این مطلب ۵۰۱ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در جمع بسیجیان طلاب و دانشجو:

هیچ دشمنی مثل انتخاب نادرست خودمان نمی تواند به ما ضربه بزند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: هیچ دشمنی مثل انتخاب نادرست خودمان نمی تواند به ما ضربه بزند و دشمن ما بهتر از خود ما از فواید انقلاب آگاه است و در صدد از بین بردن این کشتی نجات است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با طلاب و دانشجویان بسیجی با بیان اینکه انقلاب ما اسلام ما است، گفت: ما برای اینکه دردهایمان درمان شود انقلاب کردیم تا همه به نسخه شفا بخش اسلام عمل کنند.

وی با بیان اینکه ما باید اسلام را در زندگی فردی، خانوادگی، سیاسی، نظامی و اجتماعی خود پیاده کنیم، گفت: اگر به شعار دادن و دعا اکتفا کنیم و عملی کار نکنیم مطمئنا به مشکل خواهیم خورد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی افزود: هر کس هرآنچه می داند چه از علم حصولی و چه از علم حضوری باید به آن عمل کند چراکه عالم بی عمل بدتر از فرد جاهل و زبان جاهلانه خوش فهم تر از زبان عالمانه است.

حجه الاسلام عبادی با بیان اینکه امروزه ندانستن عذر نیست بلکه جرم است، گفت: همه می دنند علم بهتر از جهل است و هرکس بدنبال علم نرود محکوم است.

وی اضافه کرد: قوام دنیا و آخرت ما به عمل کردن به علم است و دین و دنیای ما درست نمی شود مگر با تحقق این امر لذا رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال نیز براقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به مسائل اقتصادی در کشور گفت: استعدادهای اقتصادی مثل هم نیستند عده ای ثروتمند و عده ای در حد متوسط و فقیر هستند که باید در یک جامعه اسلامی افراد ثروتمند به افراد تنگ دست کمک کنند تا به یک مساوات مالی در جامعه برسیم.

حجه الاسلام عبادی افزود: وقتی اعتبارات نابجا مصرف شود از یک طرف اختلاس و دزدی می شود و از طرفی عده ای نان خوردن هم نخواهند داشت.

وی بااشاره به انتخابات پیش رو گفت: ما باید طبق قانون اساسی کارمان را به مسئولین متعهد و دلسوز بسپاریم و انتخاب خود را عالمانه و از روی عقیده انجام دهیم نه بر اساس حزبی نگری.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: هر فرد با یک انتخاب نه تنها در سرنوشت خود بلکه بر سرنوشت بقیه تاثیر می گذارد و اگر آینده نظام را به دست نا اهلان بسپاریم تمام مشکلات بر عهده خود ما خواهد بود.

حجه الاسلام عبادی با بیان اینکه ایران اسلامی کشوری مستعد و توانمند در حوزه کشاورزی، معادن، نیروی انسانی و... است گفت: هیچ دشمنی مثل انتخاب نادرست خودمان نمی تواند به ما ضربه بزند و دشمن ما بهتر از خود ما از فواید انقلاب آگاه است و در صدد از بین بردن این کشتی نجات است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.