این مطلب ۴۸۳ بار خوانده شده

ارائه ۳۳۵میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان کارگاه های اقتصاد مقاومتی و کوچک وزود بازده

حسین رجایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: چندسالی است که  امام خامنه ایی(حفظه الله) بر اقتصاد مقاومتی و تکیه بر درون کشور تاکید داردند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین با اشاره به ایجاد کارگاه های اتقتصاد مقاومتی و کارگاه های کوچک و زود بازده گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۰۵ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان کارگاه های اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی این شهرستان داده شده است.

ایجاد ۳۲ کارگاه اقتصاد مقاومتی و کوچک وزود بازده

این مطلب ۳۳۷ بار خوانده شده

مهم ترین شاخصه های شهدا لبیک به فرمان ولی امر مسلمین بود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی غلامرضا اردونی در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر قاین اظهارکرد: راهیان نور یک عملیات بزرگ فرهنگی است که ۶ سال است این طرح اردوی راهیان نور دانش آموزی با همکاری آموزش وپرورش و سپاه پاسداران درحال اجراست.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی با توصیه به دانش آموزان گفت: شهدای ما در مسیر انقلاب گام برداشتند وشما هم باید انقلابی بمانید ودر مسیر انقلابی بودن اصرار داشته باشید.

این مطلب ۱۹۱ بار خوانده شده

تشییع و تدفین دوشهید گمنام در روستای موسویه در روز شهادت حضرت زهرا(س)

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصرالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛  رضا هزاری با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) با بیان اینکه شهرستان قاینات از امروز دوشنبه ۳۰ بهمن میزبان دو شهید گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس است، اظهارداشت: مراسم وداع با این دو شهید راس ساعت ۸:۳۰ امروز در محل هیئت صاحب الزمانی(عج) با حضور اقشار مختلف مردم برگزارشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات گفت: پیکر این دوشهیدگمنام امروز میهمان مراسم یادواره شهدای مدفون شده در بقاع متبرکه که به صورت استانی در امام زاده عبدالله کارشک شهرستان قاین برگزار می شود خواهند بود.

این مطلب ۴۱۴ بار خوانده شده

انقلاب اسلامی تمامی معادلات جهانی را به نفع خود تغییر داده است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ حمید رضا برات زاده   در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان فرزانگان شهرستان قاین با بیان این که سومین روز از ایام الله دهه فجر با عنوان جوانان، خود باوری  و پیشرفت علم نامگذاری شده است ، اظهارداشت:  در زمینه علم ودانش پیشرفت های زیادی داشته ایم که همه به برکت انقلاب اسلامی ایران بوده است .

وی افزود: انقلاب ایران یک انقلاب استثنائی  بود و این انقلاب برای این در کشور  وجهان به وقوع پیوست که حاکمیت الله بر کل جهان نهادینه شود.

این مطلب ۱۹۱ بار خوانده شده

اجرای بیش از ۷۰عنوان برنامه دهه فجر در قاینات

 حسین رضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهارداشت:  هدف اصلی بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مبارزه علیه ظلم واستبداد ،تشکیل تمدن اسلامی در سطح جهان بوده است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین گفت: اکنون با صدور انقلاب به کشورهای مختلف به سمت تشکیل تمدن اسلامی پیش می رویم.

این مطلب ۱۸۶ بار خوانده شده

اعزام دانش آموزان پسر به مناطق هشت سال دفاع مقدس جنوب

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ اولین کاروان پسران پایه دهم متوسطه شهرستان قاین ،با ۴ دستگاه اتوبوس وبا بدرقه مسئولین این شهرستان راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.

این دانش‌آموزان به مدت پنج  روز از مناطق عملیاتی جنوب از قبیل اروند، شلمچه، دهلاویه، هویزه و همچنین از رزمایش تدارک دیده شده بازدید می‌کنند.

حضور دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی، علاوه بر آشنایی آنان با فضای معنوی شهید و شهادت، یک نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن است.

 

این مطلب ۱۴۶ بار خوانده شده

مسجد محوری اولویت اصلی در هفته بسیج/ "بسیج مظهر مردم سالاری دینی " شعار محوری

حمیدرضا برات زاده در گفتگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)  خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های هفته بسیج شهرستان گفت: با توجه به این که دشمن از پایگاه اصلی ومردمی ما یعنی مسجد واهمه داشته است لذا توجه ویژه به این پایگاه مردمی در دستور کار بسیج قرار گرفته است ورویکرد مسجد محوری از برنامه های هفته بسیج امسال خواهد بود.

این مطلب ۲۲۰ بار خوانده شده

بازار پوشاک داخلی در تصرف کالاهای قاچاق چینی / مردم جنس ارزان خارجی می خرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)؛ خراسان جنوبی استانی نسبت به دیگر استانهای کشور؛ استانی محروم به شمار می آید.

شهرستانهای این استان پتانسیل خوبی در بخش ها و عرصه های مختلف دارند و اگر حمایت های دولتی و تلاش خود آنها باشد می توانند نقش اساسی در توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی سراسر استان داشته باشند.

چند سالی است امام خامنه ایی(حفظه الله) بر استفاده از توان و ظرفیت های داخلی کشوردر همه عرصه ها بخصوص اقتصاد مقاومتی تاکید دارند.

این مطلب ۵۰۶ بار خوانده شده

به دنبال گسترش و فراوری این محصول هستم / سپاه و جهاد کشاورزی کمک خوبی به من کرده اند

محمد علی شوشتری در گفتگو باخبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده از توان و ظرفیت ها است، اظهارداشت:خراسان جنوبی نزدیک به دو دهه می باشد که با خشک سالی های شدید مواجه شده است.

 این پرورش دهنده گیاه آلوئه ورا ادامه داد: به دلیل خشک سالی های دو دهه خراسان جنوبی و شهرستان قاین و با تحقیقاتی که  انجام دادم به این نتیجه رسیدم که گیاه آلوئه ورا در هر نوع خاکی قابل رشد است.

این مطلب ۲۲۱ بار خوانده شده

ترامپ بداند که دوران جولانش به اتمام رسیده است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی ، صفر علی اسماعیلی در مراسم ویژه ۳۱شهریور ماه در جمع نیروهای نظامی وانتظامی وبسیجیان شهرستان قاین اظهارداشت:با آغاز جنگ تحمیلی که در ۳۱شهریور۱۳۵۹اتفاق افتاد کشورهای زیادی با صدام برعلیه ایران وارد جنگ شدند وباتوجه به این که انقلاب اسلامی ایران تازه به پیروزی رسیده بود ودر حال تدارک ایرانی آباد بود این جنگ سرگرفت .

صفحات