این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی دردرمیان:

دشمنی های استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی ایران تمام نشدنی است

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(ع) گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل، همیشه دشمنی خود را با نظام جمهوری اسلامی خواهند داشت، مگر اینکه نظام جمهوری اسلامی از آن اهداف و آرمان های بزرگ خودش دست بردارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، محمد نوفرستی روز چهارشنبه در جلسه بسیج اقشار و در جمع فرماندهان پایگاه های بسیج اقشار وپرسنل ادارات درمیان اظهارداشت: ما باید بر اساس دستور خداوند در قرآن کریم در برابر دشمنان و استکبار جهانی ایستادگی کنیم.

 

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با بیان اینکه هرگز دشمن مشکلات ما را حل نمی کند، اضافه کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل، همیشه دشمنی خود را با نظام جمهوری اسلامی خواهند داشت، مگر اینکه نظام جمهوری اسلامی از آن اهداف و آرمان های بزرگ خودش دست بردارد.

به گفته وی انقلاب اسلامی به دلیل شعارهای استکبار ستیزانه و ایستادگی در مقابل مستکبرین همواره مورد هجمه دشمنان بوده است.


 

 

وی شاخصه انقلاب ایران را اسلامی بودن آن دانست و یادآور شد: به فرموده رهبر معظم انقلاب یکی از شاخصه‌های انقلاب ما تولد دوباره اسلام است، اکنون دشمن دندان تیز کرده که اسلام را مورد حمله قرار دهد.

 

وی یکی دیگر از شاخصه‌های انقلاب اسلامی را ولایت فقیه دانست و گفت: براساس آیات و روایات انتصاب ولایت فقیه از طرف خداست، وظیفه مردم فقط مقبولیت بخشیدن به حکومت اسلامی است و وظیفه مجلس خبرگان کشف و شناسایی ولایت فقیه است.


 

نوفرستی با اشاره به اینکه شاخصه و پایه انقلاب اسلامی مشارکت مردم است، گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمن می خواهد در شاخصه های انقلاب اسلامی خدشه وارد کند، به لطف خدا و به برکت خون شهدا تاکنون به اهدافش نرسیده است.

 

به گفته وی بسیج نه تنها یک کانون فرهنگی است بلکه یکی از ارکان مهم و نقش‌آفرین در عرصه‌های علمی و اقتصادی است، بسیج سازندگی نقش موثری در توسعه و آبادانی مناطق محروم دارد.

 

وی یادآور شد: مجموعه بسیج اقدامات خوبی در حوزه محرومیت‌زدایی، اقتصادمقاومتی و طرح‌های عام‌ المنفعه انجام داده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.