این مطلب ۳۵ بار خوانده شده

لایه های فتنه ۸۸ که توسط افراد خود فروخته در کشور رخ داد در طول تاریخ نمایان خواهدشد

محمد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت:  یوم ا... نهم دی ماه تجلی گاه قدرت و اراده الهی بود که دلهای مردم و آحاد ملت اسلامی را به نور ولایت روشن ساخت  و بینی شیطان بزرگ و مزدوران داخلی را به خاک مذلت مالید.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: در نهم دی ماه مردم با تجدید عهد خود با ولایت فقیه و پافشاری بر آرمانهای امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی سیلی محکمی بر دهان دشمنان اسلام  و انقلاب وارد کردند.

این مطلب ۶۳ بار خوانده شده

بزرگترین ویژگی انقلاب اسلامی شکل گیری براساس اسلام ناب محمدی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیهالسلام)خراسان جنوبی؛  مهدی مزگی نژاد از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در آیین گرامیداشت شهید افتخار کوچه آبروی محله در شهر طبس مسینا اظهارکرد: یکی از راههای پاسداری از ارزشهای انقلاب و خون پاک شهدا برگزاری یادواره شهداست.

 

وی افزود: امروز کشور ایران اسلامی که در زمینه های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، علمی ، پزشکی ، نظامی به پیشرفت های خوبی دست یافته و مقتدرانه درمقابل استکبار ایستادگی کرده بخاطر جانفشانی شهدا است .

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

خنثی کردن نقشه های دشمن با وحدت مسلمانان شیعه و سنی / توزیع ۲۰۰ بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان دهستان آبگرم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی رجب زاده جمع مردم دهستان آبگرم  شهرستان درمیان اظهارداشت: حضور قرارگاه ثامن الائمه ۲ بنا به تدبیر مقام معظم رهبری برای سه ماموریت حفظ امنیت، محرومیت زدایی ، ایجاد اشتغال و زندگی آبرومندانه این منطقه است .

فرمانده قرار گاه ثامن ائمه عنوان کرد: با عنایت خداوند متعال و حضور ، همراهی و همکاری شما مردم ولایت مدار اهداف ما در منطقه محقق می شود که در آینده در قالب دسته رزمی ادامه خواهد داشت.

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

خنثی کردن نقشه های دشمن یا وحدت مسلمانان شیعه و سنی / توزیع ۲۰۰ بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان دهستان آبگرم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی رجب زاده جمع مردم دهستان آبگرم  شهرستان درمیان اظهارداشت: حضور قرارگاه ثامن الائمه ۲ بنا به تدبیر مقام معظم رهبری برای سه ماموریت حفظ امنیت، محرومیت زدایی ، ایجاد اشتغال و زندگی آبرومندانه این منطقه است .

فرمانده قرار گاه ثامن ائمه عنوان کرد: با عنایت خداوند متعال و حضور ، همراهی و همکاری شما مردم ولایت مدار اهداف ما در منطقه محقق می شود که در آینده در قالب دسته رزمی ادامه خواهد داشت.

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

دست منافقان از سفره انقلاب قطع شده است

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی در مراسم رزمایش صحرایی شهید حججی که در منطقه گزیک برگزار شد، اظهار داشت: آن هایی که ثروت و نفت کشور ما را می‌برند، امروز به واسطه نظام و انقلاب اسلامی از آن منافع بی نصیب شده اند و دستشان از آن ها قطع شده است.

وی افزود: افرادی که در جهان با ما مخالف هستند ، این مخالفت آن ها به دلیل کوتاه شدن منافع آن ها در کشور ایران است ؛ به تعبیر قرآن دشمنان همان منافقانی هستند که  سر سفره انقلاب و اسلام بهره برده اند.

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

حضور بیش از ۲هزار نفر از بسیجیان در رزمایش شهید حججی

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی، حسن رجب زاده در حاشیه برگزاری رزمایش صحرایی شهید حججی در منطقه گزیک درمیان اظهار داشت: این اردو از سه روز قبل با حضور ۶ گردان امام حسین(ع) ، یک گردان فاتحین و مجموعه ای از گردان‌های تکاور، پشتیبانی وخدمات رزمی در منطقه گزیک برگزار شد.

وی افزود: بیش از ۲ هزار نفر از بسیجیان در این اردو شرکت کرده تا بخشی از توان آمادگی خود را در قالب تاکتیک‌های کمین، ضد کمین، دفاع از پایگاه خود و حمله به پایگاه دشمن به نمایش می‌گذارند.

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

دشمن جرات تعرض به مرزهای ایران را ندارد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی سردار علی قاسمی در جمع خبرنگاران در رزمایش شهید حججی اظهار داشت: منطقه برگزاری رزمایش امروز در نزدیک مرز شرقی کشور است که این برنامه به خوبی برگزار شد.

وی افزود: با برگزاری این رزمایش ها نشان می‌دهیم که ما در آمادگی خوبی به سر می بریم و همیشه پای کار هستیم.

 

وی یکی از اهداف رزمایش را تکمیل آموزش های تئوری گردان های امام حسین(ع) و بیت المقدس و فاتحین است، معرفی کرد و گفت:  گردان فاتحین به منظور کسب آمادگی برای ماموریت از مرزهای اسلامی است تا تلفات در مرزهای کشورهای اسلامی به صفر برسد.

این مطلب ۶۳ بار خوانده شده

پیام یادواره شهدا حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و اطاعت از ولایت است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام والمسلمین اکبرپور" در یادواره 'شهدا افتخار کوچه ، آبروی محله' قهستان ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: به برکت خون شهدا ، امروز به این مرحله رسیده ایم و آن ها رفتند و جان دادند تا ما امروز جان بگیریم ؛ امروزه اگر به راحتی در امنیت قرار داریم، مدیون شهدای مدافع حرم هستیم.

این مطلب ۵۷ بار خوانده شده

فرهنگ عاشورا کامل ترین الگو برای خودسازی و بصیرت‌افزایی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی، در یادواره شهدای زن که در حسینه شهر قهستان برگزار شد ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس به روح بلند همه شهدا به خصوص شهدای زن دفاع مقدس و انقلاب اسلامی کشور درود فرستاد.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی افزود:کشور ایران در طول هشت سال دفاع مقدس هفت هزار شهیده زن تقدیم کرده است و خراسان جنوبی سه شهیده زن دارد.

 

این مطلب ۵۳ بار خوانده شده

قدرت نظامی ایران اسلامی در راستای بازدارندگی دشمنان است

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی،  محمد زهرایی روز جمعه در رژه ۳۱ شهریورماه در اسدیه مرکز شهرستان درمیان ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالحسین(ع)  گفت: محرم مکتب انسان سازی است ؛  محرم خون جاری حق علیه باطل در طول دوران هاست.

وی افزود: اگر روزی خون شهدای عزیز کربلا در مقابله جبهه کفر ریخته شد امروز نیز جبهه حق و باطل در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند ؛ فاصله و تفاوت خونی که در میانمار، سوریه، لبنان و عراق علیه باطل ریخته می شود با خون شهدای کربلا دیده نمی شود.

صفحات