این مطلب ۲۴ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

راه نجات انسان دل بستن به وعده های الهی نه وعده های شیطان است

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) گفت: کشورهایی که به غرب دل بستند امروز به جایی رسیدند نخست وزیر انگلیس بیاید به آنها وعده امنیت بدهد. این راه شیطان و طاغوت است و راه نجات امت اسلامی نور تابناک الهی در دل انسان است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، غلامحسین نوفرستی نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) صبح امروز در یادواره شهدای وحدت در شوسف نهبندان اظهارداشت: در برپایی این بیمارستان از مرکز بهداری شمال شرق و نیروی زمینی سپاه، دانشگاه علوم پزشکی استان، مسئولین شهرستان، مجموعه سپاه استان و ناحیه نهبندان تقدیر و تشکر می کنم.

وی عنوان کرد: فرمایش رهبری سندی در پیش روی همه ما است که اینگونه کارهای جهادی به فرمایشات رهبری لبیک گفتن است و امیدواریم یکایک مسئولین فراموش نکنند که این استان چندین برابری که به آن خدمت شده نیازمند خدمت است.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) افزود: محفل ما مزین به نام شهدا است و یاد همه شهدای والامقام در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و شهدای والامقام در دفاع مقدس و شهدای این خطه سردار آهنی، جابری، آخوندی و شهید آتش دست و شهدای مدافع حرم که این روزها فضای عالم را متحول می سازد و هرچه داریم از این شهدای عزیز است.

وی یادآور شد: در کشور ما همه اعضا و گروه ها در مقابل انقلاب اسلامی خود را نباختند بلکه بر ایمانشان افزوده می شد و احساس تکلیف در محضر انقلاب و امام می کردند و عده ای از افرادی که صادقانه برعهد و پیمان خود با خدا ماندند به شهادت رسیدند.

نوفرستی اضافه کرد: در جنگ احزاب وقتی ۷۲ تن شهدای احد در راس آن ها سیدالشهدای این جنگ به شهادت رسیدند؛ در این عرصه جامعه اسلامی شرایط خاصی ایجاد و بعضی قلب ها نگران شد.

وی خاطرنشان کرد: در روایت داریم امام علی(ع) در جنگ احد و فتنه هایی که رقم خورد غصه دار شد و محضر رسول خدا رسید که چرا از شهادت محروم و از این قافله عقب ماندم؟

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) گفت: پیامبر(ص) در دو مرحله مژده شهادت را به امیر المومنین می دهند وخطاب به علی(ع) می فرمایند که در زمان شهادت چطور صبر خواهی کرد؟

وی ادامه داد: علی(ع) فرمودند اینجا جای شکر و بشارت است. شهادت مقام رفیعی است که خدا عظمت شهیدان را در قرآن می فرمایند نگویید شهدا مرده اند آنها زنده اند و در نزد خدا روزی می خورند اما شما نمی توانید درک کنید.

نوفرستی اضافه کرد: آنهایی که در مسیر شهدا حرکت می کنند در این مسیر هیچ حزن و اندوهی وجود ندارد. مسیر شهادت گشوده است و توفیقی است که خداوند نصیب افرادی می کند.

وی ابراز داشت: علی(ع) بعد از حوادث تلخ صفین در جمع یاران خاص خود می فرمایند اینها که به شهادت رسیدند ضرر نکردند و امروز در میان ما نیستند که از حکمیت هایی که بعد از این جنگ اتفاق افتاد غصه بخورند بلکه خدا را ملاقات کردند و اجر خود را از خداوند گرفتند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) گفت: مولای متقیان فرمودند کجا هستند آنهایی که در مسیر حق حرکت می کردند و حق را می شناختند و در این مسیر از آنچه داشتند مایه گذاشتند . کجایند آنهایی که حاضر شدند سرهاشان از تن جدا شود در برابر ظلم ایستادند و تعهد کردند تا سر حد جان در این مسیر بمانند.

وی ادامه داد: تا جایی که امام دست بر محاسن گذاشته و اشک می ریزند که کجایند برادرانی که اهل تلاوت قرآن بودند و بر اساس قرآن حکم می کردند. در واجبات و دستورات خدا تدبر و آن را اقامه می کردند.

نوفرستی بیان داشت: امیر المومنین (ع) فرمودند کجایند آنها که سنت ها را زنده می کردند و هنگامی که به جهاد دعوت می شدند و کجایند آنانی که اطمینان داشتند به رهبرشان و از او تبعیت می کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خاطرنشان کرد: در روز گذشته نخست وزیر عراق و همراهان خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدند و رهبری در جمع آنان فرمودند " به آمریکاییان هرگز اعتماد نکنید آنان همواره با اقتدار کشورهای اسلامی مخالف بودند" .

وی تاکید کرد: این جمله ولایت فقیه برای ما تذکر است. هرگاه این توصیه را رعایت کردیم سود بردیم و هر وقت فراموش کردیم ضرر کردیم.

نوفرستی با بیان اینکه آمریکایی ها دشمن ما هستند و گول لبخندهای آنان را نخورید و به وعده های آنها دل خوش نکنید گفت: دشمنان صراحتا اعلام می کنند و در کنگره آمریکا ۹۹ نفر بر علیه انقلاب اسلامی رای می دهند.

وی تصریح کرد: مسلمانان چه حرفی برای گفتن در منطقه دارند که جمع شدند تا خانمی از انگلستان می آید و به آنها هشدار می دهد و بین امت اسلام تفرقه می اندازد تا حکومت کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) گفت: جای تعجب است که با وجود این همه تاکیدات رهبری که فرمودند "مواظب باشید مذاکره یعنی معامله، بنده در جزئیات مذاکرات دخالت نکردم و تنها کلیات، راهبردها و خطوط قرمز را بیان می کنم".

وی متذکر شد: آمریکا و غرب همان دشمنان قسم خورده که آثار سوء اندیشه و برنامه ریزی آنها سالها است بر علیه ما بوده و دست جفا و خباثت آنها روشن است.

نوفرستی اضافه کرد: بیایید با شهدا عهد ببندیم. کلام ولایت برای همه ما حجت است رهنمودهای رهبری برای ما همان دستور ائمه و رسول مکرم اسلام است که اگر اطاعت کردیم خودمان سود می بریم و اگر غفلت کردیم پشیمان خواهیم شد.

وی عنوان کرد: می بینیم کشورهای دیگر که به غرب و آمریکا دل بستند که امروز به جایی رسیدند نخست وزیر انگلیس بیاید به آنها وعده امنیت بدهد. این راه شیطان و طاغوت است و راه نجات امت اسلامی نور تابناک الهی در دل انسان است.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) افزود: در دیداری که با رهبری داشتیم فرمودند که حتما لازم نیست که انسان کافر شود بلکه وقتی تنها زاویه ایجاد شود انسان به جایی می رسد که همین نور رحمت و معرفت الهی از زندگی کم شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.