این مطلب ۲۲۳ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی استان :

۱۳آبان یکی از اسناد زنده و به روز توطئه گری آمریکا با انقلاب اسلامی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یکی از اسناد زنده و به روز توطئه گری آمریکا با انقلاب اسلامی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام محمدعلی مؤمن زاده ، ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یکی از اسناد زنده و به روز توطئه گری آمریکا با انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه یکی از مسلمات دینی و تاریخی وجود دشمن است افزود: وقتی که ما پذیرفتیم خیر و شر وجود دارد این خود به خود جبهه بندی صورت گرفته و در جای جای قرآن هم از دشمن و شناخت داشتن از دشمن سخن گفته شده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی استان عنوان کرد: دشمن همیشه وجود دارد، دشمنی می کند و حرف بی منطقی که گفته می شود دشمن وجود ندارد خودش یک توطئه است که مردم را از دشمن غافل کنند و این خود زنگ خطر بزرگی است که افرادی پیدا شوند که بگویند دشمن وجود ندارد.

محمد مزگی نژاد مسئول بررسی و تحلیل ناحیه بسیج دانشجویی در پایان بیان کرد: بسیج دانشجویی برای ۱۳ آبان برنامه های مختلفی دارد که برنامه های شاخص آنان دعوت از دو نفر از اساتید برجسته کشوری دکتر محسن شاطر زاده و حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در سطح دانشگاه ها است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.