این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع):

مسئولین در مقابل دخالت‌های بی جای کشورهای غربی هوشیار باشند

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: بیانیه کشورهای اروپایی نشانگر دخالت کشورهای غربی در امور داخلی ما است و مسئولین باید در این باره هوشیار باشند.
نسخه مناسب چاپ

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی اظهار داشت: کشورهای غربی با اسلام مخالف هستند و یکی از شرایط جامعه اروپا پایبند نبودن به اسلام است.
وی تصریح کرد: اروپایی‌ها نسبت به اسلام، حجاب اسلامی، عبادات اسلامی و اینکه اسلام وارد سیاست اسلامی مخالف هستند.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه کشورهای اروپایی در بحث آزاد بودن همجنس بازی در ایران پا فشاری دارند، گفت: این کشورها با راه اندازی مراکز فساد و وضع قانون همجنس بازی می‌خواهند انرژی درونی جامعه خود را خنثی کنند تا مردم از کارهایی که در داخل کشورشان اتفاق می‌افتد بی خبر باشند.

غرب در مقابل ارداه ملت ما به استیصال درآمده است
این مقام مسئول با بیان اینکه غرب ایران را نقطه مقابل خود می‌داند و انرژی هسته‌ای ما و بیداری اسلامی جوامع اسلامی را نمی‌خواهد، تاکید کرد: استکبار در مقابل اراده ملت ما به استیصال درآمده است.
وی با بیان اینکه بعضی از سران و مسئولان کشورهای اروپایی در جامعه اروپایی دست نشانده اسرائیل هستند، اظهار کرد: کسانی که بیانیه علیه انقلاب اسلامی صادر می‌کنند چگونه خودشان دم از حقوق بشر می‌زنند درحالیکه خودشان آن را رعایت نمی‌کنند.
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: بحث آزادی همجنس بازان، آزادی سران فتنه، افتتاح دفتر اتحادیه اروپا در داخل کشور ما از جمله دخالت‌های آشکار اتحادیه اروپا در امور داخلی کشور ما که در بیانیه اخیر آنان آمده است.
وی با بیان اینکه لانه جاسوسی آمریکا به وسیله ملت از بین رفت، تاکید کرد: آنها به دنبال سفارت‌خانه جاسوسی برای کشورهای اروپایی در ایران هستند که هر کس از اتحادیه اروپا وارد ایران شود بتواند با برقراری ارتباط با سران فتنه و بهائیت و جمع‌آوری اطلاعات در کمیسیون‌های حقوق بشر خود علیه انقلاب اسلامی بیانیه صادر کنند.
وی خطاب به مسئولان گفت: این بیانیه نشانگر دخالت کشورهای غربی در امور داخلی ما را دارد و مسئولین باید در این باره هوشیار باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.