این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
فرمانده قرارگاه قرب کوثر خاتم الانبیاء سپاه:

حقوق نجومی گرفتن در نتیجه فاصله گرفتن از مردم است

فرمانده قرارگاه قرب کوثر خاتم الانبیاء سپاه گفت: نباید یک نفر ۲۸۰ میلیون تومان ماهیانه حقوق بگیرد و فردی دیگر از حداقل حقوق بهره مند شود. این نشانه فاصله گرفتن از مردم است که چنین حقوق های می گیرند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی، سردار حزنی صبح امروز در اختتامیه اردوهای جهادی سال ۹۵ اظهارداشت: در جایی پول نیست و پروژه است و در جایی دیگر برعکس اما در کشور ما پول و پروژه هر دو هست و ما با همدیگر نمی توانیم کار کنیم این مشکلی است که در ایران است.

وی عنوان کرد: اگر در کشور همه با هم بتوانیم کار کنیم می شود حماسه هشت سال دفاع مقدس را دوباره خلق کرد.

فرمانده قرارگاه قرب کوثر خاتم الانبیاء سپاه افزود: ما در دفاع مقدس ۸۵ هزار نفر از توده های مردم را تقدیم کردیم که این در دنیا بی سابقه بود. شهدای ما از همه اقشار و اصناف بودند و این نتیجه کار یکپارچه و اتحاد است.

وی ادامه داد: ما بهترین مردم دنیا را داریم و اگر بخواهیم برای این مردم کارهای مفیدی انجام دهیم؛ هر وقت بتوانیم در همه عرصه ها با همدیگر کار کنیم موفق می شویم.

حزنی ابراز داشت: هرکس در نظام اسلامی بتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد باید مردم داری، مردم یاری، مردم دوستی و مردم نوازی را سرلوحه کار خود قرار دهد که این یک هنر است.

وی خاطرنشان کرد: ما نباید مناطقی اینقدر محروم در کشور داشته باشیم چون هفت درصد ثروت دنیا در ایران است اما یک درصد جمعیت دنیا را داریم. یعنی عدالت به یک توازن در توزیع امکانات نبوده که بعضی مناطق اینقدر عقب ماندگی داریم.

مشاور فرماندهی کل سپاه تصریح کرد: نباید یک نفر ۲۸۰ میلیون تومان ماهیانه حقوق بگیرد و فردی دیگر از حداقل حقوق بهره مند شود. این نشانه فاصله گرفتن از مردم است که چنین حقوق های می گیرند.

وی متذکر شد: سپاه و مجموعه هایی دولتی از مردم هستند و مسئولین که خود روستایی هستند نباید اجازه دهند که عقب ماندگی در روستاها اینقدر زیاد شود.

حزنی عنوان کرد: امروز هرکس در پشت هر میزی اگر نگاهش به مردم باشد موفق است.مسئول و سازمانی موفق است که مردم داری و مردم دوستی در راس برنامه هایش باشد.

وی یادآور شد: مرجعی عالیقدر گفت " واجبات را انجام دهید و به جای مستحبات کار مردم را انجام دهید" و نیز آیت الله بهجت فرمودند " ما باید به مردم منفعت برسانیم و مردم باید از مسئولیت ما نفع ببرند".

فرمانده قرارگاه قرب کوثر خاتم الانبیاء سپاه گفت: واقعا بعد از انقلاب همه دولت ها خوب کار کردند و خدمات خوبی داشتند اما در این زمینه اگر شتابی که داشتیم را ادامه دهیم می توانیم خیلی از فاصله ها را کم کنیم.

وی تاکید کرد: تمام دنیا با ما مخالفند اما در کنار مردم باشیم مسلح هستیم و در اینجا دشمنان عصباتی تر و ما قوی تر می شویم.

حزنی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران و بسیج افتخار دارد که از مردم تشکیل شده و با مردم است و راهبرد آن مردم داری و مردم یاری است.

وی با بیان اینکه دشمنان اذعان دارند که ما در امنیت موفق بودیم چون کاملا با مردم کار کردیم افزود: همکاری های لازم در مرزها، جنوب شرق و شمال غرب کشور حاکی از این است که امنیت نتیجه همکاری قوا است.

مشاور فرماندهی کل سپاه ادامه داد: اردوهای جهادی در بسیج در حد دفاع مقدس است. وقتی جوانان با این انگیزه به مناطق محروم می روند یک هوای تازه ای وارد آن منطقه می شود.

وی با بیان اینکه همه کارها برای اثبات کارآمدی نظام و کمک به دولت جمهوری اسلامی انجام می شود گفت: کار ارزشمند است و با همین ظرفیت موجود می توانیم بیشتر کار کنیم و قول همکاری بیشتر را با انعقاد قرار داد با بسیج سازندگی استان می دهیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.