این مطلب ۲۴ بار خوانده شده
امام جمعه بیرجند:

صحیفه سجادیه را إحیا کنیم/ روح انقلاب، اسلام است/ ملت در۲۲ بهمن، پوزه استکبار را به خاک می مالد/ توافقی که رضایت کامل رهبری را نداشته باشد، مورد قبول ما نیست/ کاری نکنیدکه عزّت ملّت از بین برود و دشمن شاد شود

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با بیان اینکه روح این انقلاب، اسلام و قرآن است و پشتیبان این انقلاب، مردم هستند گفت: باید در ۲۲ بهمن با تمام وجود به میدان بیاییم تا پوزه استکبار برای بارهای بار، إن شا ألله به خاک مالیده شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی بیرجندی، خطیب این هفته نمازجمعه بیرجند با اشاره به توافق نامه ژنو گفت: این کشور رهبر دارد. ما مردم متدین و ولایتمدار ضمن احترام به همه مذاکره کنندگان اعلام می داریم؛ هر قرار داد و هر توافق نامه ای که رضایت کامل رهبرمان را در پی نداشته باشد، ما هیچ گاه زیر بار چنین توافق نامه ای نخواهیم رفت.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به توزیع سبدکالا بین مردم و با بیان اینکه در برخی جاها درسیستم اجرایی با مشکل روبرو شد؛ اظهار داشت: دولت مشکلات را پذیرفت اما این ها به ضرر انقلاب تمام می شود.

امام جمعه بیرجند بیان کرد: افرادی که برای دریافت سبدکالا هجوم آوردند؛ اگر محتاج بودند، عیب ما است و اگر هم محتاج نبودند، بازهم عیب ما و عیب فرهنگی ما است. بالاخره به همه ثابت می کنیم که ملّت ما محتاج است.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی تصریح کرد: این همه  تبلیغات و سیاه نمایی هایی که در سایت ها می شود؛ همه به ضرر ملّت است.

وی تأکید کرد: با این اقدامات منافع ملی ما به خطر می افتد و دشمن شاد می شود که مسوولین توجه کنند عزّت ملّت از بین نرود.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب یک جوهره و روح دارد و روح این انقلاب، اسلام و قرآن است و پشتیبان این انقلاب، مردم هستند.

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه یکی از مسوولیت های ما، حفظ انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد: هر جوانِ ما، یک مجموعه پر انرژی است و ما متأسفانه به جای شکوفا کردن جوانان، به آن ها بی توجهی می کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با بیان اینکه ایران اسلامی تنها کشوری است که به نام اهل بیت و ولایی است تصریح کرد: اگر می خواهیم حماسه سیاسی ما در ۲۲ بهمن متبلور شود،؛ باید در ۲۲ بهمن با تمام وجود به میدان بیاییم تا پوزه استکبار برای بارهای بار، إن شا ألله به خاک مالیده شود.

وی با بیان اینکه ادعیه ای که ما داریم، بزرگترین ذخیره ای است که در جهان موجود است ابراز داشت: اولیای الهی وقتی با خدا صحبت می کردند ، اوج معارف الهی را در دعا بیان می کردند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آن جایی که انسان می تواند انسانیتش را ثابت کند، آن جایی است که با خدا ارتباط برقرار می کند.

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه اگر توانستید محبّت را ایجاد کنید می توانید با صحیفه سجادیه ارتباط برقرا کنید اظهار داشت: ما می توانیم ملکوتی و با عالم مأنوس و طوری شویم که مطلوب اولیای الهی است.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با بیان اینکه باید صحیفه سجادیه را در هرجا که می توانیم إحیا کنیم تأکید کرد: امام سجاد علیه السلام فرمودند "اگر مردم زیبایی های معارف ما را بفهمند، دنبال ما راه می افتند"

امام جمعه بیرجند در ادامه به کتاب سبک زندگی از منظر صحیفه سجادیه اشاره کرد و افزود: این کتاب دارای ۴ بخش می باشد؛ مبنای سبک زندگی، سبک زندگی فردی، سبک زندگی اجتماعی و سبک زندگی اقتصادی که همه در ابعاد گوناگون آمده و حتی اوقات فراغت، رابطه با خانواده، امنیت، سفر، آرامش، رابطه با حیوانات را دربردارد تا یک زندگی پر از نور و معنویت داشته باشیم.

در بین نمازجمعه و نماز عصر، از کتاب سبک زندگی از منظر صحیفه سجادیه رونمایی و همچنین از معاونین سابق استانداری و اعضای سابق شورای هیئت های مذهبی استان تجلیل شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.