این مطلب ۲۲ بار خوانده شده
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

ما به قله‌هایی نظامی دست یافته‌ایم که دشمن توان حمله به ما را ندارد

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در طول ۳۵ سال علی‌رغم تحمیل جنگی جهانی و هشت ساله بر ایران اسلامی امروز به قله‌ای از توان نظامی و دفاعی رسیده‌ایم که دشمن توان حمله به ما را ندارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی، رمضان شریف شب‌گذشته در یادواره شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار داشت: امام خمینی(ره) فقیه عالم تشیع در قرن اخیر با انقلاب اسلامی درایران زلزله‌ای درجهان بوجود آورد که نتیجه‌اش احیاء دین و احیای ارزش‌های انسانی است.
وی کرد: دعوای دنیا با ما از اول شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا امروز و تا فرداها برسر پیام انقلاب اسلامی است نه بر اثر جغرافیای ایران است.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: پیامی که امام راحل به دنیای بشریت عرضه کرد برگرفته از قرآن و پیامبر و ائمه معصوم است که هیچ پیامی با آن قابل مقایسه نیست.
شریف با بیان اینکه پیام لیبرال دموکراسی امریکایی امروز هم ادامه دارد، عنوان کرد: انقلاب اسلامی حرف جدیدی را به جامعه جهانی عرضه کرد که این حرف نو برگرفته از وحی الهی بود و بر قلب و عاطفه همه مردم روی زمین نشست.
وی با بیان اینکه در مدت ۳۵ سال گذشته جمهوری اسلامی خبرسازترین کشور دنیاست، گفت: در ۳۵ سال قبل وابتدای انقلاب اکثر پزشکانی که در کشور ما طبابت می‌کردند هندی و پاکستانی بودند، اما امروز به برکت دانش فرزندان این سرزمین و به برکت پیام استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، در علم پزشکی در صدر قرار گرفته‌ایم و این نشان عظمت انقلاب اسلامی است.
وی خاطرنشان کرد: درطول ۳۵ سال علی‌رغم تحمیل جنگی جهانی و هشت ساله بر ایران اسلامی امروز به قله‌ای از توان نظامی و دفاعی رسیده‌ایم که دشمن توان حمله به ما را ندارد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسرائیلی‌ها برای حمله به هیچ کشوری اجازه نمی‌گیرند مگر اینکه بدانند این اقدام هزینه سنگینی برایشان دارد، افزود: اسرائیلی‌ها به کشوری که به سمت دانش هسته‌ای روی آورد به تأسیسات آن کشور حمله می‌کنند.
شریف ادامه داد: امروز همه عالم می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران دارای دانش صلح‌آمیز هسته‌ای به بهترین وجه ممکن است ولی به همت جوانان باهوش و آگاه، اسرائیل جرأت حمله به ما را ندارد چون می‌داند عواقب سنگینی دارد.
وی تصریح کرد: به هیاهوی رسانه‌های دشمن توجه نکنید ما امروز در اوج قدرت هستیم و این حرف بی‌پشتیبانی نیست و امروز آمریکایی‌ها در وضعیت متزلزلی در زمینه‌های سیاسی، نظامی واقتصادی به سر می‌برند.
شریف اذعان داشت: آمریکایی‌ها یک روزی دایره مدار قدرت در منطقه ما بودند اما امروز آنان برای حفاظت از ناوهای خود در خلیج فارس گونی‌های شن می‌چینند که اگر مورد هجوم قایق‌های تندرو قرار بگیرند از خود دفاع کنند.
وی افزود: امریکایی‌ها در موقعیتی نیستند که بتوانند اقدام نظامی علیه ایران انجام دهند و ما تنها کشوری هستیم که بیشترین فرمانده جنگ دیده در جنگ واقعی داریم.
وی اظهار داشت: ما امروز به شهدا، پدر ومادر شهدا و رزمندگان خود افتخار می‌کنیم، چون آنان به دستور ولی فقیه جامع الشرایط جنگیدند و تاریخ بشریت به آنها افتخار می‌کند، اما از ژنرال‌های حزب بعث هیچ نام و نشانی برجای نمانده است.

