این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
رئیس دانشگاه پیام نور اسدیه:

بسیج یک جریان سازمان یافته در برابر استکبار جهانی قرار گرفته است

رئیس دانشگاه پیام نور اسدیه گفت: امروز بزرگترین گره‌های نظامی در کشورهای سوریه و عراق به دست بسیجیان این کشورها باز می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی، فریدون رمضانی روز چهارشنبه در تجمع طلاب و دانشجویان شهرستان درمیان، اظهارداشت: هرچه از انقلاب داریم به برکت مجموعه بسیج است.

 

وی با تاکید بر اینکه باید تفکر بسیجی در جامعه ترویج شود، گفت: تفکر بسیجی یک تفکر زلال، پاک و سازنده است ادامه داد: باید موازین تفکر بسیجی، انقلابی و عظمت اسلام و انقلاب در جامعه تبیین شود.

 

وی عنوان کرد: خدمات بسیج از آغاز انقلاب تاکنون قابل توجه بوده و نقش فعال و پررنگ بسیج در عرصه‌های سازندگی و اقتصادی ستودنی است.

 

رئیس دانشگاه پیام نور اسدیه  گفت: تفکر بسیج امروز به عنوان یک الگوی نمونه به سایر کشورهای منطقه صادر شده است، کشور های مسلمان هرجا که به مشکل بر می خورند، متوجه می شوند که تنها تفکر بسیجی در برابر مشکلات پاسخگو است.

 

به گفته سرگرد محمد نوفرستی امروز بزرگترین گره‌های نظامی در کشورهای سوریه و عراق به دست بسیجیان این کشورها باز می شود.

 

وی با بیان اینکه بسیج یک جریان سازمان یافته در برابر استکبار جهانی قرار گرفته است، افزود: این مجموعه ارزشی تاکنون در برابر هجمه های دشمن موفق عمل کرده است.

 

وی عنوان کرد: امروز خیلی از جریان‌ها هستند که می خواهند صحنه دشمنی های استکبار جهانی را عوض کنند، باید دشمن شناس باشیم و در مقابل آن جبهه گیری کنیم. 

 

به گفته وی استکبار جهانی و در راس آن آمریکا تاکنون به دنبال خدشه در جمهوری اسلامی ایران بوده، و هرگز به دنبال حل مشکلات ما نخواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.