این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام):

مسئولین با روحیه استکبارستیزی با آمریکا برخورد کنند / معرفی ۱۷۰شهید کارگر استان به کنگره ملی شهدای کارگرکشور

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) گفت: آمریکا با اسلام مخالف است و از مسئولین نظام انتظار می رود با روحیه استکبار ستیزی با آنان برخورد و هرگز تسلیم خواسته های آنان نشوند.
نسخه مناسب چاپ

غلامرضا کریم زاده مسئول سازمان بسیج کارگری خراسان جنوبی درگفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)با اشاره به ابلاغ سیاست های ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری اظهارداشت: آنچه از سیاست های ۲۴ گانه به کارگران وکارفرمایان مربوط می شود در دستور کار بسیج کارگری قرار دارد.

کریم زاده ادامه داد: بسیج کارگری استان در راستای تحقق شعار سال که اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل است فعالیت های بسیار خوبی انجام داده که از جمله آن در دستور کار قرار گرفتن موضوع فوق در شورای عالی بسیج کارگری است.

تلاش در راستای اقتصاد مقاومتی با تشکیل کارگروه تولید، اشتغال و صرفه جویی دربسیج کارگری

وی اظهار داشت: شناسایی واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل استان، بررسی علت آن و ارائه راهکار جهت برون رفت از مشکلات به و انعکاس آن به مسئولین استانی و کشوری، تشکیل و فعال نمودن کارگروه ذیل شورا با عنوان کارگروه تولید و اشتغال همچنین کارگروه صرفه جویی از دیگر اقدام بسیج کارگری در راستای اقتصاد مقاومتی است.

کریم زاده عنوان کرد: بسیج کارگری در راستای حمایت از کارگران و کارفرمایان با برگزاری جلسات اخوت کارگری درمحیط های تولیدی و صنعتی و به منظور رساندن پیام کارگران به کارفرمایان و بالعکس تلاش می کند و از این طریق مسائل کارگران و کارفرمایان پیگیری می شود.

وی ادامه داد: درجلسات شورای عالی قشر بسیج کارگری مسائل مربوط به کارگران و مشکلات آنان جمع بندی و از طریق مکاتبه با مسئولین پیگیری می شود همچنین درکمیسیون های استانی که به عنوان مدافع کارگران وکارفرمایان است در جهت رفع مشکلات آنان اقدام می شود.

مسئول سازمان  بسیج کارگری اظهار داشت: جامعه هدف بسیج کارگری شامل واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی از یک نفر به بالا، واحدهای تولیدی خارج از شهرک صنعتی از ۴۰ نفر به بالا و کلیه معادن سطح استان از یک نفر به بالااست.

خراسان جنوبی ۱۷۰ شهید را به کنگره ملی شهدای کارگری کشور معرفی کرده است

کریم زاده ادامه داد: با توجه به اینکه استان خراسان جنوبی حدود ۱۰ سال قبل معرفی شد و در زمان هشت سال دفاع مقدس استان نبوده و فاقد مراکز صنعتی بوده است حدود ۱۷۰ شهید شناسایی و به کنگره ملی شهدای کارگری کشور معرفی شده اند.

وی عنوان کرد: جامعه کارگری همواره به مسئولین کشوری این پیام را اعلام داشته که استکبار مورد اعتماد نبوده و همواره خوی استکباری خود را دنبال می کند وهیچ وقت به عهد خود پای بند نبودند و نمونه بد عهدی آن در برجام به خوبی مشاهده می شود.

مسئول بسیج کارگری استان ادامه داد: آمریکا اساسا با اسلام مخالف هست و اگر به ظاهر برجام را امضا کردند ولی هرگز ازمخالفت با اسلام و ایران اسلامی دست نخواهند کشید بنابراین از مسئولین نظام انتظار می رود با روحیه استکبار ستیزی با آنان برخورد و هرگز تسلیم خواسته های آنان نشوند

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.