تسلط بر سرشاخه های علم در هر حوزه ای افتخار امروز ما است

این مقام مسئول در سپاه پاسداران گفت: ما امروز به همت شهیدان باکری، شیرودی، احمدی روشن و شهریاری افتخار می‌کنیم و افتخار امروز ما این است که بر سرشاخه‌های علم در هر حوزه‌ای تسلط پیدا کنیم.
شریف اضافه کرد: ما با ایمان و ایستادگی و روحانیت شیعه و رهبری منحصربه فرد این نظام قادریم به آرمان‌های بلند خودمان برسیم و خداوند به ما وعده داده که تا در راه قرآن حرکت کنیم از ما حمایت خواهد کرد.
وی تصریح کرد:‌ ما باید سربازانی در همه حوزه‌ها پرورش دهیم، ما نباید در برخی از عرصه‌ها مانند عرصه‌های نظامی به اوج اقتدار و قدرت برسیم ولی قادر نباشیم علوفه مورد نیاز دامپروری را تهیه و شرایط را برای زندگی مردم آماده کنیم.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران افزود: دشمن فکر می‌کرد بتواند ما را در برخی از عرصه‌ها دچار مشکل کند و با تصویب تحریم‌های ظالمانه مانند دارو ما را از پا دربیاورد.

شریف خاطرنشان کرد: مردم مصر به خیابان‌ها آمدند وعلیه نظام سی ساله مبارک دست به قیام زدند و کشوری که وابسته به آمریکا بود را سرنگون کردند اما آمریکا که خود را مدافع حقوق بشر می‌داند در مصر بازی راه انداخت و دوباره نظام موردنظر خود را برملت مصر تحمیل کرد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

دشمن وقتی اخم می‌کند قابل اعتمادتر است

وی تصریح کرد: هوشمندی امام ثابت کرد که فریب دشمن را نباید خورد و این به برکت رهبری ادامه دارد، گول لبخند دشمن را نباید خورد، دشمن وقتی اخم می‌کند قابل اعتمادتر است.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمنان امروز در موضع ضعف هستند که حاضر به نشستن پای میز مذاکره شده‌اند، از جوانان امروز که دوران امام و جنگ تحمیلی را ندیده‌اید درخواست دارم که به دقت وبا توجه رفتار ما وخباثت دشمن را نیز مشاهده کنید.
شریف افزود: شهیدان شهریاری و احمدی‌روشن برای تلاش اقتدار علمی کشور در خیابان به شهادت رسیدند، اینها با هویت و پیام انقلاب ما ومردم ما و استقلال ما مسئله دارند و دموکراسی تا حدی که منافع آمریکا را تأمین کند بهترین دموکراسی حاکم است ولی اگر کشوری خواست روی پای خود بایستد باید به او حمله کرد.

وی ادامه داد:‌ این نظام به سادگی به دست نیامده است و مصری‌ها فاقد رهبری بودند، ما عنصر فرهنگ اسلامی، شهادت طلبی، وحدت و پشتوانه عظیم خون شهدا را ضمیمه این انقلاب کردیم، عظمت وسرمایه‌های گرانسنگی برای تداوم این راه به برکت استعداد ، نبوغ، انگیزه و تلاش شما جوانان این راه را می‌پیماییم و نشان دادیم که ما بابدترین دشمنان در بدترین شرایط مقابله کردیم که به عظمت ایمان وبرکت خون شهدا است.
وی گفت:‌ مشکلات معیشتی و تورم و گرانی را نیز در ساهی بیانات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی حل خواهیم کرد چرا که شیعه ومسلمان سربلند است و نباید در مقابل مشکلات سرخم کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.