این مطلب ۲۴ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خرسان جنوبی:

روحیه استکبار ستیزی یکی از صفات برجسته بسیجیان است

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خرسان جنوبی با بیان اینکه روحیه استکبار ستیزی یکی از صفات برجسته بسیجیان است، گفت: وقتی بصیرت نباشد انسان مجذوب چیزهایی می شود که جاذبه ندارد مانند کسانی که در کشور مجذوب امریکا می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی؛ حجت السلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی صبح امروز دراجتماع بزرگ ما مدافعان حرم  در جمع بسیجیان در حسینیه جماران بیرجند اظهارداشت: بسیج یک پدیده شگفت آور در انقلاب بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خرسان جنوبی گفت: اجتماع بزرگ و عظیم اربعین حسینی حقیقتا یک پدیده تاریخی و الهی است.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) بسیج را لشکر مخلص خدام نامیدند، افزود: همیشه تکیه بسیجیان بر خدا است که امام خامنه ای(حفظه الله) نیز بر آن تاکید دارند و خداوند با کسانی است که اهل تقوای الهی باشند.

نوفرستی با اشاره به اینکه در اسلام تاکید شده که باید در مقابل استکبار و مستکبرین ایستاد، افزود: این از موضوعات مهمی است که  امام خامنه ای(حفظه الله) بر آن تاکید می کنند وباید با روحیه بسیجی در مقابل استکبار ایستاد واین جزء ارزشهای انقلاب و از مسائل مهم بسیجیان است.

 وی با اشاره به حمایت برخی از افراد از استکبار جهانی متذکرشد: آنها می گویند که نباید شعار" مرگ بر آمریکا گفته شود یا اینکه باید با آمریکا سازش کنیم که این یک حرف غلط و خطای بزرگ و فریب است.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خرسان جنوبی  با اشاره به سخنان امام خامنه ای(حفظه الله) که دیروز در جمع بسیجیان سراسر کشوردر خصوص برجام بر علیه انقلاب اسلامی عنوان کرد: وقتی بصیرت نباشد انسان مجذوب چیزهایی می شود که جاذبه ندارد مانند کسانی که در کشور مجذوب امریکا می شود.

وی شعار مرگ بر آمریکا را پشتوانه عظیم بسیجیان در مقابل استکبار جهانی دانست و گفت: بسیجیان همیشه بر حفظ این شعار تاکید دارند.

نوفرستی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی امروز به سرزمین اویس قرن یا کشورهای جهان اسلام رسیده است، افزود: باید برای حفظ و گسترش بیشتر این تفکر تلاش کنیم .

وی ادامه داد: بسیج یک حقیقت منحصر به فرد است وباید هسته های مقاومت در سطح منطقه شکل گیرد بسیج یک جریان حق در مقابل جریانات باطل است وحزب نیست.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خرسان جنوبی با بیان اینکه ما در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دنیا از اسلام دفاع می کردیم ، گفت: تمام دنیا در جنگ تحمیلی در مقابل ما بودند و با همین تفکر بسیجی توانستیم پیروز شویم که همین تفکر سبب پیروزی ما در فتنه ۸۸ و در طول دفاع مقدس شد.

وی  تاکید کرد: باید در مقابل نظام سلطه اقتدار داشته باشیم ما در همه عرصه ها نیاز به امنیت داریم و مدیون امام خمینی(ره) و حرکت عظیم بسیجیان در همه عرصه ها هستیم.

نوفرستی با بیان اینکه  بسیج ولایت مدار است، افزود: روحیه استکبار ستیزی یکی از صفات برجسته بسیجیان است

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.