این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند به مناسبت روز ملی فناوری هسته‌ای

اروپا بداند ایران دیگر ایران دوران پهلوی و قاجار نیست

در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند به مناسبت روز ملی فناوری هسته‌ای آمده است، اروپا و غرب بداند این ایران، ایران دوران پهلوی و قاجار نیست، این ایران امام زمان و این ملت امت صاحب‌الزمان است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی، در این بیانیه آمده است، ایرانی عزتمند است و این حق را به آنها نمی‌دهد که در امور داخلیش ذره‌ای دخالت کند و اصلا حرفی بزند.
سال‌ها از تنها و اولین روز عزت ملی ایران می‌گذشت و این روز که همان روز ملی شدن صنعت نفت بود تقریبا به‌طور کامل به فراموشی سپرده شده و حتی خبری از نفت ملی هم نبود، اما امام آمد و بانگ عزت و آزادی سر داد و ۲۲ بهمن شد یک روز عزت دیگر در تاریخ ملت ایران، از آن روز ما بودیم که لحظه لحظه بر عزت خود افزودیم، چرا که با خدا بودیم و جمیع عزت‌ها نزد ما خدا است و دیگر فقط یک روز نبود که ما به ما به غرور ملی خود بنازیم، ۲۲ بهمن، ۲۹ اسفند، ۱۲ فروردین و ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته‌ای. آری ما فعل خواستن را صرف کردیم و به توانستن رسیدیم و کماکان با عزم راسخ و اراده قوی زیر سایه ولایت به آرمان‌های خمینی کبیر پا بندیم و در راه ظهور منجی عام گام برمی‌داریم.
امسال هم در آستانه ۲۰ فروردین ماه سالروز ملی فناوری هسته‌ای بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند ضمن تبریک این روز بزرگ به محضر امام عصر و رهبر انقلاب و شما مردم شریف ایران لازم می‌داند چند نکته را یادآوری کند.
۱-رهبرا ما بسیجیان هیچگاه نگذاشته و نخواهیم گذاشت خود شهدا به ویژه شهدای هسته‌ای و راه آن بزرگواران بر زمین بماند وفراموش شود و گوش به فرمان شما همواره آماده جهاد در تمامی عرصه‌های انقلاب هستیم.
۲-خطاب به مسئولان و دولت‌مردان نیز می‌گوییم که در راه عزت وپیشرفت ایران اسلامی خون‌ها ریخته شده و سرمایه‌های این ملت نیز هزینه شده است. پس از شما می‌خواهیم همواره هوشیاری و زیرکی خود را در راه پاسداری از آرمان‌های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن حفظ کرده و با توجه به منویات مقام عظمای ولایت و راهبردهای ایشان گام به‌سوی سعادت ملت ایران بردارید.
۳- مسئولان امر توجه داشته باشند دشمن همواره دشمن است و استکبار مستکبر است و هیچگاه از زیادخواهی دست برنخواهد داشت، پس چشم به دوستی دشمن نداشته باشند و دولت‌مردان عزیز توجه داشته باشند که تنها با ایستادگی می‌توان عزت ایران اسلامی را حفظ کرد و با تقویت استحکام درونی نظام بر قدرتش افزود و مصامحه و کوتاه آمدن حاصلی جز گستاخی و بی‌ادبی دشمنان و غرب نخواهد داشت و ما جوانان انقلابی در این راه یار و یاروتان هستیم.
۴- اروپا و غرب بداند این ایران، ایران دوران پهلوی و قاجار نیست، این ایران امام زمان و این ملت امت صاحب‌الزمان است. ایرانی عزتمند است و این حق را به آنها نمی‌دهد که در امور داخلیش ذره‌ای دخالت کند و اصلا حرفی بزند.
اکنون در سالروز ۲۰ فروردین امسال نیز همچون سال‌های گذشته منتظر شنیدن خبرهای خوش و جدید دیگری در عرصه‌ هسته‌ ایران اسلامی هستیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.