این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
معاون فرهنگی سپاه انصارالرضا(ع) :

تطهیرکنندگان چهره سران فتنه خود عاملان نفوذ در بدنه نظام هستند

معاون فرهنگی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی گفت: امروز عده ای در پیکره نظام قصد تطهیر چهره سران فتنه را دارند و آنها همان عاملان نفوذند که در خوشبینی خود غرق شده اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارشخبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی حسین مقدادی معاون فرهنگی سپاه انصارالرضا(ع) امروز در همایش گرامیداشت سالروز آزاد سازی سوسنگرد در نهبندان با اشاره به عملیات غرور افرین شکست حصر سوسنگرد گفت:این پیروزی نتیجه رهنمود های  امام خامنه ای(مدظله العالی)بود که در فرماندهی این عملیات نقش بسزایی بر عهده داشت.

 

وی با اشاره به جهاد شهدای جنگ تحمیلی گفت:جهاد اصغرو جهاد اکبر دو خصوصیت بارز شهدای جنگ تحمیلی  بود که آنها را از سایر انسان متمایز می ساخت،آنها با تسط بر نفس و رهایی دنیا دل در گرو حاکمیت الهی دادند.

 

مقدادی تشکیل حاکمیت الهی را ثمره خون شهدا دانست و گفت:اگر جان بازی شهدای گرانقدر نبود امروز بجای حاکمیت الله حاکمیت کفر برجامعه مسلط بود،چرا که حاکمیت الله و حاکمیت طاغوت دو حاکمیتی هستند که همواره با هم در تقابل اند و کسانی که حاکمیت الله را نپذیرفتند به ناچار باید حاکمیت کفر را بپذیرند.

معاون فرهنگی سپاه انصارالرضا با اشاره به اینکه اگر کسی حاکمیت الله را پذیرفت ،حکومت کفر با او در تقابل خواهد بود گفت:ما باید بدانیم اگر روزی حاکمیت کفر از ما راضی بود، ما از اسلام فاصله گرفته ایم.

وی همچنین با اشاره به حنگ های صدر اسلام در زمان پیامبر گفت:جنگ ها و غزوه های پیامبر اکرم(ص) که در طول عمر مبارک ایشان از ابتدا تا انتها ادامه داشت نشان دهنده آن است که جنگ کفر علیه حق و حق علیه کفر تا انتهای عالم وجود خواهد داشت و دشمن هیچ گاه از مواضع سلطه طلبانه و استکباری خود کوتاه نخواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه حاکمیت الله امروز در جامعه اسلامی حاصل شده گفت:امروز دشمن از شیوه های دیگری برای آسیب رساندن به پیکره نظام اسلامی استفاده میکند و آن جنگ نرم است.

مقدادی در تشریح شیوه های جنک نرم گفت:اینکه دشمن ما را در تمام زمینه ها تحریم میکند ولی آنچه به سود اوست در اختیار ما قرار میدهد تا از آن علیه ما استفاده کند خودن شان دهنده نیت آنهاست.

امروز دشمن از فضای مجازی از کج خیالی ها و ساده اندیشی های  برخی مسئولین استفاده میکند و در تمام عرصه های سیاسی ،فرهنگی و عقیدتی نفوذ میکند ،کما اینکه این نفوذ در بخش هایی از نظام صورت گرفته است.

سرهنگ مقدادی اشاره کرد:اینکه برخی امروز با قباحت و بی شرمی تمام سعی در برگزرای مجالس لهو کنسرت آن هم در پاک ترین شهرهای مذهبی کشور عزیز ایران دارند یاعده ای خودفروخته در بدنه نظام که حاظر نیستند پرچم ننگین رژیم کودک کش صهیونیستی اسرائیل لگد مال شود و موارد مشابه  بسیار دیگر ،خود نشان دهنده جریان نفوذ است.

وی با اشاره به تلاش برخی از مسئولین در مراکز تصمیم گیری نظام برای تطهیر چهره سران فتنه و بی گناه جلوه دادن آنها گفت:این انسان ها همان آدم های خوش خیالی هستند که عامل نفوذ قرار گرفته اند.

مقدادی با بیان اینکه اگر از تاریخ عبرت نگیریم خود عبرت خواهیم شد گفت: امروز خود سران آمریکایی اعتراف میکنند که در امور کشورها مداخله میکنند سعی در تغییر نظام دارند پرچم کشور خود را به آتش می کشند ولی هنوز برخی در داخل چهره واقعی آمریکا را باور ندارند.

وی همچنین با اشاره به اینکه  در تاریخ دنیا چیزی به نام خوش عهدی آمریکا وجود ندارد،اگر وجود دارد مسئولین آن را به ما نشان بدهند گفت:۸ ماه از آغاز سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گذشته است دولت درباره اقدامات خود دراین زمینه گزارش بدهد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.