این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع):

استکبار جهانی درصدد است اقتصاد ما را به انرژی هسته ای گره بزند

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه استکبار جهانی می‌خواهد دوگانگی و دوقطبی در کشور ایجادشود، گفت: دشمن درصدد است اقتصاد ما رابه انرژی هسته‌ای گره بزند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، سردار یعقوبعلی نظری امروز در مجمع بسیج شهرستان بیرجند اظهارداشت: بسیج می‌تواند با همراهی مردم مشکلات موجود اقتصادی و معضلات اجتماعی را در جامعه به گوش مسئولین برساند.
وی تصریح کرد: مردم در روستاهای ما در گذشته با کارهای کشاورزی و تولیدی بومی و صنایع دستی معیشت خود را تامین می‌کردند و این کمک برای ارتقاع سطح زندگی مردم در روستا بود و امروزه مردم روستاها برای ارتقای معیشت خود در روستا باید به آن زمان برگردند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف ما در خانه و اجتماع مهم است، افزود: در الگوی مصرف ما باید کار تبلیغی صورت گیرد و باید این کار از دستگاه‌های دولتی آغاز شود.
نظری با اشاره به اینکه پول خودمان در کشورهای غربی توسط استکبار بلوکه شده است، تاکید کرد: قطره قطره دادن ثروت ملی ما توسط غرب با ملت عزتمند ما سازگاری ندارد.
وی با بیان اینکه ما دو درگیری جدی علمی و اقتصادی با استکبار داریم که نمادش هسته‌ای است، اذعان داشت: دشمن در تلاش است اقتصاد ما را به انرژی هسته‌ای گره بزند و ما باید برعکس آن عمل کنیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) تصریح کرد: نباید اقتصاد مردم را به مذاکرات گره بزنیم و ضمن اینکه مذاکره می‌کنیم باید حمایت هم از تیم مذاکره کننده کشورمان داشته باشیم و علاوه بر آن نباید ظرفیت‌های داخل کشور را از یاد ببریم.
نظری یادآور شد: مشکل ما در کشور پول نیست و استکبار جهانی در ایران به دنبال این است که در ارتباط با مذاکرات گشایش صورت گیرد و مسئولان ما در مقابل اقتصاد غافل شوند.
وی با تاکید براینکه استکبار درصدد دوگانگی و دوقطبی کردن جامعه ما است، افزود: نباید اجازه به دشمن برای دوقطبی کردن کشور دهیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) ادامه داد: باید بدانیم آمریکا چرا پای مذاکره با ایران آمده است، آمریکا ماهیت استکباری دارد، نباید به آمریکا اعتماد کنیم و انتظار دوستی از آمریکا را داشته باشیم.
نظری با بیان اینکه ممکن است گاهی اوقات در مذاکرات کندی یا سرعت باشد، افزود: ما در آنجا هم در میدان جنگ با دشمن هستیم و باید مراقب باشیم افرادی می‌خواهند روحیه جهادی و انقلابی ما را بشکنند.
وی با یادآوری اینکه یکی از واژه‌های قرآن استقامت است، اظهارداشت: هم امامت و هم بخش‌های عملیاتی نظام و مردم باید در مقابل تهدیدهای دشمن استقامت کنند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) ادامه داد: امامان جامعه و مردم کار خود را به خوبی در ۳۴ سال از انقلاب اسلامی انجام دادند و آنچه که ما مشکل داریم درحوزه عملیاتی و بخش میانی نظام است که هروقت مانند مردم و امامت جامعه محکم ایستاده‌اند ما موفق بوده‌ایم.
نظری تاکید کرد: امروز بیش از هرزمانی نیاز به دقت، بصیرت و هم‌گرایی برای تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب داریم و نباید هیچ موضوعی در عرصه‌ها از نگاه بسیج مورد غفلت واقع شود.
وی با اشاره به اینکه ما افراد گمنام فراوانی داریم که گمنام در راه رسیدن به تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب جهاد می‌کنند و به شهادت می‌رسند، افزود: نهضت مقاومت در ملت‌های مسلمان از همین ایستادگی افرادی است که در عمق وجودشان نهادینه شده است و آنان الگویی برای مقابله با استکبار هستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.