این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
سردار نقدي در فرودگاه آبادان:

جايزه باروت خيس مختص دارندگان عداوت نسبت به حقيقت است

رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: جايزه باروت خيس براي كساني است كه به دليل شدت عداوت نسبت به حقيقت تعادل خود را از دست مي دهند و به نوعي حقيقت را تثبيت مي كنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه انصارالرضا عليه السلام خراسان جنوبي به نقل از پايگاه اينترنتي بسيج، سرتيپ بسيجي محمد رضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين دقايقي قبل به منظور حضور در اختتاميه يازدهمين جشنواره ملي باروت خيس در خرمشهر وارد فرودگاه آبادان شد.

سردار محمدرضا نقدي در بدو ورود به فرودگاه خرمشهر در خصوص جايزه باروت خيس اظهار كرد: اين جايزه براي كساني است كه به دليل شدت عداوت نسبت به حقيقت تعادل خود را از دست مي دهند و به نوعي حقيقت را تثبيت مي كنند.

وي در ادامه خاطر نشان كرد: در حال حاضر كه دور استيصال استكبار به خاطر ضعف و ناتواني در برابر انقلاب اسلامي است فرزندان انقلاب اسلامي به وسيله بيداري اسلامي عكس العملي از خود نشان مي دهند كه به نفع انقلاب و اسلام است.

بنابراين گزارش امروز مراسم پاياني جايزه رهاورد سرزمين نور باروت خيس امشب برگزار خواهد شد كه در آن به منفورترين شخص در حوزه بين المللي كه با رفتارهاي خضمانه خود عليه ملت ايران عمل كرده باروت خيس اهدا خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.