این مطلب ۴۹۱ بار خوانده شده

فعالیت ستاد امربه معروف و نهی از منکر در ایام نوروز ۹۷

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، رمضانعلی فرحبخش‌‌ثانی در جمع خبرنگاران در خصوص اهمیت امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: با توجه به زائرپذیر بودن شهرستان طبس و اینکه طبس به دارالمؤمنین معروف است، در ایام نوروز ستاد امر به معروف و نهی از منکر فعالیت ویژه‌ای در این شهرستان خواهد داشت.

وی تصریح کرد: طبس در استان خراسان جنوبی ظرفیت بالایی دارد و به دارالمومنین معروف است که با توجه به تصویب و ابلاغ قانون جدید آمران به معروف و ناهیان از منکر دستگاه‌های دست‌اندرکار باید پای کار باشند.

این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس درگذشت امام جمعه این شهرستان را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  متن پیام تسلیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در پی در گذشت حجت السلام مهاجریان مقدم امام جمعه این شهرستان.

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر، رحلت عالم وارسته مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج سید ابراهیم مهاجریان مقدم امام جمعه شهر طبس سبب تاثر و تالم فراوان گردید.

این مطلب ۱۸۳ بار خوانده شده

همزمان با شهادت حضرت زهرا(س)خطبه فدکیه در طبس به نمایش در می آید

رمضانعلی فرحبخش ثانی در گفتگو با خبر نگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی از برگزاری خطبه فدکیه در طبس خبر داد و اظهارداشت: این مراسم توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان طبس (بسیج جامعه زنان)و به همت هنرمندان بسیجی شهرستان در حال اجراست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: برای اولین بار به زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها با محوریت "فدک" پرداخته و سعی دارد گوشه هایی از زندگی آن حضرت از ولادت تا شهادت ایشان را نشان دهد.

 

این مطلب ۱۹۹ بار خوانده شده

معضلات قانونی خیلی زیادی بر سر راه تولید کننده قرار دارد

سالاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی  با بیان اینکه فعالیت و کار خیاطی در از ۲۷ سال پیش در کنار مادرم آغاز کرده ام اظهارداشت: مدت پنج سال است که به صورت تخصصی بر حسب علاقه به کار تولید مشغول کار هستم.

وی با بیان اینکه بعد از مدتی که بر حسب شغل همسرم در مشهد بودم ولی بعد از چند سال به شهرستان طبس زادگاهم برگشتم، عنوان کرد: آموزش به بسیجیان خواهر در مناطق روستایی و شهر طبس از فعالیت های خوب من است.

با پیشنهاد هنر جویان خیاطی کارگاهی را ایجاد کردم

این مطلب ۱۸۷ بار خوانده شده

مهم‌ترین استراتژی‌ پایگاه‌های بسیج ورود به معضلات اجتماعی و فرهنگی است

حسن گنجی‌نیا در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، با اشاره فعالیت خود در بسیج، اظهار داشت: از سال ۷۱ به‌عنوان عضو عادی و از سال ٨٣ عضو فعال بسیج و از سال ٩٣ در خدمت بسیجیان پایگاه قدس در رده بسیج مساجد و محلات و سایر بسیجیان شهر دیهوک هستم.

این مطلب ۱۷۰ بار خوانده شده

خدمت رسانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در ۱۲روستای طبس

مجید کاظمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: دهستان منتظریه طبس به عنوان دهستان پیشرفت و آبادانی در شهرستان طبس فعالیت می کند .

مسئول قرار گاه پیشرفت و آبادانی دهستان منتظریه طبس گفت: این دهستان دارای ۱۲ روستا با جمعیتی ۵ هزار نفرمی باشد و بیشترین فعالیت این قرار گاه  در عرصه بهداشت و درمان بوده است.

وی با اشاره به حضور تیم دندانپزشکی ۳۰نفره در این دهستان عنوان کرد: ۷۰۰نفر از اعضای این تیم پزشکی به صورت رایگان در بخش های ترمیم، جرم گیری، عصب کشی، وکشیدن دندان به صورت رایگان ویزیت شدند.

این مطلب ۳۶۸ بار خوانده شده

اتمام فعالیت گروه ۳۰نفره اعزامی از جهادگران طبسی و زیرکویی به روستای شیخ صله

کاظمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا۰علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: اولین گروه اعزامی جهادگران بسیجی شهرستان طبس و زیرکوه  با حضور در منطقه زلزله‌زده روستای شیخ صله کرمانشاه فعالیت های جهادی خود را از ده روز به پایان رساندند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: این گروه جهادی بیشترین فعالیت خود را در زمینه های ساخت سکو جهت اسکان موقت، ساخت کانکس، بسته بندی و توزیع کمک های مردمی در بین زلزله زدگان بوده به اتمام رساندند.

این مطلب ۳۴۸ بار خوانده شده

دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس با امام جمعه شهر عشق آباد

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ، حجت الاسلام محم نظری فرد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در دیدار با امام جمعه عش آباد گفت:بحمد الله به گفته مقام معظم رهبری مدال افتخار رضایت ایشان بر سینه بسیج و نهاد امامت جمعه می درخشد.

وی افزود: بسیج و نهاد امامت جمعه در هر شهر می توانند بزرگترین مشکلات فرهنگی و اجتماعی حل و فصل کنند ، بسیج به عنوان یک قدرت می تواند با پشتوانه نهاد امامت جمعه و امام جمعه آن شهر خدمات بزرگی را در زمینه های گوناگون انجام دهند.

این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

عزیمت ۱۹۵دانش آموز دختر به سرزمین های حماسه وایثار

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ با برنامه ریزی معاونت پرورشی وتربیت بدنی وکمیته هماهنگی وپشتیبانی بسیج دانش آموزی، روز گذشته ،۱۹۵ دانش آموز دختر مقطع متوسطه مدارس شهرستان طبس، به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

 در مراسم اعزام دانش آموزان دختر به اردوی راهیان نور،محمود جلالی معاون مدیر کل ومدیر آموزش وپرورش به اتفاق معاونین وکارشناسان ستادی وسرگرد حسنی جانشین فرماندهی و نظری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه طبس حضور داشتند.

این مطلب ۲۷۶ بار خوانده شده

دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه با خانواده شهدا روستای اسفندیار طبس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ،حجت الاسلام والمسلمین نظری فرد ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه طبس و  محمد علی بشیری فرمانده حوزه ابوذر غفاری دیهوک و هیئت همراه با خانواده شهیدان محمود آماده و عباس شریف نیا در روستای اسفندیار بخش دیهوک طبس دیدار کردند .

در حاشیه این دیدار مشکلات و گرفتاری های این خانواده بررسی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه قول پیگیری مشلات را به این خانواده ها داد.

صفحات