم با اشاره به جنگ سخت دشمنان و ایستادگی بسیجیان در برابر آن، تولد داعش را از انواع جنگ نرم دشمنان به ویژه آمریکا دانست و گفت: دشمنان اسلام برای ضربه زدن به اسلام از طریق خود مسلمان‌ها، داعش را بوجود آوردند.

بختیاری اظهار داشت: دشمن در جنگ نرم تا حدودی پیشرفت کرده ولی در نهایت این تفکر بسیجی است که در این جبهه به پیروزی خواهد رسید.

این مطلب ۱۴۱ بار خوانده شده

تجلیل از خانواده‌های شهدا و پیشکسوتان خضری دشت‌بیاض

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین در این مراسم به سالروز بسیج مستضعفین در ۵ آذر۵۷ اشاره کرد و گفت: موفقیت و پیروزی اسلام مرهون رشادت‌های بسیجیان سلحشور است که با اعتقادات الهی و ایمان در همه صحنه‌ها به میدان آمدند و نگذاشتند دشمنان با ترفندهای خود مثل فتنه ۸۸ یا تحریم‌ها نقشه‌های خود را عملی کنند.

وی افزود: اگر امروز در علوم مختلف هسته‌ای، فضایی، فیزیک و سایر ابعاد علمی به دستاوردهای عظیمی دست یافته‌ایم که به برکت دفاع مقدس و خون شهیدان بوده است.

این مطلب ۱۳۹ بار خوانده شده

نشست صمیمی فرماندهان پیشکسوت بسیجی با فرمانده ناحیه سپاه سربیشه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی  سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سربیشه در این مراسم با اشاره به ماموریت بسیجیان گفت: ماموریت بسیجیان حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است و این ماموریت در هر مکان و زمان با آنها است.

وی خطاب به پیشکسوتان بسیج افزود: ما فرماندهان جدید به تجربیات و حضور و پشتیبانی شما نیاز داریم و دلگرمی ما به حضور شما است. فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سربیشه تصریح کرد: ما باید حق را از باطل و انسان حق را از انسان باطل بشناسیم و این شاخص می‌خواهد و شاخص آن ولایت است.

این مطلب ۱۵۶ بار خوانده شده

برگزاری نشست صمیمی فرماندهان پیشکسوت بسیجی در قهستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا عله‌السلام خراسان‌جنوبی، این مراسم با حضور امام جمعه شهرستان درمیان و۳۰۰ نفر از فرماندهان پیشکسوت بسیجی و نیروهای نظامی و انتظامی قهستان برگزار شد.

امام جمعه شهرستان درمیان در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به اینکه نقطه اوج آمال امام این بود که یک بسیجی باشد، اظهارداشت: برای درک بسیج باید نقطه مقابل آن را که همان جهود و کفر و تکفیر است را درک کنیم.

این مطلب ۱۲۱ بار خوانده شده

اولین نشست صمیمی فرماندهان پیشکسوت بسیج شهرستان خوسف برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، امام جمعه خوسف در این مراسم گفت: بسیج شکست‌ناپذیر و امتداد عاشورا است و همچنین شکست ناپذیر خواهد ماند.

حجت الاسلام و المسلمین شاه‌بیگی با بیان اینکه تفکر بسیجی مهم‌ترین دلیل عظمت بسیج در طول دوران بعد از انقلاب بوده است، خاطرنشان کرد: با نگاه به موفقیت‌های کشور بعد از انقلاب اسلامی و بررسی آن‌ها درمی یابیم که تمام موفقیت های ایران اسلامی در بحث های هسته‌ای و نظامی و دیگر عرصه‌ها، ورود تفکر بسیجی به این عرصه ها بوده است.

این مطلب ۱۳۲ بار خوانده شده

دوران دفاع مقدس، دوران خودسازی و خداشناسی بود

مسئول بسیج پیشکسوتان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، اظهار داشت: بنا به فرمایش امام خمینی(ره)، دفاع مقدس یک دانشگاه برای رزمندگان است و به جهت معنویت و اعتقادات بالایی که دارد باید قدر این دوران را بدانیم.
وی اضافه کرد: برای رسیدن به سعادت و معنویت و همچنین تاثیرگذاری و عبرت آموزی دوران دفاع مقدس باید جوانان را با ارزش های این دوران آشنا کرد و مسئولین و خانواده ها باید در این زمینه تلاش کنند.

این مطلب ۱۲۵ بار خوانده شده

بیرون کردن کامل صهیونیست‌ها از فلسطین هدف نهایی مقاومت است

مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با اشاره به سکوت سران کشورهای اسلامی و عرب اظهار داشت: ظلم به مردم غزه و فلسطین که با سکوت اعراب همراه است زیربنای همه تجاوزات به کشورهای اسلامی شده است و اگر اعراب اتحاد داشتند به هیچ کشوری تجاوز نمی‌شد.

این مطلب ۱۴۸ بار خوانده شده

وجود بسيج براي ادامه حيات طيبه انقلاب اسلامي ضروري است

ابراهيم قاسمي، مسئول بسيج پيشكسوتان خراسان جنوبي در گفت وگو با خبرنگار  پايگاه اطلاع رساني سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبي  گفت: بسيج سرچشمه افتخارآفريني براي كشور است
 وي تصريح كرد: از زمان تشكيل بسيج به فرمان امام خميني (ره) در سال ‪ ،۱۳۵۸اين نهاد مردمي منشا رشد وترقي و نوآوري در زمينه‌هاي مختلف بوده است.

مسئول بسيج پيشكسوتان خراسان جنوبي اذعان كرد: امروز ما شاهد حضور مقتدرانه بسيج در جامعه هستيم و اين حضور سبب كاهش مشكلات و افزايش ضريب توانمندي‌ها شده است.