این مطلب ۴۶۶ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

با امانت داری و قاطعیت دندان طمع دشمن را بکشید

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر ما زمینه طمع را در دشمن ایجاد کنیم این سیر صعودی ایجاد می کند و گرچه دشمن را در جایش زمین گیر کنیم انگیزه های بعدی را از دشمن می گیریم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان ظهر امروز در جمع فرمانده و کادر سپاه حفاظت هوایی، مدیرکل و کارکنان اداره فرودگاه های استان اظهارداشت: خطراتی که متوجه پروازها است و دستور رهبر فقید انقلاب به سپاه برای حفاظت هوایی ضمن اینکه جاری توجه و تقدیر دارد؛ درس بزرگی است.

وی عنوان کرد: تهاجم به مردم منحصر به هواپیما ربایی نیست دشمن در کمین است که همه چیز را برباید .

وی خاطرنشان کرد: هواپیما ربایی که قبل از سپردن این ماموریت به سپاه اتفاق افتاد و مواردی از توطئه های دشمن که توسط سپاه خنثی شده و سایر مواردی که بوجود نیامده و مورد طمع و خواسته دشمن بوده؛ خیلی زیاد است .

نماینده ولی فقیه در استان افزود: چون دشمن در دستبرد اول به طمع افتاده و درصدد ضربه زدن افتاده و مراحل بعدی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: اگر ما زمینه طمع را در دشمن ایجاد کنیم این سیر صعودی ایجاد می کند و گرچه دشمن را در جایش زمین گیر کنیم انگیزه های بعدی را از دشمن می گیریم.

عبادی ابراز داشت: در همه مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نیز به همین صورت است. دشمن اول شما را تست می کند اگر در صحبت عادی شما کوچکترین تردیدی احساس کند طمع می کند اما اگر قاطعیت ببیند نا امید می شود.

وی با بیان اینکه آنچه که شما در امانت داری موفق بوده اید درسی برای همه امور است گفت: در این مدت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب هرجا که دولتمردان مقداری با دشمن سست صحبت کردند یا به تعبیری دیگر خواستند رضایت دشمن را بدست آورند آسیب های زیادی دیده اند.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: هرجا که دشمنان نظام با قاطعیت مواجه شدند عقب گر کرده اند. این درس است و ۳۷ سال تجربه کم نیست.

وی اظهار داشت: وقتی زمینه برجام را برای دشمن می سازیم بلافاصله صحبت از طرح برجام ۲ دارند و بعد توقعات دیگر دارند که می خواهند دستور دهند و ما اجرا کنیم.

وی متذکر شد: چون دشمنان نرمش از شما ببینند در شما طمع می کنند اما وقتی ببینند شما سرد و سخت هستید موفقیتی مهم بدست می آورید و درسی برای همه عرصه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نیز است.

 

عبادی یادآور شد: وقتی تفنگ داران آمریکا به آب های ما وارد می شوند راه را بلد هستند بلکه می آیند که شما را تست کنند اما وقتی می بینند سپاه بالای سرشان است اشکشان می ریزد.

وی متذکر شد: کسی که با مسائل با اهمیت با تردید نگاه کند دشمن شکارش می کند. این قاطعیت مهم است که امید دشمن را قطع کند و شما راحت و آسوده می شوید.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: اگر دشمن را به طمع انداختید اگر ۲۴ ساعته هم لباس رزم بپوشید باز هم در خطر هستید.

عبادی افزود: سپاه نه تنها در عرصه حفاظت هوایی بلکه در صحنه های دیگر این چنین عمل کرده است و هیچ وقت در مقابل پذیرش نفسانیات و طمع دشمن به خود تردید راه نداده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.