این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
مسئول بیمارستان صحرایی شهدای وحدت۲:

کلیه اقدامات و امکانات لازم در بیمارستان صحرایی تدارک دیده شده است

مسئول بیمارستان صحرایی شهدای وحدت۲ گفت: سامانه های کانکسی و ست بیمارستان صحرایی داریم که در کانکس هایی تعبیه شده و تمام امکانات بیمارستان در این کانکس ها تهیه شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی، دکتر کمالی اردکانی مسئول بیمارستان امام حسین(ع) مشهد صبح امروز در مراسم افتتاحیه بیمارستان صحرایی در شوسف نهبندان اظهار داشت: یک هفته در خدمت شما هستیم و افتخار خدمتگزاری داریم.

مسئول بیمارستان صحرایی شهدای وحدت۲ افزود: خانواده شهدا در محفل ما دعوت هستند و افتخار داریم هرکجا این عزیزان حضور داشته باشند بوی عطر شهدا در جلسه موجب خوشنودی افراد حاضر می شود.

وی با بیان اینکه همت جهادی دوستان برای سر و سامان دادن اینجا جای تشکر دارد عنوان کرد: سامانه های کانکسی و ست بیمارستان صحرایی داریم که در کانکس هایی تعبیه شده و تمام امکانات بیمارستان در این کانکس ها تهیه شده است.

کمالی اظهار داشت: متخصصین ما و نیروی تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در بیمارستان بیماران را ویزیت خواهند کرد. از دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی نیز در این طرح کمک کردند.

وی خاطرنشان کرد: دو اتاق عمل و ۲۰ تخت بستری ، دو اورژانس خواهران و برادران و متخصص رادیولوژی و سونوگرافی داریم.

مسئول بیمارستان صحرایی شهدای وحدت۲ با بیان اینکه سعی شده تا تمام اقدامات لازم در یک بیمارستان فراهم شود گفت: ۳یونیت دندان پزشکی، آزمایشگاه، متخصص زنان ، گوش و حلق و بینی، جراحی ، اعصاب و اطفال داریم.

وی تاکید کرد: خواهشی از همکاران در این زمینه داریم که خدمات را به بهترین نحو به افرادی که واقعا نیازمند هستند ارائه کنیم.

کمالی ادامه داد: تجربه داریم که بعضی بیماران تکراری مراجعه می کنند و خدمات تکراری به آنان ارائه می شود.

وی متذکر شد: شاید افرادی چند بار از امکانات استفاده کنند و باز افرادی که نیازمند باشند در ازدحام جمعیت بوجود آمده به آنان خدمات رسانی نشود. مسئولین بومی منطقه هر کمک و تدبیری که می توانند در این زمینه انجام دهند.

مسئول بیمارستان صحرایی شهدای وحدت۲ گفت: از مسئولین ، فرماندار، آموزش و پرورش و شورای تامین تشکر می کنم که همکاری های لازم را در این طرح داشتند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.