این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض:

سکوت سران کشورهای اسلامی در برابر اهانت به پیامبر(ص) محکوم است

فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض گفت: اگر سران کشورهای اسلامی و نخبگان روشنفکر با یک صدای واحد اهانت به مقدسات اسلام را محکوم کرده و سکوت نکنند؛ مطمئنا دشمنان به خود جرات چنین کارهایی را نخواهند داد.
نسخه مناسب چاپ

احمدی فر در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیهم السلام) خراسان جنوبی، اهانت به مقدسات و اعتقادات مردم به بهانه آزادی بیان در هر مکان و زمان و توسط هر کس را محکوم کرد و گفت: این عین بی فرهنگی وخرافه گویی است و آزادی بیان و روشنفکری در احترام به اعتقادات، فرهنگ و دین هر ملت و هر فرد است.
وی اظهار داشت: اسلام هراسی حربه سیاستمداران غربی و اروپایی برای مقابله با نفوذ اندیشه اسلامی در سراسر دنیا است و سردمداران استکباری می دانند که اسلام به شدت در قلوب انسانها جای گرفته و رو به پیشرفت است.
فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض افزود: مستکبران غربی با ضربه زدن از طریق اسلام هراسی در دنیا می خواهند مانع از گسترش تفکر اسلام ناب شوند.
وی ادامه داد: در این برهه زمانی وظیفه امت اسلام توکل بر خدا، وحدت شیعه و سنی و همگی تحت یک پرچم یعنی پرچم محمد رسول الله و دین مبین اسلام حرکت کردن است.
احمدی فر با بیان اینکه بایستی از نقشه های شوم دشمنان نترسید افزود: مسلمانان با اعتقاد قلبی کار خود را انجام دهند و اصل اسلام را به دنیا معرفی نمایند واز تفرقه بپرهیزند.
فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض گفت: اگر مسئولین و سران کشورهای اسلامی با یک صدای واحد این اهانت نحیف را محکوم کرده و جلساتی جهت بصیرت افزایی امت اسلام برگزار کنند و نخبگان روشنفکر به این اهانت عکس العمل نشان دهند و سکوت نکنند مطمینا دشمنان به خود جرات چنین کارهایی را نخواهند داد.


وی از همه ملت مسلمان ایران خواست تا با حضور خود در صحنه راهپیمایی ایام دهه فجر به دنیا و دشمنان قسم خورده نظام و اسلام ثابت کنند که هرچه بیشتر برعلیه دین اسلام کار کنند، هرچه بیشتر جوانان مسلمان را شهید کنند و هرچه هتک حرمت کنند؛ عزم مردم راسخ تر شده و دست از عقاید و اعتقادات خود برنخواهند داشت تا انشالله پرچم این نظام و اسلام به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر(عج) برسد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.