این مطلب ۲۰۶ بار خوانده شده

تشییع و تدفین دو شهید گمنام درروز شهادت حضرت فاطمه(س)در روستای بورنگ

محمد فاطمی نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان درمیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه تطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار داشت: امسال همزمان با شهادت حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان درمیان میزبان دو شهید گمنام است و به پاسداشت زحمات شهیدان گرانقدر برای کشور برنامه های معنوی در خور جایگاه شهیدان در شهرستان درمیان صورت خواهد گرفت.

این مطلب ۲۳۹ بار خوانده شده

انقلاب اسلامی قدرت شرق و غرب را برهم زد

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی فرمانده س در مجمع عالی بسیج شهرستان درمیان با بیان اینکه اسلام برای مدیریت جامعه از مردم کمک گرفته است گفت: الگوی ناب آن انقلاب اسلامی ایران می باشد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی افزود: همه عزت و قدرت معنوی و مادی ما در گرو استفاده بسیج از ظرفیت همه بخش ها می باشد و امروز در همه بخش ها اگر ملت همراه نباشند کاری ساخته نیست.

این مطلب ۱۱۳ بار خوانده شده

اعزام ۷۷ نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، محمد فاطمی نسب درمراسم بدرقه دانش آموزان متوسطه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ۷۷نفر دانش آموزان در غالب دو دستگاه ۲ دستگاه اتوبوس به مدت ۵ روز از مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه این دانش آموزان در ارتباط با بخش عملی درس آمادگی دفاعی به اردوی راهیان نور اعزام شده اند گفت: تجدید خاطرات حماسه‌ رزمندگان اسلام، آشنایی با دستاوردهای دفاع مقدس، تجدید میثاق آنان با شهدا و فراگیری فرهنگ شهادت توسط دانش آموزان از اهداف این اردوهاست.

این مطلب ۱۲۱ بار خوانده شده

تشریح وضعیت ایران در قبل از انقلاب وظیفه انقلابیون آن زمان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار سیف معاون عملیات سازمان بسیج در آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه شهید رجایی قهستان با بیان این که دشمنان بر علیه این انقلاب کمر همت بسته اند، اظهار کرد : هدف دشمن این است که ایران را مانند سویه و عراق به ویرانی بکشانند.

وی افزود : تمام هم و غم دشمن بر علیه جمهوری اسلامی ایران است و اگر ملت آمادگی کافی را نداشته باشند استکبار جهانی بر این فکر است تا ایران را از صحنه روزگار محو کند.