این مطلب ۲۸ بار خوانده شده

معضلات قانونی خیلی زیادی بر سر راه تولید کننده قرار دارد

سالاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی  با بیان اینکه فعالیت و کار خیاطی در از ۲۷ سال پیش در کنار مادرم آغاز کرده ام اظهارداشت: مدت پنج سال است که به صورت تخصصی بر حسب علاقه به کار تولید مشغول کار هستم.

وی با بیان اینکه بعد از مدتی که بر حسب شغل همسرم در مشهد بودم ولی بعد از چند سال به شهرستان طبس زادگاهم برگشتم، عنوان کرد: آموزش به بسیجیان خواهر در مناطق روستایی و شهر طبس از فعالیت های خوب من است.

با پیشنهاد هنر جویان خیاطی کارگاهی را ایجاد کردم

این مطلب ۴ بار خوانده شده

مهم‌ترین استراتژی‌ پایگاه‌های بسیج ورود به معضلات اجتماعی و فرهنگی است

حسن گنجی‌نیا در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با اشاره فعالیت خود در بسیج، اظهار داشت: از سال ۷۱ به‌عنوان عضو عادی و از سال ٨٣ عضو فعال بسیج و از سال ٩٣ در خدمت بسیجیان پایگاه قدس در رده بسیج مساجد و محلات و سایر بسیجیان شهر دیهوک هستم.

این مطلب ۵۰ بار خوانده شده

خدمت رسانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در ۱۲روستای طبس

مجید کاظمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: دهستان منتظریه طبس به عنوان دهستان پیشرفت و آبادانی در شهرستان طبس فعالیت می کند .

مسئول قرار گاه پیشرفت و آبادانی دهستان منتظریه طبس گفت: این دهستان دارای ۱۲ روستا با جمعیتی ۵ هزار نفرمی باشد و بیشترین فعالیت این قرار گاه  در عرصه بهداشت و درمان بوده است.

وی با اشاره به حضور تیم دندانپزشکی ۳۰نفره در این دهستان عنوان کرد: ۷۰۰نفر از اعضای این تیم پزشکی به صورت رایگان در بخش های ترمیم، جرم گیری، عصب کشی، وکشیدن دندان به صورت رایگان ویزیت شدند.

این مطلب ۲۰۴ بار خوانده شده

اتمام فعالیت گروه ۳۰نفره اعزامی از جهادگران طبسی و زیرکویی به روستای شیخ صله

کاظمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا۰علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: اولین گروه اعزامی جهادگران بسیجی شهرستان طبس و زیرکوه  با حضور در منطقه زلزله‌زده روستای شیخ صله کرمانشاه فعالیت های جهادی خود را از ده روز به پایان رساندند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: این گروه جهادی بیشترین فعالیت خود را در زمینه های ساخت سکو جهت اسکان موقت، ساخت کانکس، بسته بندی و توزیع کمک های مردمی در بین زلزله زدگان بوده به اتمام رساندند.

این مطلب ۱۹۸ بار خوانده شده

دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس با امام جمعه شهر عشق آباد

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ، حجت الاسلام محم نظری فرد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در دیدار با امام جمعه عش آباد گفت:بحمد الله به گفته مقام معظم رهبری مدال افتخار رضایت ایشان بر سینه بسیج و نهاد امامت جمعه می درخشد.

وی افزود: بسیج و نهاد امامت جمعه در هر شهر می توانند بزرگترین مشکلات فرهنگی و اجتماعی حل و فصل کنند ، بسیج به عنوان یک قدرت می تواند با پشتوانه نهاد امامت جمعه و امام جمعه آن شهر خدمات بزرگی را در زمینه های گوناگون انجام دهند.

این مطلب ۱۳ بار خوانده شده

عزیمت ۱۹۵دانش آموز دختر به سرزمین های حماسه وایثار

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ با برنامه ریزی معاونت پرورشی وتربیت بدنی وکمیته هماهنگی وپشتیبانی بسیج دانش آموزی، روز گذشته ،۱۹۵ دانش آموز دختر مقطع متوسطه مدارس شهرستان طبس، به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

 در مراسم اعزام دانش آموزان دختر به اردوی راهیان نور،محمود جلالی معاون مدیر کل ومدیر آموزش وپرورش به اتفاق معاونین وکارشناسان ستادی وسرگرد حسنی جانشین فرماندهی و نظری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه طبس حضور داشتند.

این مطلب ۱۴ بار خوانده شده

دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه با خانواده شهدا روستای اسفندیار طبس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ،حجت الاسلام والمسلمین نظری فرد ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه طبس و  محمد علی بشیری فرمانده حوزه ابوذر غفاری دیهوک و هیئت همراه با خانواده شهیدان محمود آماده و عباس شریف نیا در روستای اسفندیار بخش دیهوک طبس دیدار کردند .

در حاشیه این دیدار مشکلات و گرفتاری های این خانواده بررسی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه قول پیگیری مشلات را به این خانواده ها داد.

این مطلب ۵۲ بار خوانده شده

اختتامیه مسابقات والیبال بسیجیان خواهر گرامی داشت هفته بسیج

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛اختتامیه مسابقات والیبال بسیجیان خواهرگرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان طبس برگزارشد.

 

این مسابقات که با حضور ۶ تیم در رده سنی جوانان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد و با مشخص شدن تیم های اول تا سوم به کار خود پایان داد.

 

تیم های حاضر در مسابقات شامل پایگاه های مقاومت بسیج حلیمه ، رضوان ، مهدیه ، زینبیه ، حضرت فاطمه الزهرا و حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه می باشند که در این مسابقات با هم به رقابت پرداخته اند.

 

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

اقتصاد مقاومتی با طعم نان خشک محلی

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ، نامگذاری‌های مکرر سال‌های گذشته به نام «اقتصاد مقاومتی» نشان اهمیت بالای این مسئله در کشور دارد.

این واژه اولین بار در دیدار کارآفرینان با مقام معظم رهبری در شهریور سال ۱۳۸۹ مطرح گردید، در این دیدار، ایشان «اقتصاد مقاومتی» را معنا و مفهومی از کارآفرینی معرفی کردند و «فشار اقتصادی دشمنان» و «آمادگی کشور برای جهش» را دلایل نیاز اساسی کشور به کارآفرینی معرفی نمودند.

 

در این میان حمایت از اشتغال، کارآفرینی و نقش‌آفرینی برای تحقق اقتصاد مقاومتی رویکرد مهم بسیج سازندگی است.

 

این مطلب ۲۷ بار خوانده شده

برگزاری ۲۷۶ برنامه هفته بسیج در طبس

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی ،فرحبخش ثانی در نشست خبری که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد گفت: این هفته یادآور خاطرات بسیجیانی است که در عرصه های مختلفی همچون هشت سال دفاع مقدس، خدمات و در عرصه های اجتماعی و فرهنگی نقش آفرین بوده و هستند.

صفحات