این مطلب ۳۴ بار خوانده شده
حزب‌الله:

تحولات میدانی سوریه پیروزی مقاومت را ثابت کرد

معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان تأکید کرد: مقاومت اکنون در اوج قدرت خود است و تحولات میدانی در سوریه و نیز در مواجهه با دشمن صهیونیستی این واقعیت را ثابت کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالرضا عليه السلام خراسان جنوبي به نقل از خبرگزاری بسیج، «نبیل قاووق» معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله گفت: «جریان ۱۴ مارس از سال ۲۰۰۵ تاکنون که از خارج حمایت می‌شوند، یک مأموریت مهم در داخل (لبنان) دارند و آن هدف قرار دادن مقاومت است. هیچ‌چیزی از این هجمه عاید نکرده و نتوانسته‌اند یک حرف از حروف آن  را جابه‌جا کنند، آنها بیشتر از اندازه خودشان در توهم هستند».

شیخ قاووق تصریح کرد: «مقاومت اکنون در اوج قدرت خود است و در روزهای طلایی خود به سر می‌برد، آنها (اعضای جریان ۱۴ مارس) در اشتباه هستند زمانی که تصور می‌کنند معادله به‌نفع آنهاست؛ در حالی تحولات میدانی در سوریه و در مقابله با دشمن صهیونیستی هرروز این امر را تأکید می‌کند که مقاومت در عبور از بزرگ‌ترین تهدیدها پیروز شده و توانسته است توانمندی‌های نظامی و دفاعی خود را افزایش دهد».

وی افزود: «مقاومت روح وطن است و حکومتی که بر اساس و پایه آن تأسیس نشود حکومت آشتی ملی نخواهد بود. همچنان که مقاومت روح بیانیه وزارتی است و هر بیانیه‌ای بدون مقاومت، بی‌روح و مرده است و مورد اعتماد لبنانی‌ها و نیز مجلس نمایندگان واقع نمی‌شود».

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.