این مطلب ۲۰۶ بار خوانده شده

پیروزی انقلاب اسلامی در ایران جبهه جدیدی در مقابل استکبار بوجود آورد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی  در یادواره ۱۰۴ شهید حوزه بسیج شهید اشرفی اصفهانی باغشهر اسلامیه اظهارداشت: امروز هر جا اسلام نیاز به یاری داشته باشد جوانان تربیت شده انقلاب حضور دارند و بیش از نیازمان آماده جانفشانی برای اعتلای اسلام عزیز هستند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه برای چنین مردمی باید مسئولان تمام همت خویش را برای خدمتگزاری بکار بندند تاکید کرد: کارگزاران نظام اسلامی باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند که مبارزه با آمریکا نوعی خدمت به مردم است.

این مطلب ۲۲۲ بار خوانده شده

انقلاب اسلامی متاثر از فرهنگ عاشورایی سید الشهداء (ع) است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ ماشاء الله محمودی در نشست خبری برنامه های اجرایی دهه مبارک فجر در جمع خبرنگاران گفت : بسیاری از حوادث بزرگ تاریخی ، نه در ابعاد جغرافیایی و نقطه آغاز خود می ایستند و نه از نظر زمان در ظرف محدودی متوقف می شوند بلکه از یک مکان خاص شروع مشود ولی دامنه اثر گذاری ، پیامد ها و بازتاب های آن جهانی است.

این مطلب ۱۵۴ بار خوانده شده

قدرت واقعی در نظام اسلامی متعلق به مردم است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در یادواره شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵ شهرستان فردوس که با حضور گسترده مردم در محل هیئت رزمندگان  برگزار شد اظهار داشت: قدرت واقعی در نظام اسلامی متعلق به مردم است و این مردم هستند که با انتخاب مستقیم و غیر مستقیم خود رهبر، رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و شوراهای اسلامی شهر و روستا را بر می‌گزینند.

وی تاکید کرد: هر کس باید در انتخابات دقت و احساس مسئولیت کند چون عملکرد خوب و بد مسئولان نتیجه انتخابی هست که توده مردم انجام می‌دهند.

این مطلب ۱۷۰ بار خوانده شده

نهم دی ماه برگرفته از اعجاز عاشورا بود

ماشاء الله محمودی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با گرامی داشت نهم دی ماه اظهارداشت: درطول تاریخ انقلاب اسلامی نظام سلطه به سرکردگی آمریکا پس از شکست در راهبرد در مقابله سخت با نظام اسلامی به کار گرفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس گفت: دشمنان در عملیات ره یافتی سناریو های شورش، کودتا وجنگ نظامی که بر علیه انقلاب اسلامی به راه انداختند اعتراف به شکست کرده اند.

این مطلب ۱۰۹ بار خوانده شده

بازدید کشاورزان و کارشناسان فردوسی از مزارع تولید نهال و گیاهان دارویی سبزوار

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سید مسعود کریم زاده در حاشیه   بازدید ۳۸ نفر از کشاورزان و کارشناسان ازمزارع تولید نهال، کارخانجات و مزارع کشت گیاهان دارویی در سبزوار و جوین اظهار داشت: کارگروه اقتصادی بسیج شهرستان فردوس متشکل از مهندسان متخصص و با تجربه اقتصادی می باشد  که ارائه راهکار برای کمک به کشاورزان در راستای کم نمودن خسارات سرمازدگی انار، فراهم آوردن کشت جایگزین و یا همنشین در کنار انار را در اولویت کار قرارداده است .

این مطلب ۱۰۵ بار خوانده شده

راه اندازی هیئت های اندیشه ورز بسیج در ۱۷ قشر / عزم کارگروه اقتصادی مجمع عالی بسیج برای حل مشکلات کشاورزان

ماشاء الله محمودی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه با آغاز دهه چهارم انقلاب که به فرایش امام خامنه ای (مدظله العالی) دهه پیشرفت و عدالت نام گرفته است اظهارداشت: وحرکت به سمت تحقق جامعه اسلامی شتاب بیشتری یافته است و گسترش کمی و کیفی بسیج ده ها میلیونی به عنوان تشکل واقعی حزب‌الله مطرح می‌باشد، ضرورت دارد با حضور سازمان یافته نخبگان، فرهیختگان، صاحب نظران و اندیشه ورزان انقلابی و بسیجی ، زمینه مشارکت در تحقق جامعه اسلامی فراهم گردد.

این مطلب ۱۰۰ بار خوانده شده

درخشش بسیج از ابتدای تشکیل تا کنون در همه بحران ها، عرصه ها و در دفاع از ولایت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام بابایی در دومین مجمع عالی بسیج شهرستان فردوس گفت : قیام مردم قم در ۱۹ دی سال ۵۶ حرکتی انجام شد که آغاز یک حرکت توفنده علیه شاه بود و بعدا استمرار این حرکت در شهر ها موجب به پیروزی رساندن انقلاب شده است.

رئیس مجمع عالی بسیج فردوس گفت : همانطور که بسیج در دوران دفاع مقدس خوب درخشید و پشت سر انقلاب و امام بود در ادامه نیز باید مشکلات کشور را با قدرت  همین بسیج حل کرد.

 

این مطلب ۱۰۰ بار خوانده شده

برگزارنکردن یادواره شهداء جفاء به انها و زیر پاگذاشتند خونشان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ حجت الاسلام والمسلمین بابایی در یادواره شهدای ادوات شهرستان فردوس با انتقاد از سخنان یکی از مسئولان استانی مبنی بر اینکه « تا زمان انتخابات نباید یادواره شهدا برگزار گردد » گفت : از جنازه و نام شهید ما می ترسند و  مسئولان باید بدانند که ما در یادواره شهدا متینگ انتخاباتی برگزار نمی کنیم .

وی افزود : شما هر کجا می روید متینگ انتخاباتی برگزار می کنید و برای رای جمع کردن هر چه می خواهد می گوید که ما در خطبه های نماز جمعه فردا پاسختان را خواهیم داد .

این مطلب ۱۰۰ بار خوانده شده

این غربت شهداء نیست که در مملکت شهداو اهل بیت (ع) از شهدا کمتر بگوییم

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی ماندگاری در  یادواره ۶۰ شهید ادوات فردوس که در محل هیئت رزمندگان اسلام این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: در میهمانی شهدا سه پذیرایی مطرح است که باید هر یک از مردم تاملی کنند که به چه میزان از این پذیرایی بهره برده ایم .

 

رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا گفت : این سه پذیرایی عبارتند از حسرت، احساس غربت و اتمام حجت که انسان به مقام و درجه‌ای که شهدا رسیده‌اند حسرت می‌خورد و غربت شهدا را در کشور خودمان نیز مشاهده می‌کنیم.

 

این مطلب ۱۰۰ بار خوانده شده

تفکر بسیجی یعنی ایستادن در برابر جریان مقابل انقلاب و اسلام

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی، نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه فردوس در همایش مدافعان حرم که به مناسبت ۵ آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین در فردوس برگزار گردید عنوان کرد: با پیروزی انقلاب تا کنون سه جریان در برابر جمهوری اسلامی صف آرایی کردند که یک جریان به سرکردگی اسرائیل جنایت کار ، جریان دوم  استکبار که در راس آن آمریکا و جریان سوم جریان عربی فاسد که در راس آن عربستان سعودی است  با قوت در مقابل تفکر انقلاب و اسلام ایستاده اند تا جمهوری اسلامی ایران را زمین گیر کنند.

صفحات