دبیر همایش ملی مدیریت جهادی گفت: مدیریت جهادی هویت، آینده و‌ سرنوشت ما و راه مقابله با چالش‌های درونی است.
سرلشکر صفوی در جمع دانشجویان دانشگاه افسری امام علی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:هم اکنون هماهنگی و وحدت خوبی بین سپاه و ارتش برقرار است و وحدت و هماهنگی بین سپاه و ارتش باعث هم افزایی قوا می گردد.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه از اعلام آمادگی این نیرو برای کمک به بارورسازی ابرها خبر داد.
مخترع جوان قاینی گفت: درصورت اینکه باغدار به این نتیجه برسد که زرشک برداشت شده با دستگاه هد برداشت زرشک می تواند با بهترین کیفیت ممکن به بازار عرضه شود نیاز به حمایت هیچ مسئول، اعطای وام و یارانه ای به خریدار نداریم.

اخبار

۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۱
گفتگو با مخترع جوان قاینی:
مخترع جوان قاینی گفت: درصورت اینکه باغدار به این نتیجه برسد که زرشک برداشت شده با دستگاه هد برداشت زرشک می تواند با بهترین کیفیت ممکن به بازار عرضه شود نیاز به حمایت هیچ مسئول، اعطای وام و یارانه ای به خریدار نداریم.
۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۳
مسئول مهد شکوفه های مسجد امام حسن مجتبی (علیه السلام) بیرجند گفت: از جمله شاخصه های مهم مدنظر ما در ایجاد این مهد آشنایی کودکان با فرهنگ ولایت مداری، جهاد و شهادت است.
۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۴
مسئول قرار گاه پیشرفت و آبادانی دهستان پ
مسئول قرار گاه پیشرفت و آبادانی دهستان پترگان شهرستان زیرکوه با بیان اینکه اولویت اول ما در این قرارگاه ایجاد اشتغال با رویکرد فرهنگی است، گفت: مهمترین مشکل ما در روستاها فقر فرهنگی است لذا باید مساجد را در مناطق روستایی احیاء کنیم زیر مساجد مرکز ثقل برنامه ریزی در روستا ها هستند.
۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۰
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مق
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه پیروی از ولایت و ولایت مداری را الگوی بارز زندگی حضرت زینب(س) است، گفت: ایشان در سخت ترین شرایط زندگی خود دست از ولایت مداری و اطاعت از ولایت برنداشتند.
۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با بیان اینکه اطاعت از ولایت فقیه از شکاف دشمن در بین مسئولین جلوگیری می کند، گفت: بهترین کارمسئولین در مقابل دشمن وحدت بر مدار اسلام است.
۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۷
جانشین سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی:
جانشین سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی ضمن اشاره به اهمیت محرومیت زدایی در استان،گفت:در سال جاری محرومیت زدایی ۱۰دهستان استان در دستور کار سپاه استان قرار دارد که عمده آن،مربوط به نقاط مرزی خراسان جنوبی است.

اخبار

مقالات

۱۳۹۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۰۵

پانزده خرداد، جریان خون مذهب و شور ایمان در اندام رخوت گرفته ی مردم ایران بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی؛ الا ای مسیح مسلح، الا مجاهد عارف، الا امام رهایی، زمین گاوه و زمان آشنا و آگاه است که لحظه لحظه ی تاریخ، از تو شد خرداد و جای جای وطن از تو گشت فیضیه قم، از قیام تو قائم،...

۱۳۹۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۳۳

امروز سالروز فتح خرمشهر است . امروز یاد روزی را گرامی میداریم که پس از ۲۰ ماه مبارزه و فداکاری خونین شهر آزاد شد .

اما حال و هوای مقاومت در برابر اشغال خرمشهر و فتح خونین شهر با حال و هوای امروز کشور ما شباهت های زیادی دارد .

آن روزها دشمن خانه های ما را بمباران می کرد امروز هم دشمن با صدها شبکه ماهواره ای خانه های ما را در عمق شهرها  روستاها...

چند رسانه ای