این مطلب ۳۶ بار خوانده شده
رئيس بسيج جامعه زنان كشور:

وضعيت فرهنگي امريكا از وضعيت اقتصادي آن آشفته‌تر و متزلزل‌تر است

رئيس بسيج جامعه زنان كشور گفت: آنها موفق شدند كه روي اين همه آشفتگي و نابساماني با در دست داشتن بنگاه‌هاي تبليغاتي و رسانه‌اي سرپوش بگذارند و مانع از انتشار ابعاد شكست امريكا شوند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالرضا عليه السلام خراسان جنوبي به نقل از  خبرگزاري بسیج ، مينو اصلاني در نخستين جشنواره جهيزيه ايراني در سالن شهيد اصغرزاده مجتمع فرهنگي و هنري امام رضا(ع) اظهار كرد:  بايد توجه داشته باشيم  كه گفتمان فرهنگي ما امروز زير ذره‌بين جهانيان قرار دارد و همه مي‌خواهند ببينند نظامي كه از نظر اقتصادي،امنيتي و اطلاعاتي  امريكا را شكست داده است در ميدان فرهنگي  چه حرفي براي گفتن دارد.

رئيس بسيج جامعه زنان كشورافزود: از طرف ديگر  امروز با اضمحلال نظام اقتصادي ليبرال دموكراسي چشم جهانيان به ماست تا چگونگي اجرايي شدن سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي را در كشور ما ببينند  و از آن براي رفع مشكلات اقتصادي خود بهره ببرند.

وی خاطر نشان كرد: امروز بسياري از روساي جمهور و مقامات عالي رتبه‌اي كه توسط ما براي حضور در اجلاس مختلف دعوت مي‌شوند اين تقاضا را دارند كه بتوانند  با رهبر معظم انقلاب ديدار كنند  و سياست‌هاي  اقتصاد مقاومتي را فرا بگيرند.

اصلاني با بيان اين كه دنيا در حال تحولات اساسي بیان كرد: در اين تحولات جايگاه ايران غيرقابل چشم‌پوشي است و در واقع در اين پيچ تاريخي ايران است كه نقش اساسي را ايفا مي‌كند زيرا  پس از قريب به دو قرن اقتصاد امريكا سقوط كرده و امروز پس از اقتصاد چين قرار دارد.

وي با بيان اينكه امروز آمريكا مقروض‌ترين كشور دنياست و براي برون رفت از مشكلاتش هيچ راه چاره‌اي ندارد اظهار كرد: جنبش‌هاي اجتماعي هم‌اكنون در امريكا به وجود آمده است كه نشان مي دهد تنها يك درصد از جامعه امريكا از سياست‌هاي اقتصادي ليبرال دموكراسي رضايت دارند.

رئيس بسيج جامعه زنان تصريح كرد: اين شرايط در دوره‌اي اتفاق مي‌افتد كه چند سال پيش فرانسيس فوكوياما كه يكي از مطرح‌ترين تئوريسين‌هاي ليبرال دموكرات‌هاست گفته بود كه ما به پايان تاريخ رسيده‌آيم و پايان تاريخ به اين معناست كه در امريكا تمام خورده فرهنگ‌ها را در خود هضم كرده و جهاني مبتني بر فرهنگ امريكايي در حال به وجود امدن است.

اصلاني ابراز كرد: در واقع آنها معتقد بودند كه دنيا تبديل به دهكده‌ايي شده كه امريكا كدخداي آن است اما امروز مي‌بينيم كه اقتصاد اين كشورها كاملا متزلزل است و هنگامي كه مقام معظم رهبري بحث اقتصاد مقاومتي را مطرح مي‌كنند مورد توجه جهانيان قرار مي‌گيرد.

وي اضافه كرد: البته بايد در نظر داشته باشيم كه وضعيت فرهنگي امريكا از وضعيت اقتصادي آن آشفته‌تر و متزلزل‌تر است زيرا در يك مورد چندي پيش در رسانه‌ها اعلام شد كه ۴۰ ميليون نفر از جمعيت امريكا به صورت بلامشروط به دنيا امده‌اند كه اين امر براي آنها تبعات زيادي را به دنبال دارد.

رئيس بسيج جامعه زنان عنوان كرد: آنها موفق شدند كه روي اين همه آشفتگي و نابساماني با در دست داشتن بنگاه‌هاي تبليغاتي و رسانه‌اي سرپوش بگذارند و مانع از انتشار ابعاد شكست امريكا شوند.

اصلاني گفت: طبق آخرين اخبار ۳ تا ۴ ميليون نفر در امريكا زير پل‌ها مي‌خوابند و در اروپا هم همين اتفاق مي‌افتد و اين به ما نشان مي‌دهد كه ليبرال دموكراتي در حال رسيدن به اضمحلال است و دنيا مي‌خواهد تصميم بگيرد كه گفتمان رايج خود را چگونه انتخاب كند.

وي تصريح كرد: اگر ما چند فرايند را در كشور طي كنيم نبايد شك داشته باشيم كه گفتمان اينده جهان گفتمان انقلاب اسلامي خواهد بود و يكي از مهمترين اين موارد به كار بستن سياست‌هاي ابلاغي اقتصاد مقاومتي است.

رئيس بسيج جامعه زنان خاطر نشان كرد: اقتصاد مقاومتي به معناي رياضت اقتصادي نيست بلكه به اين معناست كه از هر چه كه داريم بيشترين استفاده را ببريم و به عنوان مثال خام‌فروشي را به صورت كلي كنار بگذاريم.

وي ضمن تشكر از زوج‌هاي جواني كه كالاهاي اصلي جهيزيه خود را از ميان كالاهاي ايراني انتخاب كرده‌اند گفت: مسلما اين حركت شما گام موثري در راستاي حمايت از توليدات داخلي و قدم بزرگي در اجرايي كردن سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي مدنظر رهبري است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.