این مطلب ۳۱۰ بار خوانده شده

اولویت اول ما در این قرارگاه ایجاد اشتغال با رویکرد فرهنگی است

حسین میری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی در پنج عرصه اقتصاد و اشتغال، فرهنگی اجتماعی، تعلیم و تربیت، سلامت، عمرانی و زیرساخت فعالیت می کند.

مسئول قرار گاه پیشرفت و آبادانی در دهستان پترگان شهرستان زیرکوه گفت: اولویت اول ما در این قرارگاه ایجاد اشتغال با رویکرد فرهنگی است و در پنج کار گروه با محوریت مسجد فعالیت صورت می گیرد.

این مطلب ۱۷۹ بار خوانده شده

حضور و مشارکت فعال در برنامه های بسیج بازاریان ضامن تقویت وحدت است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی،محمد فاطمی نسب در دیدار اصناف و بازاریان شهرستان درمیان اظهار داشت: اصناف و بازاریان در طول انقلاب اسلامی همیشه وظیفه و تکلیف خود را به موقع تشخیص داده و به آن عمل کرده اند که نمونه عینی و واقعی آن را در هشت سال دفاع مقدس شاهد بوده اییم.

این مطلب ۲۶۲ بار خوانده شده

به دنبال ایجاد مزرعه هزار قطعه ای شترمرغ هستم

محمد علی پردل در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی کارآفرین وپرورش دهند شترمرغ  با اشاره به نحوه پرورش شتر مرغ در کنار کار کشاورزی اظهارداشت: من کشاورز هستم و سال ۱۳۷۵ زمین کشاورزی که داشتم با دیگر کشاورزان این منطقه معاوضه و زمین کشاورزی ام را یکپارچه سازی کردم و دوست داشتم بعد از دوران بازنشستگی فعالیت کشاورزی داشته باشم.

 

پردل: ایده کاشت پسته در منطقه زیرکوه را از سردار سلیمانی گرفتم

این مطلب ۲۰۲ بار خوانده شده

توسل به بيگانگان و تضعيف نظام بزرگترين جرم فتنه گران در سال ۸۸ بود

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی،صبح امروز نوفرستي مسئول سياسي سپاه انصارالرضا(ع) در همايش سياسي كه به مناسبت ۹ دي(روز بصيرت) در ناحيه زيركوه برگزار شد، با بيان اينكه فتنه ي ۸۸ فتنه ي بسيار پيچيده اي بود كه با هوشياري و بصيرت مردم ولايت مدار ايران اسلامي نقش برآب شد،گفت: فتنه گران با توسل به بيگانگان و تشويش اذهان عمومي با هدف بر اندازي نظام اسلامي بزرگترين جرم را مرتكب شدند.

این مطلب ۱۷۲ بار خوانده شده

گران شدن ازدواج،یکی از فتنه های آخر الزمان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ،امام جمعه زیرکوه در مراسم ازدواج اسان و اهدای جهیزیه به ۲۵ زوج جوان شهرستان زیرکوه،با تبریک میلاد امام حسن عسکری و میلاد حضرت عیسی مسیح از حضور سردار حسن اده و سردار رجب زاده در شهرستان مرزی زیرکوه تشکر کرد واظهارداشت: امروز روز بسیار با عظمت و بزرگی است و در آستانه ولادت امام حسن عسکری و روز مهم و حماسه ساز ۹ دی قرار داریم که اینها اعیاد بسیار بزرگی است.

این مطلب ۲۲۷ بار خوانده شده

مردم سرمایه و صاحبان اصلی نظام هستند/اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه به جوانان ۴ شهر مرزی استان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار رجب‌زاده فرمانده تیپ مردم پایه ثامن الائمه خراسان جنوبی در حاشیه مراسم توزیع ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان شهرستان زیرکوه با تبریک ایام ولادت امام حسن عسکری و آغاز سال نو میلادی گفت: این سری جهیزیه به مناسبت هفته وحدت و میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام به همت قرارگاه منطقه ثامن الائمه علیه السلام و آستان قدس رضوی تهیه شده است و امروز در اختیار جوانان قرار می گیرد.

این مطلب ۱۷۷ بار خوانده شده

نکوداشت نهم دی ماه مایه حیات مجدد نظام اسلامی است

حجت السلام حسین عبدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با گرامی داشت نهم دی ماه اظهارداشت: نکوداشت نهم دی ماه ۸۸در تاریخ کشور ما بسیار حیاتی و از اهمیت خاصی برخورداراست و موجب تعظیم وشئائر اسلامی و تجدید بیعت مردم با آرمانهای نظام اسلامی، امام خمینی(ره) و امام خامنه ایی است.

نهم دی ماه یوالله است

مسئول دفتر ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با بیان اینکه نهم دی ماه یوالله است، گفت: مردم در نهم دی ماه عظمت انقلاب اسلامی را به دنیا نشان دادند.

این مطلب ۱۹۴ بار خوانده شده

رسوا شدن جریانها در فتنه ۸۸/ نهم دی ماه یک حرکتی مردمی با اطاعت از ولایت بود

ابراهیم کریمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی نهم دی ماه را یک حرکت خودجوش مردمی دانست و اظهارداشت: سخنرانی امام خامنه ایی (حفظه الله) در خطبه های نماز جمعه موجب شد تا صد درصد مردم درنهم دی ماه بر علیه فتنه و فتنه گران سال ۸۸به پا خیزند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با بیان اینکه دشمن به دنبال شکاف بین مردم، نظام و ولایت است، گفت: مشکلاتی که با توجه به شرایط امروزی در سطح جامعه ما وجود دارد به نفع انقلاب نیست.

همراهی برخی خودی از روی عمد یا سهو با دشمن

این مطلب ۴۰۴ بار خوانده شده

وقتی تسهیلات بسیج سازندگی گره گشا می شود / تحقق اقتصاد مقاومتی با پرورش شتر مرغ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی ،اقتصاد مقاومتی از جمله مباحثی است که چند سالی است توسط امام خامنه ایی(حفظه الله)  مطرح شده و به عنوان ناجی شرایط فعلی اقتصاد کشور و معیشت مردم از آن یاد می شود.

در حوزه اقتصاد مقاومتی آنچه که حائز اهمیت است اقدام و عمل است که جمعی از بسیجیان و کارآفرینان شهرستان زیرکوه به خوبی توانسته اند در این زمینه گام بردارند و با ایجاد و راه اندازی کارگاههای کوچک اقتصادی و مزارع پرورش بوقلمون،شتر مرغ ،پرورش ماهی و ... گام مؤثری در راه تحقق این شعار مقام معظم رهبری بردارند.

این مطلب ۳۸۳ بار خوانده شده

اعزام ۱۵۶دانش آموز دختر شهرستان زیرکوه به مناطق هشت سال دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ صبح امروز ۱۵۶دانش آموز دختر شهرستان زیرکوه در قالب کاروان راهیان نور در میان بدرقه مسئولان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

ابراهیم کریمی در مراسم بدرقه ۱۵۶دانش آموز دختر این شهرستان به مناطق راهیان نور جنوب کشور ، اظهارداشت:این یک سفر ویژه و معنوی است بنابراین تا می توانید در این سفر در حق دیگران و در حق مسئولان دعا کنید.

ابراهیم کریمی با بیان اینکه شما دانش آموزان، آینده سازان این انقلاب هستید ، گفت: سعی کنید  از فرصت پیش آمده در سفر راهیان نور بهترین استفاده را ببرید.

صفحات