این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه اسلام) خراسان جنوبی:

چرا کسانی نگران رسیدن پیام شهداء به مردم هستند / پیام امام(ره) وانقلاب سبب پیروزی های مردم مسلمان منطقه شده است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه اسلام) خراسان جنوبی گفت: برگزارنکردن یادواره شهداء هیچ توجیهی ندارد برای کسانی احساس می کنند پیام شهداء به مردم برسدو نباید یادواره شهداء برگزار شود.
نسخه مناسب چاپ

حجت السلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به سخنان پرویزی استاندار استان در جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت که گفته بود یادواره های شهداء را در انتخابات کم برگزارکنیم اظهارداشت: ما هر چی داریم از امام خمینی(ره|) و شهداء است که همه وجود خود را برای اسلام گذاشتند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه اسلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه یاد شهداء زمان و مکان ندارد گفت: نور شهیدان سبب نورافشانی فضای جامعه و بصیرت در جامعه می شود.

وی افزود: اینکه فرد یا جریانی بخواهد در کشور، استان و شهرستان بگوید یادواره شهداء حزبی است مردم ما گوش انها بدهکارنیست.

وی با بیان اینکه مردم با حضور در مسجد نور می گیرند، عنوان کرد: خداوند در قرآن می فرمایند شهداء زنده اند و ما نیازمند شهداء هستیم نه شهداء نیازمند ما و بر ما حاضرند.

نوفرستی با بیان اینکه ممکن است در هر بخش، شهرستان و یا روستایی یادواره شهداء برگزار شود گفت: هرسال یا هر دوسال انتخابات در کشور داریم برگزارنکردن یادواره شهداء هیچ توجیهی ندارد برای کسانی احساس می کنند پیام شهداء به مردم برسد.

پیام امام خمینی(ره) و انقلاب سبب پیروزی حلب در سوریه شد

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه اسلام)عنوان کرد: کسانی نگرانند که یاد و گفته های شهدا بیاز گوشود نگران چی هستید؟ سخن ویاد شهداء گفته دین و قرآن است.

وی با اشاره به اینکه کسانی که امروز پیام امام خمینی(ره) در سوریه سبب پیروزی حلب شد، افزود: پیام انقلاب و امام خمینی(ره) بود که سبب شد حزب الله لبنان با الگو گرفتن از این پیام سبب پیروزی در جنگ ۳۳ روزه در لبانان و جنگ های ۳۲، ۸ و ۵۲روزه فلسطین در نواز غزه شود.

نوفرستی  با اشاره به شکست برجام تاکید کرد: ایشان هر چی نصیحت کردند فریاد ایشان را نشنیدند .

 وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها به سربازان انقلاب که در مذاکرات حضور پیدا می کردند تاکید کردند که آمریکا از پشت خنجر می زنند ولی آنها گوش ندادند، عنوان کرد: رهبری فرمودند: شش کشور هستند که میخواهند شما را زمین بزنند ودروغ می گویند این افراد تازه فهمیدند که امریکا عهدشکن است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه اسلام)استان با بیان اینکه امام خمینی(ره) فرمودند" امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند، گفت: جهان فهمیده است که امریکا دروغگو استوتازه برخی از افراد در داخل کشور بعد از ۳۷ سال از انقلاب این را متوجه شدند.

وی با بیان اینکه پیام انقلاب و امام خمینی(ره) به دنیا صادر شده است، افزود: این افردا در کشور خود را به خواب زده اند و به خواب زده را نمیتوان بیدار کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.