این مطلب ۴۴۴ بار خوانده شده

راه اندازی ۳۲ کارگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در سال جاری

محسن کاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت:  بسیج سازندگی سربیشه از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به راه اندازی ۳۲ کارگاه اقتصاد مقاومتی در عرصه های صنایع تبدیلی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه ادامه داد: این کارگاه ها شامل خرید دستگاه زرشک پاکنی ، سالن زرشک خشک کن و خرید دستگاه فرآوری شیر و همچنین در عرصه های دیگر شامل پرورش شترمرغ ، بوقلمون ، زنبور عسل ، گلیم بافی ، خیاطی ، اصلاح و احیاء باغات و غیره شده است. .

این مطلب ۱۹۷ بار خوانده شده

برداشت ۱۵ تن پسته حاصل فعالیت یک بسیجی در خراسان جنوبی/ گام نهادن در مسیر صادرات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)عبدالله گیدسکی تولید کننده و کارآفرین نمونه شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی  اظهارداشت: درباره فعالیت‌های که در زمینه اقتصادی داشته است اظهار داشت: فعالیت‌های اقتصادی ما در زمینه پسته و بسته بندی محصولات است که از زمین‌هایی که در دست داریم به ثمر می‌آوریم. این روند طی ۲۲ سال انجام شده که در ابتدا با خانواده‌های خود شروع به کار کردیم.

این مطلب ۱۹۳ بار خوانده شده

عاشوراء درس ولایت مداری ودشمن شناسی را به ما می آموزد

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام ملک آبادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاینات در مراسم یادبود شهید ابراهیم سیفی نیا از شهدای سازمان غله وسیلو با اشاره به آیاتی از قرآن گفت: از ابتدای خلقت حضرت آدم تا به امروز تبلور عینی سخن خداوند را می بینیم اما نوع این تقابل حق وباطل در طول زمان فرق کرده است.

وی افزود: تقابل درون مذهبی به تقابل درون خانواده ای رسیده است وفضارار آنقدر سیاسی کرده ایم وتقابل را ریز کرده ایم که در بین خانواده ها اختلاف ایجاد می شود.

این مطلب ۳۱۲ بار خوانده شده

امروزه اخلاص یکی از ضروریات بسیج و بسیجیان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ سردار قاسمی در مجمع عالی بسیج شهرستان سربیشه با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و تقارن آن با ایام محرم اظهارداشت: اساس و شاخصه های بسیج؛ مکتبی و ولایتمدار بودن، در چارچوب اسلام حرکت کردن و جهادی و انقلابی بودن است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: اخلاص را یکی از درجه های بالای رزمندگان و بسیجیان در دوران دفاع مقدس عنوان و خاطر نشان کرد: امروزه اخلاص یکی از ضروریات بسیج و بسیجیان است.

این مطلب ۳۱۳ بار خوانده شده

افتتاح ۱۰ پروژه، به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی، سروان محسن کاری فرمانده ناحیه سپاه شهرستان سربیشه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) در نشست خبری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد گفت: دفاع مقدس از کربلای حسینی نشأت گرفته است ایامی که برگرفته از رشادت ها و ایثارگری دلاورمردانی بود که برای این ملت افتخار آفریدند.

وی ادامه داد: این ایام یادگار روزهایی است که همه ی مردم آن به ولی فقیه زمان خود لبیک گفتند لذا به همین مناسبت برنامه ریزی شهرستانی انجام شد که برنامه هایی با رویکرد محرمی برگزار کنیم.

این مطلب ۱۰۹ بار خوانده شده

۷۸ دانش آموز دختر مدارس سربیشه راهی مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی؛ کاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه در بدرقه دانش آموری اظهارداشت: ۷۸ دانش  آموز دختر مقطع متوسطه مدارس سربیشه در قالب دو دستگاه اتوبوس عازم اردوی راهیان نور شدند.

وی خاطر نشان کرد :این دانش آموزان به مدت ۵ روز از یادمان های دوران دفاع مقدس دیدن خواهند کرد.

این مطلب ۹۸ بار خوانده شده

برگزاری همایش رهبر کوچک با حضور دانش آموزان شهرستان سربیشه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی؛ همایش رهبر کوچک با حضور جمعی از خانواده های شهدا ، مسئولین و دانش اموزان سربیشه در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش این شهر برگزار شد.

در این مراسم که به منظور آشنایی دانش آموزان با شخصیت شهید حسین فهمیده برگزار شده بود حجت الاسلام صفری مسئول اداره تیبلیغات اسلامی و سروان کاری فرمانده سپاه شهرستان سربیشه به بیان  و توصیف شخصیت آن شهید والا مقام پرداختند.

این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده

مکتب بسیج را برگرفته از مکتب محرم و عاشورا است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی کاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه در همایش بزرگ پیشکسوتان بسیجی این شهرستان به حضور خیل عظیم عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین در کشور عراق اشاره و اظهارداشت: مکتب بسیج را برگرفته از مکتب محرم و عاشورا و ادامه دهنده راه امام حسین (ع)است.

این مطلب ۱۱۱ بار خوانده شده

افتتاح دو باب خانه عالم به مناسبت هفته بسیج

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی محسن کاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه از افتتاح دو باب خانه عالم در هفته بسیج در شهرستان سربیشه خبر داد.

وی گفت:  برای این   دوباب خانه عالم که در روستاهای چنشت بخش مود و کلاته شب از توابع بخش درح شهرستان سربیشه ساخته شده اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.

این مطلب ۹۹ بار خوانده شده

اجرای بیش از ۲۵۰ برنامه فرهنگی، بصیرتی، ورزشی و معرفتی در هفته بسیج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، محسن کاری فرمانده ناحیه سپاه سربیشه در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان اظهار داشت: آغاز هفته بسیج امسال با ایام اربعین تقارن پیدا کرده ، که همه ما باید با الگو گیری از قیام ابا عبدالله الحسین (ع) برای حفظ انقلاب خود بکوشیم.

فرمانده سپاه سربیشه همچنین با بیان اینکه شعار امسال هفته بسیج " بسیج ، انقلابی و خدمتگزار " می باشد، خاطر نشان کرد : بیش از ۲۵۰ برنامه امسال در هفته بسیج در سطح شهرستان سربیشه برگزار خواهد شد.

صفحات