این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
ادوارد اسنودن سند دیگری ارائه داد:

افشای اسناد جاسوسی انگلستان

جدید ترین سندافشا شده توسط ادوارد اسنودن نشان می دهد انگلستان فعالیت های زیادی را انجام داده تا از محاکمه شدن در مراجع قانونی در امان بماند.
نسخه مناسب چاپ

پس از افشای اسنادی مبنی بر جاسوسی آمریکا از ۳۵ نفر از رهبران جهان، این بار گاردین از فعالیت های سازمان جاسوسی انگلستان پرده برداشت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالرضا عليه السلام خراسان جنوبي به نقل از خبرگزاری بسیج، جدیدترین اسناد فاش شده توسط ادوارد اسنودن نشان می‌دهند که ریاست ارتباطات دولتی انگلیس در تلاش بوده تا دادگاه‌ها نتوانند از اطلاعاتی که این سازمان در جاسوسی‌ها بدست آورده است استفاده کنند چرا که این امر منجر به افشای گستردگی دامنه جاسوسی‌ها می‌شد.

این سازمان در نشست های متعدد تلاش داشته تا از همکاری‌ها غیرقانونی شرکت‌های ارتباطی که بسیار فراتر از اختیارات قانونی آنها بود، پرده برداری نشود.

هفته گذشته در پی انتشار اسنادی توسط اسنودن و خدشه دار کردن چهره امنیتی آمریکا، لرد کارلیلی عضو حزب لیبرال دموکرات و کمیسیونر سابق سرویس‌های اطلاعاتی، انتقادات تندی را به علت پوشش اخبار جاسوسی‌های گسترده ریاست ارتباطات دولتی و آژانس امنیت ملی آمریکا، متوجه روزنامه گاردین کرده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.