این مطلب ۲۲۴ بار خوانده شده

برداشتن چفیه ازروی دوش دانش آموزان قطعاً به هر دلیلی محکوم است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ علی خبازی " شامگاه روز گذشته در مراسم همایش تجلیل از عوامل اجرایی رزمایش رزمی فرهنگی مردان آسمانی که در ایام هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: مردم وفادار و انقلابی ایران اسلامی و به خصوص شهرستان بشرویه در ایام الله ۲۲ بهمن حماسه بی نظیری را آفریدند که در تاریخ انقلاب اسلامی نمونه بود و این همایش بی نظیر ماندگار شد .

این مطلب ۱۸۳ بار خوانده شده

آمریکا همه ی گروه های تکفیری را تجهیز می کند تا در برابر جبهه ی مقاومت قد علم کنند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ علی فصیحی راوی تیپ فاطمیون ،در همایش بزرگ پیروزی مقاومت با بیان اینکه جنگ هنوز ادامه دارد گفت: قبلا ۷۰درصد مساحت جغرافیایی افغانستان در دست دولت این کشور بود اما حال ۷۰درصد این سرزمین در دست طالبان و داعش است این یعنی که دشمن نقشه دارد همانطور که در عراق خودشان را تا نزدیکی مرز کرمانشاه رساندند اما با تدبیر سرداران رشید اسلام ضربه ی محکمی خوردند چنانکه در عراق و سوریه خبری از داعش نیست.

این مطلب ۲۰۴ بار خوانده شده

برگزاری ۱۲۰برنامه، هفته دفاع مقدس در بشرویه

 

 

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی،  علی خبازی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه در نشست خبری با اشاره به هفته ی دفاع مقدس یاد وخاطره شهدا را گرامی داشت.

وی افزود: دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند برای انقلاب اسلامی است که با گذشت زمان ارزش آن بیش از پیش نه تنها در داخل کشور بلکه در تمام دنیا مشخص می گردد.

خبازی گفت: ملت ایران تنها با بصیرت واعتقادات بالای خود با دست خالی توانستند در مقابل دشمنان اسلام ونظام بایستند وخداوند نیز پشتیبان آنها شد.

این مطلب ۲۵۱ بار خوانده شده

همه اقدامات بسیجیان در راستای اتش به اختیار است

به گزارش خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه در دیدار اعضای ستاد هفته ی دفاع مقدس وجمعی از بسیجیان باامام جمعه موقت شهرستان اظهارداشت: اقداماتی که امروز سپاه وبسیج در سطح شهرستان انجام داده است ، حاصل همفکری واقدامات خود بسیجیان سطح شهرستان است که فرمان رهبری، یعنی آتش به اختیار لبیک گفته اند واقدامات بسیار شایسته ای را انجام می دهند.

این مطلب ۳۹۷ بار خوانده شده

اعزام ۱۶۰ عضو حلقه صالحین بشرویه به مشهد مقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی علی خبازی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه در مراسم اعزام اعضای حلقه های صالحین به مشهد مقدس اظهارداشت: کاروان زیارتی دو روزه مشهد مقدس ویژه برادران توسط سه دستگاه اتوبوس از شهرستان بشرویه اعزام شدند.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون چهارمرتبه اعزام خواهران و برادران عضو حلقه های صالحین به مشهد مقدس انجام شده است. خبازی بیان کرد: طی این اردو ۱۶۰ نفر از اعضای حلقه های صالحین بشرویه و بخش ارسک اعزام می شوند.

این مطلب ۳۳۳ بار خوانده شده

دفاع از اسلام و نگهداری از حرمین تنها هدف مدافعان حرم است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ سردار علی فصیحی یکی از رزمندگان لشکر فاطمیون در جبهه سوریه دریادواره شهدای پایگاه حضرت رسول (ص) و گرامی داشت یاد شهدای مدافع حرم، در شهرستان بشرویه بیان کرد: سربازان ایران لشکری مخلص و با اقتدار هستند.

وی تنها رمز موفقیت سربازان و مدافعان حرم در جبهه سوریه را، اخلاص و ارادت قلبی آنها به ائمه اطهار و حضرت زینب (س) دانست.

این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده

اعزام ۱۶۰ عضو حلقه صالحین بشرویه به مشهد مقدس


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی خبازی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه در مراسم اعزام اعضای حلقه های صالحین به مشهد مقدس اظهارداشت:  کاروان زیارتی دو روزه مشهد مقدس  ویژه برادران توسط سه دستگاه اتوبوس از شهرستان بشرویه اعزام شدند.
وی افزود:  از ابتدای سال تاکنون چهارمرتبه اعزام خواهران و برادران عضو حلقه های صالحین به مشهد مقدس انجام شده است.
خبازی بیان کرد: طی این اردو ۱۶۰ نفر از اعضای حلقه های صالحین بشرویه و بخش ارسک اعزام می شوند.

این مطلب ۱۰۹ بار خوانده شده

کلنگ احداث ساختمان بسیج سازندگی بشرویه به زمین خورد

علی اصغر رجبی در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبیاظهارداشت: در پنجمین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج انقلابی گری وکار آفرینی کلنگ ساختمان بسیج سازندگی به زمین خورد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان بشرویه گفت: در این پروزه اعتباری معادل۸۰۰میلیون ریال برای احداث دفتر بسیج سازندگی در نظر گرفته شده است.

این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده

مبارزه با انحرافات دینی وانقلابی از وظایف بسیج می باشد

به گزارش خبر نگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی خبازی در جمع بسیجیان بشرویه با اشاره به ایجاد کارگاه های اقتصاد مقاومتی و زود بازده  اظهارداشت: احداث ۷۴کارگاه اقتصاد مقاومتی با اعتباری بالغ بر ۱۸میلیارد ریال تسهیلات در بشرویه را از فعالیتهای بسیج سازندگی در سال ۹۴ و۹۵ است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه به اجرای بیش از ۱۲۰برنامه در هفته بسیج دانست  و گفت: شرکت منسجم حلقات صالحین در میعاد گاه نماز جمعه را یکی ازاین برنامه ها در جهت تجدید پیمان بسیجیان با ولایت می باشد.

صفحات