این مطلب ۵۰۷ بار خوانده شده

تغذیه سالم رسانه ای در جامعه مهم است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ، آیت الله سید علی رضا عبادی ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهارداشت: رحمت خدا شامل کسانی می شود که جایگاه خود را بشناسند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: یکی از جایگاه های بسیار مهم بخصوص در دنیای امروزی که ما در آن قرار داریم رسانه و اخبار است.

وی با بیان اینکه دنیار انفجار امروزی اخبار هستند، عنوان کرد: اخبار چه در بعد مثبت آن و چه در بعد منفی آن در دنیای امروزی ار اهمیت ویژه ایی برخوردار هستند.

این مطلب ۴۴۷ بار خوانده شده

حمایت از ملت فلسطین بخشی از مصالح و منافع ملی ما در کنار آرمان‌های دینی و انسانی است/ جغرافیای ظلم‌ستیزی فراگیر شده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی به نقل از خاورستان، زهرا مصطفوی دبیرکل جمعیت حمایت از مردم فلسطین و فرزند امام خمینی(ره) یکشنبه‌شب در همایش حضرت زهرا(س) الگوی مقاومت اسلامی در بیرجند، اظهار کرد: جبهه مقاومت نیازمند تبیین صحیح و امر اطلاع رسانی است و همه ظلم ستیزان عالم بایستی به این موضوع مهم عمل کنند.

 

وی افزود: ما در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محصول عملی اندیشه این انقلاب را درباره مقاومت فلسطین شاهد هستیم.

 

این مطلب ۵۲۵ بار خوانده شده

آغاز اعزام راهیان نور نوروز ۹۷ از ۲۵ اسفند ماه سال جاری

محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت:  حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس از مهمترین اهداف اردوهای راهیان نور است.

 مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: از ۲۶ اسفندماه جاری اعزام کاروان های راهیان نور آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان این سفر معنوی در ایام نوروز ۹۷ برای ثبت نام می توانند به معاونت اردویی نواحی مقاومت بسیج شهرستان،  پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

این مطلب ۲۸۲ بار خوانده شده

اعزام مرحله پایانی دانش آموزان دختر بیرجندی به راهیان نور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی عبدالرضا حیدری صبح امروز درمراسم اعزام کاروان راهیان نور دانش  آموزی دختران هدف اصلی حضوردانش آموزان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس را  آشنایی نسل جوان ما با فرهنگ دفاع مقدس عنوان و اظهارداشت: احیای روحیه ایثار ، شهادت و مظلومیت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس از دیگر اهداف این سفر زیارتی است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت به نسل نوجوان ما انتقال پیدا کند چراکه دانش آموزان نیازمند تجربیات رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کنونی هستند.

این مطلب ۲۲۵ بار خوانده شده

تشکیل گردان حبیب ابن مظاهر ویژه پیشکسوتان سپاه تشکیل می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، غلامرضا فلاحی امروز در دومین مجمع عالی بسیج شهرستان بیرجند با بیان اینکه بسیج نقش وسیعی در جامعه سازی بر عهده دارد، گفت: بسیج اگر بخواهد جامعه سازی کند ابتدا باید خودسازی را انجام دهد و باید خود را آسیب شناسی کنیم.

فلاحی به اقدامات بسیج بیرجند در سال جاری اشاره کرد و افزود: در ابتدای سال اقدامات و نشست هایی در خصوص بصیرت افزایی در زمان انتخابات داشتیم و حضور حداکثری مردم هدف اصلی از اجرای طرح بصیرت افزایی بود.

این مطلب ۳۲۹ بار خوانده شده

عده ایی با تفکر سکولاری از همان ابتدای انقلاب تا کنون با دشمنان همراه شده اند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی  صبح امروز در اجلاس عمومی مجمع بسیج بیرجند ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهارداشت: انقلاب اسلامی که در روزهای آغازین چهلین سالگرد پیروزی آن هستیم دستاورد بزرگ ملت ایران است که باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

وی عنوان داشت: در عصر انبیاء و اولیای الهی و نیز در زمان غیبت امام عصر(عج) در اندیشه پیروان ناب محمدی و یکی از شئون ولایت و امامت تشکیل حکومت اسلامی است.

اقامه حکومت اسلامی تکلیف شرعی است

این مطلب ۱۶۳ بار خوانده شده

اعزام بیش از ۱۸۰دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی جنوب کشور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی؛ غلامرضا فلاحی صبح امروز در مراسم اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) اظهارداشت: هدف اصلی اردوها راهیان نور آشنایی نسل جوان با فرهنگ هشت سال  دفاع مقدس است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند ادامه داد: احیای روحیه ایثار، شهادت و بیان مظلومیت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس از دیگر اهداف این سفر زیارتی و معنوی است.

این مطلب ۳۳۱ بار خوانده شده

پیکر مطهر۱۲ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس وارد خراسان جنوبی شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛  صبح امروز (۲۹ بهمن) پیکر ۱۲ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در میان استقبال باشکوه مسئولان،‌ مردم و خانواده معظم شهدا و مسئولان وارد فرودگاه بیرجند شد.

 

پیکر مطهر این شهدای گمنام، پس از فرودگاه بیرجند برای وداع به شهرستانهای نهبندان، طبس، قاین و درمیان منتقل می شود.

 

قرار است این شهدای والامقام سه شنبه اول اسفند همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها) در بیرجند، باغستان فردوس، روستاهای چاهک موسویه قاین و بورنگ درمیان تشییع شوند.

 

این مطلب ۳۲۹ بار خوانده شده

بالاترین معروف ما تعهد به قانون و ایستادگی پای میثاق ملی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی؛ آیت الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در همایش سالانه آمران به معروف و ناهیان از منکر ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند در حسینیه جماران اظهارداشت: در روایت فرموده که اگر همه کارهای خیر در یک کفه و امر به معروف و نهی از منکر را در کفه دیگر قرار دهید وزنه امر به معروف و نهی از منکر قابل قیاس با همه امور خیر حتی جهاد در راه خدا نیست.

این مطلب ۲۴۹ بار خوانده شده

فرهنگ دفاع مقدس دژه مستحکمی در مقابل دشمن که قابل تسخیر نیست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ در عصر حاضر که شیوه جنگ دشمنان و استکبار جهانی با ملت، انقلاب اسلامی بخصوص جوان، نوجوان و کودک ما را فرق کرده است .

دشمنان با جنگ فرهنگی، نفوذ نسل جدید انقلاب را می خواهند به سمت خود سوق دهند باید در مقابل آنها با تبیین فرهنگ هشت سال دفاع مقدس و ارشهای ناب انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی (ص) ایستادگی کنیم.

صفحات