این مطلب ۵۴۸ بار خوانده شده

ایجاد ۲۵کارگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در سال جاری

محمد آوازی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: هدف بسیج سازندگی خوسف اشتغال زایی و محرومیت زدایی در این منطقه محروم است.

 وی تشریح کرد: تعداد ۱۵ کارگاه دامی که شامل دام سبک و سنگین، گلخانه، پرورش قارچ، شترمرغ، بوقلمون و ۱۰کارگاه صنایع تبدیلی شامل کارگاه گوهر تراشی با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان انجام گرفته است و تعداد ۲۰ واحد ۱۵ راسی پروار بندی با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۸۰میلیون تومان به همت بسیج سازندگی راه اندازی شده است.     

این مطلب ۲۱۸ بار خوانده شده

پرواربندی ۱۰هزار راس دام در آینده/ بی نیازی از واردات گوشت و امنیت غذایی هدف است

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی، دکتر حیدرزاده صبح امروز در حاشیه افتتاح فاز عملیاتی ۲۱۰۰ واحد مردمی پرواربندی دام ۱۵ رأسی در کشور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: آغاز فاز اجرایی ۲ هزار و ۱۰۰ واحد در سراسر کشور به نمایندگی در خراسان جنوبی افتتاح می شود.

قائم مقام بنیاد تعاون سپاه با بیان اینکه با نظارت قرارگاه حامی سرمایه به عنوان مجری طرح و با کمک بسیج سازندگی استان این طرح اجرا می شود افزود: در این طرح در اختیار هر خانوار ۱۵ راس گوساله ۱۰۰ تا ۱۴۰ کیلویی قرار می دهیم.

این مطلب ۱۷۰ بار خوانده شده

نفوذ یعنی کسی که انقلابی نیست خودش را انقلابی نشان دهد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)حجت الاسلام و المسلمین حامد مقری در جمع بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف اظهار داشت: نفوذ یعنی کسی که انقلابی نیست خودش را انقلابی نشان دهد.

وی ادامه داد: در صدر اسلام در زمان فتح مکه ابوسفیان اعلام مسلمانی کرد در حالی که او ایمان نیاورده بود و از سر ترس اعلام مسلمانی کرده بود و همین ینی امیه بودند که در میان مسلمانان نفوذ کردند و باعث شدند که این اتفاقات برای مسلمانان رقم بخورد.بنی امیه نقطه اصلی تمام فتنه ها در صدر اسلام بودند.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

مقاومت مومن در برابر مشکلات موجب افزایش روحیه معنوی او است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام‌ مهدی الوانی در جمع بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف اظهار داشت: مومن باید با اخلاق نیکو و خلق حسن بر دلها غالب شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف گفت: پیامبر خاتم حضرت محمد‌(صلی الله علیه وآله و سلم) به واسطه مکارم اخلاق و حٌسن رفتار ایشان است که مردم شیفته و مٌرید ایشان شدند.

این مطلب ۲۱۷ بار خوانده شده

آنچه امروز برای مسئولین ما مهم می باشد تکیه به نیروی داخلی است

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان

انقلاب اسلامی باعث عزت مسلمین است

نقش انقلاب اسلامی در تاثیر گذاری ناب آن در جهان قابل رویت است.

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در مجمع عالی بسیج شهرستان خوسف اظهار داشت: هر چه داریم از نهضت حسینی است و نهضت امام خمینی(ره) ادامه راه کربلاست که با خون شهدا به ثمر رسیده است.

وی افزود: نقش انقلاب اسلامی در تاثیر گذاری ناب آن در جهان قابل رویت است.

این مطلب ۲۳۷ بار خوانده شده

جوانان مشکلات فرهنگی را تشخیص و در جهت رفع آن گام بردارند

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) مهدی مزگی نژاد در جمع بسیجیان و هادیان سیاسی شهرستان خوسف با بیان اینکه بسیج یکی از محور های اصلی انقلاب اسلامی بوده که همین امر باعث شده است  امام خامنه ای (حفظه الله) توصیه هایی به این قشر داشته باشد اظهارداشت: آتش به اختیار واژه ایست که جدیداً امام خامنه ای  در عرصه فرهنگی مطرح کرده اند هر چند که این واژه بیشتر کاربرد نظامی دارد.

این مطلب ۱۳۷ بار خوانده شده

دشمنان داخلی نظام جنایات آمریکا و انگلیس را توجیه می کنند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت السلام والمسلمین سید علی رضا عبادی در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در هیئت حسینی شهرستان خوسف اظهارداشت: سرتاسر تاریخ درس عبرت است و دشمن در هر زمان که نتوانست با دشمنی ضربه ای به ما بزند ،خود را به شکل دوست در آورد.

وی با بیان اینکه جنگ کفار با مسلمانان سابقه هزار ساله دارد افزود: سقوط کشور اسلامی آندلس،دوران مشروطیت و تحمیل جنگ ۸ساله نمونه ای از هزاران جنایت بیگانگان بر مردم مسلمان است.

این مطلب ۱۵۸ بار خوانده شده

استکبار ستیزی و سیاسی بودن دین از جلوه های اعتقادی و دینی مااست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی حجت الاسلام و المسلمین نوفرستی در جمع بسیجیان خوسف ضمن گرامی داشتن ماه ربیع الاول و ولادت پیامبر بزرگ اسلام در این ماه پر فضیلت خطاب به بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: شخصیت های خدا پرست، خدا دوست، دین محور و حق گرا همواره استکبار ستیز بوده و هستند.

این مطلب ۱۴۴ بار خوانده شده

اعزام ۷۹دانش آموز دختر این شهرستان به کربلای ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه  السلام) خراسان جنوبی ؛ محمود پردل در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی خوسف که با حضور مسئولین اداری و نظامی شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: کاروان راهیان نور این شهرستان شامل ۷۹ نفر دانش آموز دختر دبیرستانی می باشد که از کربلای ایران در جنوب کشور دیدن خواهند کرد.

فرمانده حوزه مقاومت مقاومت بسیج دانش آموزی خوسف عنوان داشت:  این کاروان ۷۹نفره از مناطق استان خوزستان، شلمچه، طلائیه، فکه وهویزه دیدن خواهند کرد.

این مطلب ۱۴۹ بار خوانده شده

فرهنگ و تفکر بسیج خواب را از چشمان ناپاک دشمنان ربوده است

محمدرضا آوازی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خوسف در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار داشت: جایگاه بسیج را در اخلاص، ولایت پذیری، ولایت مداری و حرکت در مسیری که رهبری عزیز تعیین کرده اند و همچنین عمل به فرامین مطاع رهبری عزیز ، پارسایی، تعهد و بی اعتنایی به ذخایر دنیوی می دانم.

صفحات