این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
مسئول دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی:

دانشگاه ها باید رویکرد کارآفرینی داشته باشند / دانشجویان مطالبه گران خوبی در سطح جامعه و دانشگاه هستند

مسئول دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی گفت: منویات رهبر معظم انقلاب، اقتصاد مقاومتی و مسائل روز جامعه از مهمترین مطالبات دانشجویان از مسئولین دانشگاه و جامعه است.
نسخه مناسب چاپ

ثقفی در گفتگوی اختصاصی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی در حاشیه نشست پرسش وپاسخ دانشجویان با مسئول دانشگاه پیام نور بیرجند با گرامی داشت روز دانشجو اظهارداشت: در این نشست من به عنوان یک دانشجوی پرسش گر حضور پیدا کردم.

مسئول دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دانشجویان مطالبه گران خوبی در سطح جامعه دانشجویی هستند وبه وظایف خود واقف می باشند، گفت: مهمترین وظیفه دانشجو در سطح کشور و استان همین مطالبه گری بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) است.

وی با بیان اینکه مطالبه دانشجویان از چه شخصی یا چه افرادی در جامعه دانشگاهی و اجتماع باشد مهم است، افزود: مباحث مهم مورد نظر رهبر معظم انقلاب ، مباحث روز جامعه و اقتصاد مقاومتی از مهمترین مطالبات دانشجویان از مسئولین دانشگاهی در سطح دانشگاه ومسئولین  جامعه است.

وی ادامه داد: دانشجویان استان با مطالبه گری، مطالعه و فکرمی توانند از مسئولین و جامعه دانشگاهی در خصوص خشکسالی ها و اقتصاد استان حرفی برای گفتن داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه بالاترین مشاوره ها وخروجی ها را می توان با استفاده از توان جامعه دانشجویی است ، افزود:به چالش کشیدن مباحث جامعه و پرداختن به مسائل روزاز وظالف یک دانشجوی مطالبه گر می باشد.

مسئول دانشگاه پیام نورتاکید کرد: دانشگاه های ما باید رویکرد کارآفرینی داشته باشند.

 ثقفی با بیان اینکه نباید این گونه نشست ها تنها در روز ی به نام دانشجو برگزارشود، گفت: چهارمین نشست با عنوان دانشجوی پرسش کننده به همت دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند به محوریت دغدغه های دانشجویان برگزارشد.

گفتنی است: نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه پیام نور بیرجند با پرسش ودانشجویان این مرکزبا موضوعات مسائل اقتصادی، علمی، انتخاب واحد دانجویان، مسائل روز جامعه  برگزار و حسنی رئیس دانشگاه پیام نور بیرجند به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.