این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خبر داد

برگزاری جشنواره اقتصادمقاومتی بسیج رسانه استان در سال جاری / مهلت ارسال آثار ۱۰بهمن سال جاری

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه جشنواره اقتصاد مقاومتی با حضور رسانه های استان برگزار خواهدشد، گفت: رسانه های آثار خود را تا ۱۰ بهمن ماه سال جاری که شامل عکس، خبر، گزارشات و تولیدات چند رسانه ای است می توانند ارسال کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی سجاد رضایی صبح امروز در نشست خبری  جشنواره اقتصاد مقاومتی بسیج رسانه در جمع خبرنگاران با گرامی داشت نهم دی ماه اظهارداشت: نهم دی ماه روز بصیرت مردم و حضور حماسی برای خلق حرکتی عظیم بود.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری جشنواره اقتصاد مقاومتی در بهمن سال جاری توسط بسیج رسانه استان گفت: باتوجه به شعار سال از سوی رهبری معظم انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل در همه اقشار و رده های بسیج اقداماتی در عرصه اقتصاد مقاومتی در حال اجرا است.

وی بر تاکید بر هم افزایی جامعه رسانه ایی استان افزود: جشنواره رسانه ایی با موضوع اقتصاد مقاومتی با هدف ایجاد فضای رقابتی در حوزه خاص اقتصاد مقاومتی است که فعالان رسانه ها، روزنامه نگاران، خبرنگاران خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی، نشریات ومجلات ، صدا و سیما وتولیدات چند رسانه ایی می توانند شرکت کنند.

رضایی  یادآورشد: علاقمندان می توانند آثار خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی از سال جاری تا ۱۰بهمن سال جاری به دبیرخانه جشنواره نبش پاسداران ۲۶ساختما شهید فایده  ارسال کنندkhjo.basij.irیا به آدرس پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع)

 

وی عنوان کرد:  موضوعات جشنواره شامل عکس،اخبار و گزارشات  در حوزه اقتصاد مقاومتی،  فرهنگ سازی و مطالبه گری  می باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان با اشاره به اینکه موضوعات جشنواره باید نام رسانه ، استان و شهرستان را داشته باشد، افزود: این جشنواره اواخر بهمن ماه سال جاری برگزار به به نفرات اول تا سوم جوایزی تعلق خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در رده های بسیج و سپاه و اقشار مختلف و رده های بسیج بنا بر تخصص خود اجرا شده و یا درحال اجرا می باشد، گفت: سازمان بسیج رسانه نیز همانند دیگر اقشار بسیج سعی و توان خود را برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی به کار برده است.

رضایی  با اشاره  برگزاری شورای عالی بسیج رسانه ، گفتمان سازی و هم گرایی رسانه ها عنوان کرد: کارگروه اقتصاد مقاومتی، همایش مدیران رسانه های کل استان با موضوع اقتصاد مقاومتی و۳کارگروه در سه بخش نشریات، شبکه های اجتماعی و سایت های خبری خبرگزاری ها برگزر و به نتایج مطلوبی دست پیدا کردیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.