این مطلب ۲۷۶ بار خوانده شده

تشییع و تدفین دو شهید گمنام درروز شهادت حضرت فاطمه(س)در روستای بورنگ

محمد فاطمی نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان درمیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه تطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهار داشت: امسال همزمان با شهادت حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان درمیان میزبان دو شهید گمنام است و به پاسداشت زحمات شهیدان گرانقدر برای کشور برنامه های معنوی در خور جایگاه شهیدان در شهرستان درمیان صورت خواهد گرفت.

این مطلب ۳۴۱ بار خوانده شده

انقلاب اسلامی قدرت شرق و غرب را برهم زد

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی فرمانده س در مجمع عالی بسیج شهرستان درمیان با بیان اینکه اسلام برای مدیریت جامعه از مردم کمک گرفته است گفت: الگوی ناب آن انقلاب اسلامی ایران می باشد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی افزود: همه عزت و قدرت معنوی و مادی ما در گرو استفاده بسیج از ظرفیت همه بخش ها می باشد و امروز در همه بخش ها اگر ملت همراه نباشند کاری ساخته نیست.

این مطلب ۱۶۹ بار خوانده شده

اعزام ۷۷ نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، محمد فاطمی نسب درمراسم بدرقه دانش آموزان متوسطه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ۷۷نفر دانش آموزان در غالب دو دستگاه ۲ دستگاه اتوبوس به مدت ۵ روز از مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه این دانش آموزان در ارتباط با بخش عملی درس آمادگی دفاعی به اردوی راهیان نور اعزام شده اند گفت: تجدید خاطرات حماسه‌ رزمندگان اسلام، آشنایی با دستاوردهای دفاع مقدس، تجدید میثاق آنان با شهدا و فراگیری فرهنگ شهادت توسط دانش آموزان از اهداف این اردوهاست.

این مطلب ۱۸۲ بار خوانده شده

تشریح وضعیت ایران در قبل از انقلاب وظیفه انقلابیون آن زمان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار سیف معاون عملیات سازمان بسیج در آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه شهید رجایی قهستان با بیان این که دشمنان بر علیه این انقلاب کمر همت بسته اند، اظهار کرد : هدف دشمن این است که ایران را مانند سویه و عراق به ویرانی بکشانند.

وی افزود : تمام هم و غم دشمن بر علیه جمهوری اسلامی ایران است و اگر ملت آمادگی کافی را نداشته باشند استکبار جهانی بر این فکر است تا ایران را از صحنه روزگار محو کند.

این مطلب ۲۰۸ بار خوانده شده

لایه های فتنه ۸۸ که توسط افراد خود فروخته در کشور رخ داد در طول تاریخ نمایان خواهدشد

محمد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت:  یوم ا... نهم دی ماه تجلی گاه قدرت و اراده الهی بود که دلهای مردم و آحاد ملت اسلامی را به نور ولایت روشن ساخت  و بینی شیطان بزرگ و مزدوران داخلی را به خاک مذلت مالید.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: در نهم دی ماه مردم با تجدید عهد خود با ولایت فقیه و پافشاری بر آرمانهای امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی سیلی محکمی بر دهان دشمنان اسلام  و انقلاب وارد کردند.

این مطلب ۲۱۲ بار خوانده شده

بزرگترین ویژگی انقلاب اسلامی شکل گیری براساس اسلام ناب محمدی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیهالسلام)خراسان جنوبی؛  مهدی مزگی نژاد از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در آیین گرامیداشت شهید افتخار کوچه آبروی محله در شهر طبس مسینا اظهارکرد: یکی از راههای پاسداری از ارزشهای انقلاب و خون پاک شهدا برگزاری یادواره شهداست.

 

وی افزود: امروز کشور ایران اسلامی که در زمینه های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، علمی ، پزشکی ، نظامی به پیشرفت های خوبی دست یافته و مقتدرانه درمقابل استکبار ایستادگی کرده بخاطر جانفشانی شهدا است .

این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

خنثی کردن نقشه های دشمن با وحدت مسلمانان شیعه و سنی / توزیع ۲۰۰ بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان دهستان آبگرم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی رجب زاده جمع مردم دهستان آبگرم  شهرستان درمیان اظهارداشت: حضور قرارگاه ثامن الائمه ۲ بنا به تدبیر مقام معظم رهبری برای سه ماموریت حفظ امنیت، محرومیت زدایی ، ایجاد اشتغال و زندگی آبرومندانه این منطقه است .

فرمانده قرار گاه ثامن ائمه عنوان کرد: با عنایت خداوند متعال و حضور ، همراهی و همکاری شما مردم ولایت مدار اهداف ما در منطقه محقق می شود که در آینده در قالب دسته رزمی ادامه خواهد داشت.

این مطلب ۱۵۸ بار خوانده شده

خنثی کردن نقشه های دشمن یا وحدت مسلمانان شیعه و سنی / توزیع ۲۰۰ بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان دهستان آبگرم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی رجب زاده جمع مردم دهستان آبگرم  شهرستان درمیان اظهارداشت: حضور قرارگاه ثامن الائمه ۲ بنا به تدبیر مقام معظم رهبری برای سه ماموریت حفظ امنیت، محرومیت زدایی ، ایجاد اشتغال و زندگی آبرومندانه این منطقه است .

فرمانده قرار گاه ثامن ائمه عنوان کرد: با عنایت خداوند متعال و حضور ، همراهی و همکاری شما مردم ولایت مدار اهداف ما در منطقه محقق می شود که در آینده در قالب دسته رزمی ادامه خواهد داشت.

این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

دست منافقان از سفره انقلاب قطع شده است

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی در مراسم رزمایش صحرایی شهید حججی که در منطقه گزیک برگزار شد، اظهار داشت: آن هایی که ثروت و نفت کشور ما را می‌برند، امروز به واسطه نظام و انقلاب اسلامی از آن منافع بی نصیب شده اند و دستشان از آن ها قطع شده است.

وی افزود: افرادی که در جهان با ما مخالف هستند ، این مخالفت آن ها به دلیل کوتاه شدن منافع آن ها در کشور ایران است ؛ به تعبیر قرآن دشمنان همان منافقانی هستند که  سر سفره انقلاب و اسلام بهره برده اند.

این مطلب ۲۱۴ بار خوانده شده

حضور بیش از ۲هزار نفر از بسیجیان در رزمایش شهید حججی

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی، حسن رجب زاده در حاشیه برگزاری رزمایش صحرایی شهید حججی در منطقه گزیک درمیان اظهار داشت: این اردو از سه روز قبل با حضور ۶ گردان امام حسین(ع) ، یک گردان فاتحین و مجموعه ای از گردان‌های تکاور، پشتیبانی وخدمات رزمی در منطقه گزیک برگزار شد.

وی افزود: بیش از ۲ هزار نفر از بسیجیان در این اردو شرکت کرده تا بخشی از توان آمادگی خود را در قالب تاکتیک‌های کمین، ضد کمین، دفاع از پایگاه خود و حمله به پایگاه دشمن به نمایش می‌گذارند.

صفحات