این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
همراه با انقلابیون خدمتگزار/۳

کسب عنوان برتر در جشنواره تخصصی اختراعات خراسان جنوبی توسط نخبه بسیجی

مخترع بسیجی با بیان اینکه با قدم برداشتن در مسیرعلم و اختراع وابستگی خود را به دیگران کمتر و حتی آنها را به خود وابسته کنیم گفت: جشنواره تخصصی اختراعات خراسان جنوبی به عنوان نفر برتر شناخته شدم.
نسخه مناسب چاپ

حمید رضا عبدالله زاده دانشجوی مهندسی مکانیک ساکن شهرستان طبس درگفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با بیان اینکه تا کنون موفق به ثبت دو اختراع شدم افزود: اولین اختراع من کاسه دستشو مجهز به کنترل ارتفاع و بعدی در خصوص دستگاه های عابر بانک است.

وی ادامه داد: طرح من در زمینه عابر بانک این قابلیت را دارد که کارت هایی که توسط دستگاه عابر ضبط می شود بدون مراجعه به بانک تنها با ثبت اثر انگشت قابل دریافت هستند همچنین دستشویی که طراحی کردم این قابلیت را دارد تا متناسب با قد افراد تنظیم شود.

عبدالله زاده با بیان اینکه سعی دارم تا طرح هایی که ارائه می دهم در جهت رفع نیاز جامعه باشد اظهار داشت: در جشنواره که از سوی بسیج با عنوان جشنواره تخصصی اختراعات خراسان جنوبی برگزار شد به عنوان نفر برتر شناخته شدم.

نخبه بسیجی با بیان اینکه تنها نهادی که بیش ترین حمایت را از من داشتند سازمان علمی بسیج است عنوان کرد: متاسفانه مسئولین استان ما از این گونه برنامه ها زیاد استقبال نمی کنند و توجه خاصی ندارند.

 

وی افزود: توصیه من به افراد متقاضی ثبت ایده و اختراع این است که از کنار هر نیازی که احساس می شود به راحتی عبور نکنند وسعی کنیم تا با قدم برداشتن و حرکت در مسیرعلم و اختراع وابستگی خود را به دیگران کمتر و حتی آنها را به خود وابسته کنیم.

عبدالله زاده با اشاره به اینکه دراستان ما پتانسیل زیاد وجود دارد بیان کرد: در استان مشکلاتی زیادی دربخش های صنعت، کشاورزی داریم که می توان متناسب با ظرفیت استان در جهت رفع این مشکلات اقدامات خوبی انجام داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.