این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران کشور:

کشورهای جهان با رسالت و هویت ایران اسلامی مشکل دارند

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران کشور با بیان این‌که ایران اسلامی صداقت در گفتار و عمل دارد گفت: کشورهای جهان با رسالت و هویت ایران اسلامی مشکل دارند.
نسخه مناسب چاپ

سردار رمضان شریف در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی؛ اظهارداشت: گروه مذاکره کننده کار سختی را در پیش دارند دشمن را سر عقل بیاورند و به دشمنان دو موضوع را تفهیم کنند یکی اینکه ما ملت با اراده‌ای هستیم و به هیچ وجه از حقوق هسته‌ای خود و ملت‌مان و هزینه ای که برایش دادیم کوتاه نمی آییم و دوم اینکه ما به دنبال سلاح هسته‌ای نیستیم مایک منطقی داریم که آن منطق به ما این اجازه را نمی‌دهد کسی بر ما حکومت کند.
وی با بیان این‌که قطعا راهی که در ۳۵ سال گذشته ملت ما را با اراده و مستحکم کرده ادامه می‌دهیم گفت: ما هرگز از آرمان‌های خود کوتاه نمی‌آییم و راه استقلال وآزادی ما را ادامه می‌دهیم و آن نظام مورد علاقه و پسند جمهوری اسلامی است.
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران کشور خاطرنشان کرد: دشمن نمی‌تواند ما را به خانه اول برگرداند و باید حتما مذاکره کنندگان ۵+۱ این را از ذهن خودشان بیرون کنند دشمنی را که ما از در بیرون کرده ایم به هیچ وجه امکانی که از پنجره ورود کند ندارد.
سردارشریف با بیان این‌که مهم‌ترین مولفه‌های قدرت در دنیای امروز مولفه پشتیبانی از افکارعمومی است یادآورشد: ما ملتی با تجربه و انگیزه هستیم ۳۵ سال یک نظام مقدس را اداره کردیم گفتمان مان را منتشر کردیم گفتمان ما خواهان و خریداران زیادی در دنیا ودرسطح منطقه پیدا کرده است و ما پشتیبانان بسیار قدرتمندی داریم.
وی تصریح کرد: گفتمان ما برگرفته از قرآن‌کریم و وحی الهی ودر ذیل یک رهبری حکیمانه شیعی است و منحصربه فرد به دنیا است.
از تیم مذاکره کننده انتظار داریم حقوق هسته‌ای ما را به بهترین وجه ممکن تامین کنند
وی اذعان داشت:‌ اگر دنیا به ما به عنوان یک کشور الگو نگاه می‌کند این صداقت گفتمان، عملکرد، ایستادگی ملت و منطق ما را می‌رساند.
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران کشور افزود: آنچه که ازتیم مذاکره کنندگان هسته ای همه‌ی ملت ما انتظار دارند این است که بتوانند حقوق هسته‌ای ما را به بهترین وجه تامین کنند.
سردارشریف تصریح کرد: رئیس جمهورایران باید حرف‌های مذاکره‌ای را در چارچوب تدابیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عملیاتی کند تا موقعی که در این راه در تلاش هستند و کاری انجام می‌دهند از پشتیبانی همه ملت ما بویژه سپاه پاسداران برخوردار هستند.
وی با بیان این‌که مباحث دفاعی و نظامی کشور اصلا موضوعی نیست که دشمنان راجع به آن بحث کنند خاطرنشان کرد:‌ استکبار با یک شیطنتی در واقع به بعضی از موضوعاتی که مربوط به بحث هسته‌ای نیست ورود پیدا می‌کند و اگر حرف‌های زیاده خواهی بزند قطعا متزلزل می‌شود.
ایران دخالت نظامی در سوریه ندارد
سردار شریف اظهارداشت: دشمنان سوریه از اول به دنبال این بودند که مقاومت را نابود کنند و سوریه در خط مقدم مقاومت قرار داشت و هدفشان از بین بردن سوریه بود اما تاکنون نتوانستند با اهداف خود دست یابند.
وی خاطرنسان کرد: ایران اسلامی هیچگونه دخالتی نظامی در سوریه ندارد و فقط حفظ حرم‌های اهل بیت در برنامه خود داشته و یک سری آموزش‌ها به سوری ها داده است و دشمنان سوریه بدانند که اگر ایران دخالت نظامی در سوریه داشت خیلی زودتر آن‌ها شکست می خوردند.
مسئول روابط عمومی وتبلیغات سپاه پاسداران کشورتصریح کرد: جمهوری‌اسلامی به شهدا و رزمندگان افتخار می‌کند چرا که آنان به فرمان رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای لبیک گفتند و در تمامی میادین جنگ نظامی و جنگ نرم و در عرصه علم و دانش حضور یافتند و لحظه ای غفلت نکردند.
سردار شریف با اشاره به تولید علم و دانش در کشور گفت: امروزه تمام کشورهای جهان به اندیشه های جمهوری اسلامی پی برده و در حل معادلات کشور ناتوان مانده اند.
وی افزود: ایران با تمام قدرت به اهداف خود دست می‌یابد و این وعده خداوند در قرآن کریم است که فرموده اگر به خدا توکل کنید و کار خدایی انجام دهید خدا هم به شما کمک خواهد کرد.
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران یادآورشد: دشمن با تمام توان علیه جمهوری اسلامی تحریم ظالمانه وضع کرد اما کشورازاین فرصت استفاده کرد و توانست در خیلی از مسائل پیشرفت کند اما در برخی از حوزه‌ها کار به خوبی انجام نگرفت و دشمنان خوشحال شدند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.