این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه:

بیش از ۶۰ درصد مردم زیرکوه بسیجی هستند/ کار بسیج بصیرت افزایی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با بیان اینکه کار بسیج بصیرت افزایی است، گفت: بیش از ۶۰ درصد مردم زیرکوه بسیجی هستند.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حسین میری در همایش شکوه ایستادگی بسیجیان زیرکوه،با تبریک هفته بسیج ،اظهارداشت:اگر خود واژه بسیج را معنی کنیم به شرح وظایف بسیج و وظیفه ما در خصوص بسیج پی خواهیم برد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با بیان اینکه کار بسیج بصیرت افزایی است،خاطرنشان کرد:امروز که می بینیم هجمه های زیادی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی شروع شده است ،وظیفه بسیج است که این روحیه را در بین اقشارمردم چه در داخل و چه در خارج تبیین کند.

وی با اشاره به اینکه اولین وظیفه بسیج بصیرت افرایی است،گفت:بیش از ۴۰۰ حلقه صالحین در شهرستان وجود دارد که کار بصیرت افزایی را انجام می دهد و این حلقه ها برای اینکه انسجام خود را بیشتر حفظ کنند اردوهایی برای آنها در نظر گرفته شده است.

میری با بیان اینکه وظیفه دوم بسیج،سازماندهی است،تصریح کرد:اگر بسیج بخواهد حفظ شود باید شاکله و انسجامی داشته باشد که پایگاهها،حلقه های صالحین،گردانهای پایگاه محور و گردانهای بیت المقدس،امام حسین،کوثر ،دسته های رزمی و همه این تشکل ها برای انسجام بخشی بسیج است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه ادامه داد: در همین راستا در سطح شهرستان گردان امام حسین بحث های دفاعی را انجام می دهد و از آمادگی خوبی برخوردار است و سه گردان بیت المقدس،یک گردان عشایری و یک گردان کوثر نیز در شهرستان وجود دارد که از آمادگی نسبی بسیار خوبی برخوردار هستند و به طور مستمر برنامه ها و آموزشهای نظامی را می بینند.

وی با اشاره به اینکه بسیج یاری رسان مستضعفین هم در داخل و هم درکل دنیاست ،اذعان داشت:امروز تفکر بسیجی به اقصی نقاط دنیا صادر شده است و از بدنه بسیج هسته های مقاومت در سرتاسر دنیا شکل می گیرد.

میری با بیان اینکه شما یاریگر مستضعفان جهان هستید، بیان داشت:اینکه امروز بسیجیان ما در مقابل استکبار مستحکم ایستاده اند،کمک می کند به هسته های مقاومت تا آنها نیز جان بگیرند و بتوانند در مقابل استکبار ایستادگی کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد:در کنار این حرکت ها،برگزاری اردوهای جهادی،کمک به کشاورزی و حلقه های فلاحین،کارهای اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی از برنامه های دیگر بسیج است.

میری با اشاره به کار جهادی بسیج،اظهارداشت:بسیج هم در عرصه نرم و هم در عرصه سخت ورود پیدا می کند و حضور بسیج در برنامه های حماسی،راهپیمایی ها و ... یک حرکت و کار جهادی است.

بیش از ۶۰ درصد مردم زیرکوه بسیجی هستند

وی با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد مردم زیرکوه بسیجی هستند گفت: از این بابت در سطح استان مقام دوم را دارا هستیم و امروز بیش از ۱۵۰ پایگاه بسیج فعال در شهرستان وجود دارد.

میری اذعان داشت:ما در بسیج سعی کردیم که نسل سوم و چهارم انقلاب را با منویات مقام معظم رهبری و دوران قبل از انقلاب ،دوران جنگ و دسیسه هایی که امروز دشمن دارد، آشنا کنیم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه با بیان اینکه همه ما در معرض آسیب قرار داریم،گفت:خواهش من از خانواده ها این است که فرزندان خود را به سمت بسیج هدایت کنند زیرا جامعه بسیجی کمترین خلاف را دارد و با تمام حربه هایی که دشمن دارد قریب به اتفاق بسیجیان ما وقتی در جاهای نامناسب قرار می گیرند از آن فاصله می گیرند.

گفتنی است،همایش شکوه ایستادگی صبح امروز با حضور پرشور بسیجیان شهرستان ر مصلی نماز جمعه شهر حاجی آباد برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.