این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
پدر شهید احمدی‌روشن:

به تیم مذاکره کننده پیام ایستادگی، حفاظت و حراست از خون شهدا را می‌دهم

پدر شهید احمدی‌روشن گفت: تیم مذاکره کننده به پشتوانه اسلام، مردم و خون شهدا در مقابل استکبار جهانی و کشورهای ۱+۵ کوتاه نیایند و از حریم مردم و شأنیت ملت ایران حفاظت و حراست کنند.
نسخه مناسب چاپ

رحیم احمدی‌روشن در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، اظهارداشت: ارزش شهادت شهیدانی چون احمدی روشن افتخاراتی بود که به صنعت ایران داد و باعث شد استکبار جهانی با آن همه ابهت مقابل مردم ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورد.
وی با بیان اینکه جوان‌های ایرانی پیام شهادت احمدی روشن را گرفتند، گفت: بعد از شهادت مصطفی احمدی روشن ۶ هزار دانشجو از سراسر کشور به رشته فیزیک هسته‌ای تغییر رشته دادند که این یک پیام بزرگ از طرف دانشجویان و دانشمندان این سرزمین به همه‌ مردم ایران زمین بالاخص ما خانواده شهدا بود.
پدر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه شهادت مصطفی احمدی‌روشن یک پیام خارکننده و ذلیل کننده‌ای به دشمنان داشت، تصریح کرد: بعد از شهادت مصطفی احمدی روشن دشمنان آمده‌اند و سر تسلیم فرود آوردند و اعلام آمادگی کردند که با ما مذاکره می‌کنند به شرطی که مسئولین ما این‌قدر و قیمت را درک کنند و بشناسند.
رحیم احمدی‌روشن یادآور شد: دشمنان با ما بر سر مسائل هسته‌ای مشکل ندارند بلکه مسئله آنها با ما مسئله‌ اسلامیت، مسلمان بودن و شیعه بودن ما است در غیر این صورت با کشورهای کره شمالی، پاکستان و هند نیز مشکل می‌داشتند.
وی با بیان اینکه گزینه‌های روی میز ما شهدا، ملت قهرمان و رهبر معظم انقلاب است، گفت: مقام معظم رهبری مانند کوهی در جلوی استکبار جهانی قد علم کردند و همین شهادت‌ها، از خودگذشتگی‌ها، ایثارها و حضور در صحنه مردم چشم دشمنان را کور کرده است.
پدر شهید احمدی‌روشن اظهارداشت: دشمنان ما دچار حماقت هستند و فکر می‌کنند که اگر کسانی مثل شهید احمدی روشن را ازدست ما بگیرند و به شهادت برسانند مردم ما کناره‌گیری می‌کنند، اما مردم در روز ۲۲ بهمن دقیقا جواب آن‌ها را دادند و همیشه در صحنه بودند و خواهند بود و ازهیچ گزینه‌ی آن‌ها هراسی ندارند.
احمدی‌روشن تصریح کرد: پیام من به تیم مذاکره کننده ایران این است که من به آنها سفارش می‌کنم به پشتوانه اسلام، خداوند تبارک و تعالی، مردم، صنعت و خون شهدا در مقابل استکبار جهانی و کشورهای ۱+۵ کوتاه نیایند و از حریم مردم و شأنیت ملت ایران حفاظت و حراست کنند، خون شهدا را همیشه به یاد داشته باشند.
وی با اشاره به خصوصیات شهید احمدی‌روشن افزود: بهترین خصوصیات اخلاقی مصطفی بشاشیت و خنده رویی بود که همیشه و هرجا که وارد می‌شد هدیه اش به آن اهل مجلس لب خندانش بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.